Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• Odborná pomoc
    • Trpělivý a příjemný přístup

• Všechno super, technická podpora bez sebemenší chybičky odhalila problém jenž nastal v mém PC. Antivirové centrum vřele všem doporučuji.

Vřele doporučuji spolupráci a nákupy v případě problému nezustanete sami vždy za Vámi stojí zkušení technici kteří ochotně pomohou.

• Zkušenosti
    • Zájem
    • Nápady

Pan Radek Palička je člověk na svém místě. Díky jeho zkušenostem a pomoci se mi podařilo odstranit nepříjemný problém. Během několika mejlů konverzace pan Palička navrhnul přesné řešení se stoprocentním úspěchem. Jsem mu velkým dlužníkem. Děkuji za pomoc, kdyby nebylo Antivirové centrum, ztrácel bych se v hledání na internetu s nejasnými cíly. Díky

• S pomocí Radek Palička
    • Technický specialista mailu jsme vyřešily závadu na PC.
    • NIC

Naprosto perfektní servis

• Precizní rychlá odpověď, která přinesla odstranění problému

• Péče o zákazníka
    • Podpora

Byla jsem s pomocí spokojená a vyřešila jsem problém, doporučuji :))

• ochota a jednání se zákazníky, cena, kvalita produktu, dárek k nákupu, rychlé odpovědi na dotazy

vše OK a doporučuji na 100%

• velmi vstřícný přístup, ochota s jakou se málokde setkáte, kvalitní komunikace
    • můžu jen doporučit

pokud váháte určitě nemusíte

• Vstřícný profesionální přístup jak technické podpory tak, obchodního oddělení. Doporučuji, vše v naprostém pořádku.

Dlouholeté kladné zkušenosti s nákupem SW, obnovou licencí. Srozumitelné návody. Kvalitní technická podpora.

• technická podpora
    • péče o zákazníka

Rychlá a kvalifikovaná pomoc po telefonu při řešení problému domácí síť x antivir.
    Již několik let používám antivirový program a vždy před vypršením platnosti dostanu novou a výhodnou nabídku.

• Technická podpora

Technická podpora je, podle mých zkušeností, výborná. Z předchozích komunikací s techn. podporou si již nepamatuji na konkrétní jména, ale z té poslední vyzdvihuji přístup pana Radka Paličky, techn. specialisty. Na základě mého dotazu by mi mohl v klidu, co by laikovi, doporučit koupi doplňkového produktu. Sám jsme si na to v podstatě naběhl. Ale to neudělal a navíc mi obsáhlou radou pomohl při řešení mého problému bez dalších investic. Žádná arogance, vlídný přístup. Škoda, že to tak nefunguje všude. Život by byl snazší. Děkuji.

• Bezplatná a rychlá porada i když jsem nic nekoupil.
    • Nezáleží ani tak na ceně(pokud není přemrštěná) jako na přístupu k žádosti o radu

Zatím jsem nic nekoupil ale přidal jsem si obchod do svého seznamu.

• Mám podobné velmi dobré zkušenosti.

Nelze jinak, než doporučit.

• Opravdu se na ně dá spolehnout. Pomůžou s instalací pomocí chytrého programu na dálku a to už beru jako velké plus. Nemusí být pro mě nejlevnější, když mají takové služby.

Doporučuji též všem, kdo chce profesionální přístup.

• velký výběr, specializace
    • poradili mi při problémech s instalací programu
    • jistota legálnosti sw
    • komunikace
    • našel jsem i levnější nabídku

Doporučuji. Když budu potřebovat poradit, vím, že se na ně můžu znovu obrátit.

• Rozumí své práci.
    • Nákup bez obav.
    • Široká výběr.
    • Dokonce i dárky zdarma.

Jsou to opravdu profesionálové, měl jsem zavirovaný počítač a na dálku mi pomohli vše dát znovu do kupy.
    Objednaný NOD mi zaslali skoro hned a ještě se splatností.
    Doporučuji všem.

• Hodně antivirů
    • Poradí když si nemumíte vybrat sami

Kopila jsem si ESET NOD32 a pan technik mi produkt nainstaloval na dálku zdarma. Prostě úžasné, jak se to dá udělat. To jsem neznala.