Dlouhá čekací doba od oznámení, že zboží je na skladě - bylo mi oznámeno, že bude vyexpedováno do 5 pracovních dnů; dosud nedorazilo.

Reakce obchodu Antikvariát Kodytek

Dobrý den, často se stává, že zásilka je uložena na poště a pošťačka o tom nedá vědět zákazníkovi upozorněním do schránky. Což je i tento případ. Zásilku jsme odeslali 17.2. a nyní čeká na poště na vyzvednutí. Poště i tak trvalo doručení 5 dní, což je dlouho, ale tuhle skutečnost my neovlivníme. Pro ověření : jedná se o zásilku RR670046116CZ. Zákaznice nám bohužel nepodala zprávu o tom, abychom zásilku prověřili. Což je škoda.

• nevím
    • Zaplatil jsem a neobdržel jsem zboží.

Totální průšvih - nemám peníze ani zboží !!!
    Prodejce se zatím neozval.
    Zvážím další právní kroky...

Reakce obchodu Antikvariát Kodytek

Dobrý den. Vzhledem k tomu, že jste nás se svým problémem nekontaktoval emailem, nemohli jsme Vaši stížnost vyřešit. Protože Přemysl není tak běžné jméno, předpokládáme, že jde o objednávku ze 13.7.,kterou jsme potvrdili 14.7. a za níž jsme obdrželi peníze 18.7. a ještě ten samý den jsme Vám knihu odeslali. Nemůžeme bohužel za to, že Vás poštovní doručovatel neinformoval o doporučené zásilce lístkem ve schránce. Na Váš email jsme dnes ( v neděli) odeslali číslo zásilky - podle čísla zásilky je tato uložena na Vaší poště k vyzvednut již od 19.7. Doufám, že se toto nedorozumění zítra vyřeší tím, že si zásilku v pořádku převezmete.