Pohotové jednání a rychlá dodávka

S obchodem jsem velmi spokojen a s čistým svědomím jej mohu kždému doporučit.Kéž by bylo více takových obchodníků!

• Rychlé dodání a super komunikace

Rychlá komunikace, rychlé zaslání zboží.... jen doporučuji

• nízka cena
    • zachovalé knížky

Dlouhá čekací doba od oznámení, že zboží je na skladě - bylo mi oznámeno, že bude vyexpedováno do 5 pracovních dnů; dosud nedorazilo.

Reakce obchodu Antikvariát Kodytek

Dobrý den, často se stává, že zásilka je uložena na poště a pošťačka o tom nedá vědět zákazníkovi upozorněním do schránky. Což je i tento případ. Zásilku jsme odeslali 17.2. a nyní čeká na poště na vyzvednutí. Poště i tak trvalo doručení 5 dní, což je dlouho, ale tuhle skutečnost my neovlivníme. Pro ověření : jedná se o zásilku RR670046116CZ. Zákaznice nám bohužel nepodala zprávu o tom, abychom zásilku prověřili. Což je škoda.

Učebnice přišla téměř okamžitě, precizně zabalená. Velmi jsem ji potřebovala. Děkuji.

• příjemné jednání a kniha ve velmi dobrém stavu

solidní a rychlé jednání

• Rychlé dodání.

Vše naprosto v pořádku

Rychlost vyřízení, vstřícnost, vlídnost.

spolehlivé jednání

Byla jsem mile překvapená, knížky jsou v moc pěkném stavu, vypadají jako nové. Také zabalení bylo precizní a dodání rychlé. Děkuji za dáreček navíc, záložka mě potěšila . Určitě doporučuji a zase brzy něco nakoupím.

• Rychlé a poctivé jednání.

Pružní a milí

• OK

Rychlé vyřízení, dobrá komunikace

ok

• velmi ochotné, vstřícné a rychlé jednání, pečlivé zabalení odesílaných knih.

jsem spokojen, doporučuji.