Objednaný tovar 01.2018 mi prišiel so záručnou dobou do roku 2016, to znamená 2 roky po záruke !!! Pri tovare je síce uvedená zľava 50%, ale nie je uvedená poznámka, že z dôvodu prešlej doby. Tovar so zľavami sa predáva napr. tesne pred zárukou a nie po dvoch rokoch !!! Ktorý idiot by si kúpil kozmetiku 2 roky po záruke ?! Pri obchodných podmienkach je síce uvedené a predpokladám, že tým budete operovať, že tovar môže byť po záruke, preto sa na neho vzťahuje 50%tná zľava, ale to malo byť uvedené pri tovare ! takže to považujem za zavádzajúce a cielené.
    Je veľká hanba, že ešte aj v dnešnej dobe existujú takýto obchodníci, ktorý nemajú hrošiu kožu na hube. Prišla som síce o 20 eur, ale verím, že každému sa všetko vráti a teda aj Vám.

• Delate si srandu?
    • Zbozi je prosle a chtela jsem dva deodoranty a prisel mi jeden prosly deodorant a jeden prosly kerm na ruce kdyz to posilate tak to vite!

NEKUPUJTE JE TO PROSLE ZBOZI! Je to skoda nic proti vyrobci....jenom prodejce je snejd!

Reakce obchodu Antiba.cz

na naši obhajobu musíme uvést, že informaci o tom, že se jedná o prošlé zboží, uvádíme u konkrétních produktů červeným písmem a mimo jiné toto zboží v našem e-hopu naleznete v záložce sleva 50%, kde je rovněž uvedeno upozornění o této skutečnosti. U těchto výrobků je rovněž uvedeno datum záruky, aby si zákazník mohl dobře rozmyslet, jestli toto zboží koupí. Pravděpodobně jste tato upozornění přehlédla.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Antiba.cz