Normálně jsme s objednávkami z Animerche velmi spokojená ale ten mysterybox mě docela zklamal. Očekávala jsem od něj trochu víc než hrníček a tři placky. Bohužel jsem byla docela zklamaná.

• dlouhé dodání, obal od figurky byl potrhaný v rozích a bylo vidět že už byl jednou rozbalený a přelepený dvojí izolační páskou

• Čekací doba delší jak týden

• Špatná podpora

• Skvělá komunikace
    • MUsím říct že víc zničený pop figurky jsem v životě neviděl jejich obal během sekundy stratil hodnotu a krabice ve ktere to zboží bylo doručeno polovina krabice byla rozbitá a strhlá jen tak tak tam ty figurky drželi

Reakce obchodu Animerch.cz

mrzí mě, že zásilka byla během přepravy poškozena. Mohu Vás ujistit, že kolegové z expedice se vždy snaží figurky balit co nejpečlivěji, aby se předešlo možnému poškození během přepravy.

Kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu a zkusíme celou situaci společně vyřešit.

Antonín Dulava, Animerch.cz

• Mají tam hodně věcí pro lidi jako jsem já co mají rádi hodně kočkoholky
    • Když jim napíšete že chcete objednávku zrušit tak to zruší za jeden den
    • Všechny figurky jsou vyprodané
    • Nedá se platit kartou

• Zboží přišlo obratem, rychlé odbavení.
    • Pasta Wasabi měla prošlé datum spotřeby.

• oblečení má menší velikost než uvádí tabulka, jejich L odpovídá spíše M-S

Špatně očíslované oblečení

Reakce obchodu Animerch.cz

velikostní tabulku oblečení máme přímo od dodavatele a víceméně sedí se skutečností. Samozřejmě počítáme s tím, že u oblečení dost záleží i střihu a na samotných proporcích postavy, proto našim zákazníkům nabízíme výměnu velikosti.

Pro více informací se obraťte prosím na naši zákaznickou podporu.

• Hroznej material
    • Mikina špatný střih
    • tricko strašně krátké rukavy

• Eshop je přehledný a pohodlně se zde nakupuje
    • Zboží vypadalo jinak v reálu než na fotce. Mystery box přišel v odřené papírové krabici s vybledlou vytištěnou nálepkou s logem firmy a mystery boxu. Obsah boxu byl v pořádku, ale koupě postrádala smysl.
    • Zboží je zbytečně drahé a prezentované tak, aby vypadalo mnohem lépe, než Vám přijde domů
  • Bohuzel za tu cenu to ani zdaleka neodpovida ... nikdy vic

• dobrý materiál
    • není výběr pohlaví takže si nemůžete vybrat mužské nebo ženské takže v konečném případě mám ženský tričko

Reakce obchodu Animerch.cz

velice mě mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem a rád bych Vás ujistil, že do Mystery Boxů dáváme trička pouze s unisexovým střihem. Nechci ovšem vylučovat možnost, že se při tvorbě boxu mohla stát lidská chyba.

V případě, že se skutečně stala chyba na naší straně, budete řádně vykompenzován, protože se snažíme, aby byl každý zákazník s naším obchodem 100% spokojený.

Obraťte se prosím na naší zákaznickou podporu, která s Vámi celý problém vyřeší.

• zvláštní chuť

• V špatném stavu asi o 3 velikosi větší a byl to šmejd