• Rychle dodání, za mě super

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, mnohokrát si vážíme Vaši recenze :-). Těší nás, že jste byla spokojená. Hezký den Vám i vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz

Super rychlé vyřízení objednávky + dárek který velmi potěšil!

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, velmi nás potěšila Vaše recenze, mnohokrát za ní děkujeme :-) Hezký den Vám i vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz :-)

• Vstřícný, milý a ochotný personál, ceny, dárek

V případě výpadku zboží mi zavolal velice příjemný a milý pán, se kterým jsem vyřešila svoji objednávku. Člověk na správném místě, se kterým jsem si skvěle pokecala a moje holky Čejsi a Sušenka dostaly dárek, za který děkují. Více takových lidí. Děkuji

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den Deniso :-), velmi nás potěšila vaše recenze a hlavně spokojenost holek: Čejsi a Sušenky :-). Krásný den Vám i Vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz :-)

• Super ceny
    • Lidé na správném místě

Super jednání, při výpadku zboží mi zavolal velice příjemný a milý pán, s kterým jsem si skvěle pokecala a vše vyřešila v prospěch mých mazlíčků. Jako poděkování byl uvnitř balíku i dárek pro Čejsi a Sušenku (obě děkují)

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi, která nás mile potěšila. Krásný den Vám i Vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz :-)

• spokojený zákazník
    • není

• Dobrá cena.
    • Výborná komunikace.
    • Možnost doručení přes Zásilkovnu.
    • Bonus k objednávce. Děkuji. :-)

Reakce obchodu Animaloro.cz

• Velmi milý a vstřícný přístup. Rozhodně doporučuji!

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, mnohokrát děkujeme za vaši kladnou recenzi :-) Těší nás vaše spokojenost. Krásný den Vám i vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz :-)

velmi dobrá ochota a vstřícnost

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, mnohokrát děkujeme za recenzi, která nás mile potěšila. Velice si Vážíme Vaší trpělivost i přes drobné komplikace během přepravy vašeho balíčku. Mějte krásný den a užijte si se svými mazlíčky jen to nejlepší. Za Animaloro.cz, Honza.

• Objednala jsem senegalskè proso,přšly krásné klasy,velká sepiová kost a jeśtě dárek menśí sepiové kosti.Do 2 dnů.Levné.

Žádná

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den Moniko, velice si vážíme Vaší recenze :-) Těší nás Vaše spokojenost. Krásný den Vám i vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz

• Rychlost,dobré ceny,komunikace,široký sortiment

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, mnohokrát děkujeme za kladnou recenzi :-). Budeme se na Vás opět těšit v našem e-shopu :-). Krásný den Vám i vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz

• rychlost,komunikace,dobré ceny,dárek k nákupu

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, mnohokrát děkujeme za recenzi, která nás mile potěšila :-). Krásný den Vám i Vaším mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz

• široký soriment zboží
    • komunikace s prodejcem
    • rychlost vyřízení objednávky
    • dobré ceny

maximální spokojenost s obchodem,vynikající komunikace s prodejcem,dobré ceny a navíc dárek k objednávce s poděkováním za objednávku,obchod doporučuji,

Reakce obchodu Animaloro.cz

Dobrý den Ivane, mnohokrát děkujeme za vaše úžasné hodnocení. Každý zákazník jako Vy nás posouvá dopředu a motivuje nás k lepší práci. Ještě jednou Vám mnohokrát děkujeme a přejeme krásný den. Honza z Animaloro

• Kvalita

Jednu tuto fontánu jsme měli doma dříve, a tak jsem šel na jistotu. Po rozbalení jsem byl příjemně překvapen perlátorem, tabletkami na ochranu zubů, a i jednoduchým návodem, který je ovšem vcelku zbytečný. Fontána je jednoduchá na složení a naše mainské ji mají v oblibě.

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, mnohokrát děkujeme za úžasnou recenzi, které si velice vážíme :-). Velice nás těší Vaše spokojenost jak s fontánkou, tak také s nákupem na našem e-shopu. Krásný den Vám i Vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz.

• nebyl český návod

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, velice Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu. Velice se omlouváme, že při fontánce pro kočky jste nenalezla český návod, který je jinak vždy obsahem balení. Ještě jednou se velice omlouváme, ale zároveň Vám děkujeme za hodnocení :-). Krásný den Vám i Vašim mazlíčkům přeje Honza z Animaloro.cz

• Informovanost
    • Kdyz jim neco chybelo, zavolali, omluvili se a nahradili jinym zbozim

Super, budu nakupovat i v budoucnu

Reakce obchodu Animaloro.cz

Krásný den, mnohokrát děkujeme za potěšující recenzi. Snažíme se naší práci dělat poctivě vždy ke spokojenosti mazlíčků, ale i té Vaši. Ještě jednou Vám velice děkujeme a přejeme krásný den Vám i Vašim mazlíčkům. Tým Animaloro.cz

• Dobra komunikace
    • Rychlost vyrizeni, dodani
    • Kdyz neco chybelo kompenzovali
    • Darecek poslali

Vyborny, budu zde nakupovat i nadale

Reakce obchodu Animaloro.cz

Mnohokrát děkujeme za krásnou recenzi a velice nás těší Vaše spokojenost. Mějte krásný den a užívejte si radosti se svými mazlíčky. Honza z Animaloro.cz

• Komunikace e-shopu
    • Kvalitní zboží
    • Přiznivé ceny

Reakce obchodu Animaloro.cz

• Rychlost dodání, rada po telefonu a dáreček pro mazlíčky.

Vše bylo v naprostém pořádku a s bonusem. Děkuji.

Reakce obchodu Animaloro.cz

Mnohokrát děkuji za hezkou recenzi a jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem e-shopu spokojená :-). Krásný den Vám i Vašim mazlíčkům přeje tým Animaloro.cz