• Dlouhá doba doručení

• Objednáno zboží nové, bohužel mi bylo posláno použité.

Reakce obchodu androidplanet

Vážený zákazníku, velice nás mrzí vaše reakce. Veškeré náhradní díly označené jako nové, nakupujeme u ověřeného dodavatele. Každý díl je několikrát testován- jak při opuštění linky v továrně, tak při doručení na sklad a pokud možno i před expedicí. Není proto vyloučeno, že některé části mohou nést drobné známky po výstupních testech. Pokud s výrobkem nejste spokojen, rádi Vám jej vyměníme nebo vrátíme platbu.
    Děkujeme za vaši reakci.

• Dodava i nekvalitni dily

Reakce obchodu androidplanet

Vážený zákazníku, pokud je některá ze čtyř položek u vaší objednávky vadná, nebo nesplňuje vaše očekávání, rádi Vám zboží vyměníme, popř. můžete využít vrácení do 14 dnů. Děkujeme za vaši reakci.

• žiadne
    • nedôslednosť

sklamanie

Reakce obchodu androidplanet

Vážený zákazníku, velice nás mrzí Vaše neobjektivní reakce na tuto objednávku. Zboží jsme Vám expedovali ještě v den objednání, ihned jste byl informován o stavu zásilky a doručení na Slovensko proběhlo do dvou dnů. Bohužel došlo k chybě u externího přepravce, který správně neprovedl konverzy dobírkové částky a změnil pouze měnu, dle místa doručení. K zákazníkovi tak putovala objednávka s dobírkou 629,-Euro, místo 629,-Kč.
    Přestože z našeho e-shopu byla objednávka expedována správně, systém přepravní společnosti dobírkovou hodnotu změnil pouze měnově. Toto pochybení navíc nebylo možné ani z adresního štítku vyčíst a učinit ihned nápravu. Zákazníkovi jsme se omluvili a pokusili se situaci vyřešit se Slovenskou poštou. (V žádném případě nemáme v úmyslu utrácet čas a peníze zbytečným zasíláním nevyzvednutých dobírek) Tento jev se již nebude opakovat, protože veškeré zahraniční zásilky budeme zadávat přes nového přepravce, s možností vlastní volby měny dobírkové částky, popř. vlastního přepočtu kurzu měny.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.