• Rychlost dostupnosti a cena
    • Nemoznost platby pres karetni terminal
    • Popis zbozi na dotaz byl nepresny, neobsahoval prislusenstvi na ktere jsem se dotazal a bylo potvrzeno, to mne asi zklamalo nejvice

Skvela cena a taky jednani na miste, ale nespokojnost s presnosti a popisem prislusenstvi a nemoznosti platit terminalem

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• je v centru a kousek od metra

• postovne

spolehlivy a rychly nakup

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

omlouvám se ale na spoustu otázek nedokážu odpovědět protože je málo možností. Třeba kvalita dopravy je pro mě zajímavá!! jak ji mohu posoudit??? prostě někdo přijel já si to převzal a to je celé. Co na tom mohu posuzovat??? Každopádně co jsem si obědnal jsem dostal v pořádku a rychle a jsem rád! Děkuji

• rychlost,spolehlivost a kvalita
    • neznám žádné slabiny

rychlost,spolehlivost,kvalita a dobrá cena

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• Nejlepší ceny chytrých telefonů. Velmi rychlá doprava (zboží došlo před Vánoci přes EMS, tzn. express)
    • Telefon neobsahoval český jazyk, respektive byla nainstalována aplikace pro počeštění, ale po reinstalaci továrního nastavení aplikace samozřejmě zmizela.

V obchodě jsem nakoupil kvůli ceně, i když jsem věděl že telefon není z CZ distribuce. Pro moje používání však distribuce nehraje roli, právě naopak, je pro mě výhodná. Musím pochválít dopravu, byla na jedničku, pravidelné informační emaily byly zaslány po přijetí objednávky, při zpracování a po odeslání zásilky. Místo přiložené univezální nabíječky bych spíš uvítal redukci na originální nabíječku (ta měla "americký kolík")

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

okamžité vyřízení mé objednávky i pár dní před Vánoci
    velmi ochotný personál,který vše ukázal a poradil
    rozhodně doporučuji

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• Tak ceny jsou nižší než kdekoliv jinde. Celkem fajn obsluha. Volali mi dokonce i jestli si zboží vyzvednu, aby mi jej neprodali. Ikdyž telefony nejsou pro ČR trh, tak zatím žádné problémy. Řekl bych, že jsou dokonce o kapku lepší v softwaru. Uvidíme časem
    • ŽÁDNÉ

Rychlé vyřízení, výborná komunikace.

• "DOBRÁ CENA"
    • Dělá si ze zákazníků srandu a v žádném případě nedoporučuji si tam zboží objednávat.Posílají nefunkční telefony!!!.

Chtěl bych sdělit potencionálním zákazníkům,že cena je skvělá,ale to není vše.Telefon mi přišel nefunkční a radím každému ať si tu tisícovku přidá a koupí si telefon v kamenném obchodě.Já jsem se napálil a bohatě mi to stačí pro příští nákup.

Reakce obchodu Android4u.cz

srandu si rozhodně nedovolíme dělat.
    V případě, jestli něco nefunguje je potřeba poslat nebo zanést přístroj k nám na prodejnu a my ho přijmeme do řádné reklamace nebo Vám přístroj hned vyměníme..
    Bohužel do této chvíle netušíme ani o jaký telefon se jedná..
    Ozvěte se proto prosím na náš email, než sem na Heureku ať můžeme dále postupovat..
    Děkujeme a přejeme příjemný den.

• Dobrá komunikace, rychlost dodání objednaného zboží

Rychlý nákup, zboží dorazilo včas a v pořádku, jen postrádám k MT český manuál !!!
    Jediné mínus ....

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• Perfektní jednání,rychlost a kvalita dodaného zboží i s potvrzeným záručním listem.

Profesionální přístup,vstřícnost a perfektní komunikace personálu.Určitě mohu doporučit a využiji i při dalších nákupech.

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• -i v předvánočním období rychlá komunikace, během 2 hodin zpráva, že si zboží mohu vyzvednout
    • - balení kompletní
    • -parkovní před prodejnou

prodej byl v pořádku, výrobek funguje, uvidíme jaký bude postup při reklamaci :)

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

Bez jakýchkoliv připomínek a všem doporučuji. Omylem jsem objednala jedno a to samé zboží dvakrát. Kontaktovali mě telefonicky a ověřili si, že se jedná o chybu. Výborná komunikace a spolupráce.

• nízké ceny
    • výborná komunikace se zákazníkem
    • nesprávné (neaktuální) informace na webových stránkách

• Sortiment, který jsem hledal
    • dobré stránky¨
    • rychlé vyřízení objednávky
    • nelze platit kartou!!!!!!
    • ze dnou položek jedna nebyla"?!

• poloha predajne

• Osobní odběr

• Rychlost vyřízení objednávky, osobní odběr v Praze
    • Žádné

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

vybral jsem si z velke nabidky na internetu obchod s jednou z nejnizsich cen a dobrymi referencemi. Nevyhody tohoto nakupu:
    zpusob platby jen dobirkou (nebo na prodejne), obalka A4 prisla temer otevrena, krabice telefonu poskozena, micro SD "vypadla" z ochraneho krytu.. mozna problem Ceske Posty, ale odradi to.
    Zbozi ma detailni cesky manual, ale rychly navod atd je jen v turectine, rustine, arabstine.. nejde o zbozi pro oficialni ceskou distribuci podle mne.

• kamenný obchod
    • nevím,je to první zkušenost zatí vše ok

Obědnávka vyřízena do druhého dne.Super komunikace,jen jsem neměl v krabici s tel. český manuál který mi ochotně poslali v .pdf mailem.Ale byl by pohodlnější na papíře. :-)