• Žádné
    • Firma už neexistuje, nelze telefon reklamovat, jelikož je z polské distribuce

PODVODNICI

• Nízká cena
    • Žádné

Určitě mužu doporučit nákup v internetovém obchodě Android4u.cz.Zboží které jsem od obchodu požadoval,dorazilo v pořádku a bylo zde vše co jsem od mobilního telefonu Huawei u8500 očekával.Příští nákup zde uskutečním znovu.Již jsem doporučil všem známím!!!!

• nízká cena
    • rychlé jednání
    • při osobním odběru nejde na prodejně platit kartou

cena zboží patřila mezi nejnižší
    jeden den objednáno, druhý vyzvednuto
    obchod určitě doporučuji ostatním

• nízké ceny
    • nemožnost platit kartou

Vše ok. Jen mi trochu vadilo, že "bezpečnostní" páska u krabice byla roztržena-(kvůli kontrole zboží) kdyby to roztržení bezpečnostní pásky udělali přede mnou nezlobil bych se. ale jinak hodnotím kladně.

• rychlá reakce,žádné zdržování

spokojenost

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• žádná možnost platit kartou

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• přehlednost stránek a podrobný popis
    • nelze se dovolat a místo doručení českou poštou poslali zásilku PPL

S nákupem jsem byla až na dva malé zádrhely spokojená.

Reakce obchodu Android4u.cz

Dobrý den, měli jsme chřipkové prázdniny, proto jsme všechno řešili cestou nejmenšího odporu, děkujeme za recenzi.

• dobrá cena , osobní odběr v Praze, komunikace a ochota

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

Po objednání zboží obchod vůbec nekomunikuje a zboží nebylo dodáno. Nebyl zaslán ani žádný mail, který by informoval proč zboží není dodáno. Budu rušit objednávku.

Reakce obchodu Android4u.cz

Dobrý den, měli jsme chřipkové prázdniny a proto mohlo dojít k nevyřízení či přehlédnutí. Děkujeme Vám za recenzi.

• Nízká cena

Kupoval jsem zboží v tomto obchodě na doporučení a také proto, že cena byla pro moji peněženku příznivá. Ostatním můžu jen vřele doporučit.

• spolehlivost
    • nezpozoroval jsem

• Levne zbozi
    • Rychla domluva
    • I kdyz udelaji chybu, uznaji to a okamzite napravi
    • Bezvadne jednani

• dobré ceny
    • žádná komunikace, žádný telefon, nevím co se děje

nebrat

Reakce obchodu Android4u.cz

Dobrý den, bohužel nevíme o jakou objednávku se jedná, ale i přesto děkujeme za recenzi

• V mém případě nízká cena.
    • Problémy s logistikou (doručovací vs. fakturační adresa), následná komunikace neodpovídající vzniklé situaci.

Přestože byla správně zadaná (a e-shopem potvrzená) doručovací adresa, zboží bylo odesláno na fakturační adresu. Tím se celá dodávka zkomplikovala a zpozdila.

Reakce obchodu Android4u.cz

Dobrý den, budeme muset zpřísnit kontrolu na expedici, omlouváme se za komplikace a děkujeme za recenzi.

• - rychlé dodání
    • - nekompletní informace ohledně prodávaného zboží
    • - telefony jsou "pravděpodobně" nakupovány v zahraničí a poté prodávány za vyšší cenu zde, v ČR, tzn. v mém případě nelze nastavit jazyk zadávání čeština (telefon neumožňuje psát diakritiku)
    • - po vzniknutí problému prodávající přestal reagovat na zprávy
    • - zboží bylo dodáno na adresu fakturační i přes to, že jsem zadala jako dodací adresu jinou

Pro nákup v tomto obchodě mě přesvědčila nejnižší cena na trhu, což ale byla veliká chyba. Nadšení z nového telefonu opadlo ve chvíli, kdy na mě začal mluvit rusky a posléze jsem zjistila, že ani přes veškerou snahu v něm nenapíšu jedinou zprávu s diakritikou. Přes internet nakupuji často, ale s takovým chováním jsem se ještě nesetkala. Dobrý obchodník se o své zákazníky postará, ale přestat reagovat ve chvíli, kdy se vyskytne problém je trapné a v rozporu se všemi morálními zásadami. Nákup v tomto obchodě bych nedoporučila, pokud se nechcete spálit jako já. Jediným kladem na celém nákupu byl fakt, že zboží bylo dodáno během následujících 2 dnů (ovšem na jinou adresu) :-D

Reakce obchodu Android4u.cz

Dobrý den, nikde netajíme, že telefony mohou být dovozové. Telefon české menu má a jestli při úplně prvním zapnutí se objeví cizí jazyk, tak to jen potvrzuje větu č.1. Za chybnou doručovací adresu se omlouváme a děkujeme za recenzi.

• Rychlost vstřícnost .

Perfektní.

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• Kamenná prodejna v centru Prahy, sortiment, vstřícnost personálu a výborná osobní telefonická domluva a v neposlední řadě i ceny.

Možnost osobního převzetí zboží a vstřícnost při řešení objednávky nepříliš běžného sortimentu. Výborně fungující telefonická podpora.

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• Na první nákup se špatně hodnotí. Zboží mi přišlo takové jak jsem si objednala.
    • dostupnost zboží na dotaz. Dlouhá dodací doba.

Cena byla přijatelná, měl dobré recenze. Nákup byl pro mě bezproblémový, zboží dorazilo takové jaké nabízeli.Obchod bych doporučila, ale těžko říct jak se bude stavit k případné reklamaci, což není jistota u žádného obchodu.

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• přišla mi nabíječka do zásuvky která v čr vůbec není tedy musím si koupit novou nabíječku.

Reakce obchodu Android4u.cz

omlouváme se za způsobený problém.
    Nejspíš se jedná o zástrčku z Velké Británie.
    Napište prosím na náš e-mail alespoň číslo objednávky a obratem Vám zašleme správnou nabíječku.
    Děkujeme a omlouváme se.

• asi hlavně cena
    • doba doručení - týden

jelikož to byl první nákup nemůžu dávat moc krytiky, ale jo jsem spokojený vše bylo jak mělo...