• Ošklivý vzhled
    • Špatný materiál

Tunel není pěkný v uchu a velmi zapáchá. Jako pálení pneu.
    Nedoporučuji. Za tu cenu rozhodně nestojí

• Posílají nekvalitní šperky neupozornuji
    • Na to!

Mohli posílat šperky lepší kvalitě za ti peníze

• Zboží sice dorazilo ale bohužel úplně jiné než jsem si objednal

Reakce obchodu Anchor Piercing

Dobrý den, pokud jsme udělali chybu a poslali špatné zboží, tak se Vám omlouvám. Neváhejte se na nás obrátit a jistě to vše vyřešíme.

Zboží mi po 10ti dnech nedorucili.

Reakce obchodu Anchor Piercing

Dobrý den, objednával jste 13.09. odpoledne, zboží jsme odeslali následující den 14.09. Dle databáze pošty vás doručovatel nezastihl a zásilka je uložena na vaší poště. Je mi líto že nejste spokojen, ale doručení neprovádí náš obchod a služby České pošty nejsme schopni nijak ovlivnit.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• dlouhá doba
    • rozměry nesedi
    • zavitnik je k nicemu, kdyz si myslíte ze bude pasovat k labretam i z tohohle obchodu, nepasuje k nicemu
    • neznám žádnou výhodu, celková objednávka byla pro me zklamanim

koupila jsem si zavitnik na labrety, který mel z každé strany jinou velikost, tudíž 2, tak jsem stejne dva druhy koupila i dvě labrety aby kazda sla do jedny strany. nesla ani jedna, ty rozměry vubec nesedi, ani jedna labreta ani do jedny díry zavitniku. je mi to uplne k nicemu. a navic bylo psany ze to dorazí do nějakých 48mi hodin a z toho důvodu jsem si to pořídila, potrebovala jsem to co nejdriv, kdybych vedela ze to prijde skoro za tyden, tak si to koupim jinde. naprosto nedoporučuji.

Reakce obchodu Anchor Piercing

Dobrý den, objednávala jste 14.10. večer. Zboží jsme odeslali následující den dopoledne, přesně tak jak slibujeme. Zásilka vám byla doručena 18.10., čili za čtyři dny od objednání. Je to delší doba než obvykle, většinu zásilek pošta doručí do druhého dne. Bohužel ikdyž zboží odešleme včas, nedokážeme ovlivnit dodací lhůtu České pošty. Pokud potřebujete zásilku rychle, můžeme doporučit dodání kurýrem PPL, kde to funguje na 100%.

Ohledně závitníku vás mohu ubezpečit, že je zboží běžně zcela funčkní. Je potřeba zatlačit labretu do otvoru větší silou a zároveň s ní otáčet. Pokud se vám přesto zdá, že výrobek nelze použít, může mít výrobní vadu. Poprosím vás o zaslání závitníku, pokud má vadu, vyměníme vám ho obratem za funkční zboží. Omlouvám ze za způsobené komplikace.

• dlouhá dodací doba
    • nulová komunkace se zákazníkem
    • falešné udaje
    • nekvalitní zboží

příšerný

Reakce obchodu Anchor Piercing

Dobrý den, zboží vám bylo odesláno následující den po objednání, čtvrtý den vám bylo doručeno. Dva dny z toho tvořil ovšem víkend. Nemáme tu od vás žádný požadavek na který bychom mohli reagovat. Na zbytek hodnocení nedokážeme odpovědět, protože netušíme co myslíte vyjádřením "falešné údaje". Zakoupila jste 1ks silikonového tunelu za 75Kč a máte samozřejmě ze zákona možnost ho bez udání důvodu vrátit, aktuálně od vás ale žádný takový požadavek neevidujeme.