• nedodávají zboží

Objednal jsem knihu, která je na eshopu vedená skladem, doposud mi nebyla doručena

• Bez odezvy na objednávku
    • Na objednávku čekám už dlouho
    • Co chcete napsat když jsem objednala zaplatila ale nic jsem neobdržela.
  • Nedoporučuji, vzhledem k tomu, že se s nimi nedá komunikovat ani telefonicky - nezvedají telefon, ani nereagují na e-maily.

Reakce obchodu ANAGRAM s.r.o.

Bohužel jsme v poslední době nezaznamenali žádnou e-mailovou poštu, na kterou bychom neodpověděli.

• zboží jsem objednala, zaplatila a po 10 dnech nic.

• Poskytuje větší výber zboží, než obchody se stejným druhem zboží.
    • nabízí pouze služby Česke pošty,nikoliv např. PPL. Česká pošta VŽDY selže - zásilka nebyla doručena do rukou, přestože jsem na ni celý den čekala, teprve po několika telef. hovorech s poštou byla doručena až následující den.

Až na způsoby doručení, jsem spokojena, ale už si nic neobjednám, pokud zboží nebude dodáno vhodnou cestou.

Reakce obchodu ANAGRAM s.r.o.

Dobrý den, je nám velice líto, že doručení neproběhlo podle Vašich přestav. S Českou poštou spolupracujeme již dlouho a dosud jsme s ní neměli žádné problémy. Nabízíme také osobní vyzvednutí zboží na pobočkách Z-Pointu po celé České republice, třeba to bude pro Vás schůdnější cesta.

• zatím nevím

bez komentáře

Reakce obchodu ANAGRAM s.r.o.

Zboží PPL nedodáváme, pouze Českou poštou, pokud jste měl problémy s dodáním, prosím, kontaktujte nás, abychom mohli řešit vše dále.

• Spolehlivost

Vaše knihy jsou pro mne velkou inspirací.

• prehlednost zboží

• téměř tádné
    • komunikace

Nakupuji zde, kvůli svému obchodu, pro vlastní potřebu bych našla lépe fungují e-shop s nabídnou knih

Reakce obchodu ANAGRAM s.r.o.

Dobrý den, v dotazníku uvádíte, že Vám zboží nedorazilo. Prosím, kontaktujte nás, abychom mohli dohledat, kde se zboží nachází. Děkuji, Petra Langrová ANAGRAM

• ráda nakupuji přez internet
    • zboží jsem zaplatila po převzetí
    • byla by potrvzena jen objednávka, jiné firmy mi píší i že zboží bylo odesláno

Přehledný výběr
    rychlé doručení
    jen mě chyběl mejl, že už je zboží odesláno, jinak vše perfektní