Zboží uvedeno že je skladem..bohužel to nebyla pravda..

• Nic jsem neutratil.
    • Zbozi nepřišlo.

Obchod nefunguje. Přišlo mi pouze potvrzení objednávky a pak už nic.

• dodací lhůta 1-3 dle firmy obj. ze dne 3.11, zboží nedorazilo 14.11

Nevím jestli firma tak "funguje" běžně nebo je to výjimečný problém, kvalitu zboží posoudit nemůžu a to s důvodu nedodání objednávky.

• nedostal jsem žádnou zprávu o zboží

• Dobrý výběr zboží
    • Už dávno jsem provedla platbu, ale objednávka stále není připravena

Dobrý obchod, ale moc pomalý

Obchod inzeruje zboží, které nemá a neumí zajistit. Klame zákazníky a vyrábí nezákazníky. Nic nedodal a původně potvrzenou objednávku zrušil. Nic než zklamání, pro toho kdo podlehne.

• Nabízejí i to co nemají.

• Nevím, možná nižší cena.
    • Velmi dlouhá dodací doba, nutnost několika urgencí. Nevím, zda bych se dočkal bez nich.

• Po týdnu jsem objednávku zrušil. Zboží ,které mělo být skladem bohužel nebylo.Komunikace ze strany prodejce až po 7 dnech a to až na základě mém zrušení objednávky.
    • VELICE ŠPATNÁ KOMUNIKACE ZE STRANY PRODEJCE

ZBOŽÍ NEBYLO SKLADEM JAK BYLO UVÁDĚNÉ. ŽÁDNÁ KOMUNIKACE ZE STRANY PRODEJCE BĚHEM 7 DNÍ . BOHUŽEL SE MNĚ PRODEJCE ANI NEOBTĚŽOVAL INFORMOVAT JAK TO VYPADÁ S VYŘÍZENÍM MÉ OBJEDNÁVKY. PRODEJCE SE OZVAL AŽ NA ZÁKLADĚ MNOU ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY A TO AŽ PO 7 DNECH S TÍM ,ŽE ÚDAJNĚ NEBYL PO CELOU DOBU DOSTUPNÝ NA INTERNETU - CO DODAT. NAKONEC JSEM OBJEDNAL TO SAMÉ ZBOŽÍ U JINÉHO PRODEJCE A OBDRŽEL JSEM DO DRUHÉHO DNE A JEŠTĚ S CENOU O 30 % LEVNĚJI. JE MI LÍTO OSOBNĚ SI TAKTO OBCHODOVÁNÍ NEPŘEDSTAVUJI.JINAK PŘEJÍ MNOHO ÚSPĚCHŮ.

Reakce obchodu amtzshop.cz

Vaší špatné zkušenosti je nám líto, bohužel Vámi požadované zboží opravdu nemáme skladem, jak je i vidět na našem e-shopu. Zboží by Vám bylo doručeno 6 den, tzn. vzhledem k objednávce provedené v odpoledních hodinách, 2 dnech víkendu a jednom dni přepravy byl reálný čas dodávky 3 pracovní dny. O postupu dodávky jste byl informován 3 emaily rozesílanými automatem. A telefonátem, provedeným naší opreátorkou.
    AMTZ s.r.o.

• všechny

nemám důvěru

• Uvádí, že zboží je skladem a přitom ho již nenabízí.

• Levné zboží
    • Špatná komunikace ze strany obchodu, zboží není skladem.

Tento obchod má sice levné zboží, ale nemá ho skladem a ani se to neobtěžuje zákazníkovi sdělit. Po 14 dnech jsem kontaktoval obchod, kde mám zboží, které mělo být od týdne a po dalším týdnu mě oznámili, že zboží není.

• levné zboží
    • nemožné stránky
    • podivné rozčlenění dopravného
    • nemají spoustu zboží skladem
    • nekonečná doručovací doba

jedná se o jakýsi podivný poloobchod, který spíše připomíná katalog zboží. Nakupující si něco vybere a obchod poté pomalu začíná dané zboží shánět (ostatně to je důvod, proč nemají na stránkách napsáno, zda je zboží skladem nebo není). Na stránkách, ani v objednávce se tedy nedozvíte, kdy vám objednané a zaplacené zboží dorazí. V mém případě jsem obchod dvakrát urgoval - v prvním případě jsem se dozvěděl samotnou skutečnost, že zboží nemají (a jsou z toho více než překvapeni) a ve druhém již ubezpečení o odeslání a doručení (to splnili).
    Shrnutí je tedy následující - nepřehledný eshop, spousta zboží v nabídce, skvělé ceny, poměrně slušná komunikace (uživatel se však musí ozvat první), ale dodací doba je nekonečná (od zaplacení přesně 20 dnů). Pokud tak na zboží nespěcháte, obchod doporučuji, jinak bych si připlatil a nakoupil někde jinde.

Nikdy více,raději si objednejte někde jinde!

• Víceméně žádné, čekám 14 dnů na zboží, prodejce skoro nekomunikuje, přestože platba byla odeslána ještě daný den a zboží mělo být na zásilkovně za 4 dny, nemám dosud nic!!!
    • Mají docela bordel v objednávkách... po týdnu a půl vám napíší, že nedopatřením tu vaši objednávku zapomněli doobjednat a odeslat...

NEKUPUJTE

• Zboží jsem objednal 9.12.2014 a dnes 21.1.2015 mi došlo oznámení, že si zboží můžu vyzvednout, přitom mě 5.1.2015 inforomovali, že zboží bude k vyzvednutí nejpozději příští týden. Doufám, že aspoň poslali to co jsem objednal. Děkuji, ale NIKDY VÍCE!!!!

NIKDY VÍCE!!!!

• dobré ceny, přehledné stránky
    • komunikace, slibují něco, co nejsou schopni splnit...

Velký pozor!!! V žádném případě neplaťte předem!!! Dobře, že jsem zvolil dobírku!!! Místo dodání do 48 hodin jsem se po 10 dnech dozvěděl, že jejich dodavatel nedodal!!! Můj dojem je, že se snaží nalákat hlupáky, aby jim zaplatili předem. Potom už nikdy neuvidí ani zboží, ani peníze... Podklady komunikace jsem schopen poskytnout mailem!!! Zdraví a varuje Miloslav Himmer

• Rozumnou cenu
    • zatím obchod nebyl schopen objednané zboží zajistit ani dodat. Termíny dodávky uvedené na eShopu nebyly vůbec dodrženy.

Byl bych opatrný při nákupu v tomto obchodě. V žádném případě bych neplatil za zboží předem.

• dlouhá dodací lhůta u nás 20dní po třech urgencích, komunikace pouze mail telefony nezdvihají,toner nakonec přišel,ale byl celý od prášku takže jsme byli černí všichni v kanceláři,nehledě na to že nebyla přiložená ani faktura přičemž jsme vyplńovali fakturační údaje

nejhorší internetový obchod ze kterého jsme objednávali, nenechte se napálit nižší cenou jelikož obchod objednává zboží jinde a ani neví zda ho mají či nikoliv

• ceny
    • na heureka.cz tvrdí, že zboží mají skladem, přitom to není pravda a ani přes mé upozornění tuto skutečnost neopravili.