• slušné ceny, přijatelná doba dodání
    • reakce na technický dotaz k nesprávné funkci výrobku trvala obchodu týden a odpověď byla nicneříkající, pouze odkaz na jinou firmu.

Reakce obchodu ampertech

Pan Vasko objednal HDO spínač a měl skutečně velmi specifický dotaz, který mohl vyřešit pouze výrobce, protože to podle popisu vypadalo na chybu zařízení nebo nějakou nekompatibilitu v místě používání. Výrobce je však český a na takový dotaz dostane nejkvalifikovanější odpověď právě od něj. Dotaz byl z 18.11. a odpověď v neděli 22.11. což rozhodně není týden.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Reklamace zboží je opravdový problém.

Reakce obchodu ampertech

problému nerozumím. Zákazník objednal LAN terminál. Při reklamaci byl u terminálu vyhnutý plíšek resetovacího tlačítka a způsoboval zkrat a výpadky provozu modulu. Taková závada musela být způsobena pádem či jiným nešetrným zacházením. Nicméně závadu jsme odstranili a nic jsme zákazníkovi za opravu neúčtovali. Oprava provedena téměř obratem.

• Dodal mi 9 V baterie ZnC s prošlou expirací
    • do 06-2014-tedy cca o 1 měsíc prošlé a
    • ostatní dodané alk. baterie neměly vyznačenou
    • expiraci vůbec,ačkoliv se mělo jednat o 1.jakost.

Internetové stránky jsou vedeny překrásně,
    působí dojmem velmi poctivého obchodu s velmi
    ochotným personálem ,
    ale ostatní kvalitu nabízeného zboží již
    dále nemám odvahu posuzovat,to raději
    ponechám jiným...

Reakce obchodu ampertech

Ano, uznáváme zákazníkovu stížnost. Za baterie byly zákazníkovi vráceny peníze. Zboží v době naší dovolené balila brigádnice a datum přehlédla. Na 9V bateriích byla opravdu expirace do 06/2014 a tyto baterie byly odzkoušeny zátěžovým testerem a po zjištění, že jsou OK, přesunuty do sekce Bazar/výprodej a výrazně zlevněny. U alkalických baterií se expirační doba neuvádí, navíc máme tyto baterie od spolehlivého a českého dodavatele, není důvod jim nevěřit.

• Při vrácení zboží jsem nedostal zpět celou částku.

Reakce obchodu ampertech

Pan Robert Papež zkrátil přívodní kabeláž, nainstaloval zařízení a pak zjistil, že potřebuje něco jiného. Na zařízení nebyla žádná závada. Domáhal se vrácení peněz ve 14ti denní lhůtě. Zboží v takovém stavu samozřejmě není znovu prodejné za plnou cenu, ale jen jako bazarové. Přesto jsme mu vyšli vstříc a vyplatili jsme mu nákupní cenu sníženou o 10%, s čímž zákazník předem souhlasil.

• Nabízí zajímavé zboží
    • Dlouhé dodací lhůty

Kdo požaduje zboží v krátké dodací lhůtě, ať se obrátí jinam.

Reakce obchodu ampertech

Na webových stránkách jsme měli pravdivě uvedeno, že objednané zboží momentálně není skladem. IHNED po objednávce jsme zákazníka informovali o tom, zda si všiml, že zboží není skladem a sdělili termín dodání. Přesto s objednávkou souhlasil a provedl platbu předem. Souhlasil tedy s pozdější dobou dodání, přestože mohl objednávku zrušit a zboží si koupit jinde.

• Přehlednost stránek.Rychlá doprava.
    • Zboží dorazilo v několika barevných odstínech a provedeních.
    • Na zboží byly patrné stopy po neodborném otevření.
    • I přes tyto skutečnosti byla zásilka bez upozornění odeslána.

Očekával bych lepší komunikaci obchodu,před odesláním zboží,které zjevně není v naprostém pořádku.

Reakce obchodu ampertech

Různé zboží = různé odstíny.
    Neprodáváme vědomě zboží, které není v pořádku. Ale neotevíráme krabičky s detektory, které obdržíme od dodavatelů a pokud na nich zákazník nalezl nějakou vadu, tak nás na ni měl upozornit a žádat nápravu, popřípadě mohl vrátit zboží ve 14ti denní lhůtě.

Vibrační alarm je nepoužitelný, investoval jsem do nejdražších baterií a přesto baterie ve všech třech zakoupených alarmech vydržela jen několik hodin. Výrobek je tudíž nepoužitelný, snad jen jako atrapa.

Reakce obchodu ampertech

Vibračních minialarmů jsme prodali mnoho a tento zákazník je první kdo si stěžuje. Zboží u nás ani nereklamoval a nevíme, že má takové potíže. Navíc každý zákazník může využít možnosti vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě. Hodnotí vše špatně i kvalitu dopravy, kterou neovlivníme. Zákazník s námi nekomunikuje, ale špatně hodnotí kvalitu komunikace.

Čidla nedodali ty co jsem si obědnal,ale náhražky.

Reakce obchodu ampertech

bohužel nevíme co zákazník myslel tím, že jsme nedodali čidla, která objednal. Ani nás nekontaktoval s uvedeným problémem. Prosíme ozvěte se na některý z našich kontaktů, abychom si věc vyjasnili. Navíc pokud se někomu zboží nelíbí, má možnost jej i bez udání důvodu do 14 dnů vrátit.

• zboží je brandované, což nebylo uvedeno v popisu
    • zboží se jeví již být použité

pokud není vaší nejvyšší prioritou cena, doporučuji zvolit jiného prodejce

Reakce obchodu ampertech

V žádném případě neprodáváme použité zboží jako nové. Opět zákazník nakoupil repasované zboží ve slevě a očekává zcela nové. Není to první případ. Repasované zboží je jasně označeno v názvu a v popisu, ale někteří zákazníci nečtou. Co myslí tím brandované nám není zcela jasné. Že prodáváme značkové zboží a neuvádíme to v popisu?

• Nenašiel som žiadne výhody, v porovnaní s inými intern. obchodmi, ale zaujala ma prijateľná cena zariadenia, ktoré som potreboval. (Teda, keďže zásielka ešte stále nedorazila, tak ho vlastne ešte potrebujem...)
    • Od zaplatenia za objednaný tovar cez internetbanking a potvrdenía o prijatí platby už uplynulo takmer 2 týždne(úhrada 2.januára a dnes je už 14.januára) a zásielka ešte stále nedorazila

Vcelku dobrý obchod, aj ceny v pohode a mali to, čo potrebujem. Ale vybavovanie zásielok už zaplateného tovaru je rozhodne "100 rokov za opicami". Tuším si od zákazníkov berú úver, potom tovar niekde zakúpia a až potom odošlú... Inak si neviem vysvetliť, prečo im to môže tak dlho trvať.
    Z uvedeného dôvodu by som tento intern. obchod asi neodporúčal ostatným, Mohol by som odporučiť iba ak by kupovali niečo, čo momentálne síce nepotrebujú, ale čo ak budú potrebovať niekedy o rok?... Takže asi tak, nie je to seriózne.

Reakce obchodu ampertech

Zákazník ze Slovenska si objednal zboží 2. ledna 2012, 4. ledna 2012 jsme přijali platbu a ještě týž den zboží odeslali. Zákazník vybral levnější (a pomalejší) dopravu. Zásilka dorazila na poštu 10. ledna, ale pak čekala na poště na své vyzvednutí zákazníkem až do 18. ledna 2012 (!!!). Proč si jí nevyzvedl dříve nechápeme,asi je tu "100 sto let za opicemi" někdo jiný, ale z naší strany bylo vše seriózní a v pořádku. U nás platí skladem = fyzická přítomnost zboží.