Zboží skladem. Po třech dnech info o předání přepravci....po dalších třech když chcete vědět kde je, info, že řidič je nemocný. ???? Zboží nemám po deseti dnech, obj. Ruším.

• Předvrtané díry na některé šrouby byly moc úzké, .
    • Návod na sestavení dorazil nekompletní - ale poradili jsme si.
    • U roštu je potřeba přivrtat každé prkýnko k posteli zvlášť.
    • Postel neskutečně vrže.
    • U jednoho prkýnka máme odštíplý roh, ale v překladu od prodejce nám bylo sděleno, že to prý není moc vidět, takže nevadí.
    • Kvalita je jedno velké špatné...

Reakce obchodu AMI nábytek

Zákazník zaslal fotografii smontované postele a tvrdil, že komponenty jsou špatně navrtané a chybí montážní sada.....

Pokud jde o rošt, z bezpečnostních a funkčních důvodů postele je samozřejmé, že každá lamela by měla být přišroubována k rámu postele.

Pokud zákazník nepřišrouboval lamely k rámu správně, nedivíme se, že mohou při používání postele vrzat.

Opravdu jsme se snažili pomoci, ale zákazník nereagoval na naše návrhy a podněty k řešení problému.

Ačkoliv bylo zboží uvedeno, že je na skladě, stále nedorazilo. Po urgenci bylo slíbeno dodání do týdne, což se opět nestalo.

Reakce obchodu AMI nábytek

Zákazník využil k doručení naši soukromou dopravu. Bohužel kontakt se zákazníkem byl obtížný a domluva vhodného termínu dodání se protáhla. Nakonec byl výrobek naším řidičem bezpečně doručen zákazníkovi.

• Velice rychlé dodání, kvalitní zboží, přesně dle popisu.

Vážený zákazníku,
    Moc děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme Vám, aby jste byl spokojený s Vašim nákupem :)

S pozdravem,
    Tým Aminabytek

• Internetové nakupování - v dnešní době populární a rychlé. Nesouhlasím zvláště ve vašem případě, kdy jsem u vás objednala dvě postele u nichž bylo napsáno SKLADEM. Podle mého je slovo skladem to, že zboží je ve skladu, ne že se teprve bude vyrábět. Alespoň tomu vše napovídá, protože první kontakt s vámi byl 6.9. t.r. a dodnes 15.9. t.r. postele nemáme /spím na zemi/. To jen krátce, vaši firmu doporučovat nebudu. Budu nakupovat osobně. Hezký den

• Ochotně mi dodali chybějící návod na montáž
    • Prodávají ,,Polský nekvalitní,, výrobek

Obchod OK, zboží šunt :-(

Bezproblémový nákup a doručení, postel dorazila asi za 10 dní.

Vážený zákazníku,

S pozdravem,
    Tým Aminabytek

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

rychlost dodání
    postel funkční a stabilni

Zboží přišlo z poloviny...Chyběl veškerý spojovací materiál, návod na sestavení. Vše jsme vrátili, nespokojenost.

• výběr z domova
    • dodávka az do domu
    • není

• zbozi bylo na sklade, nebylo tedy potreba cekat nez bude nabytek zadan k vyrobe.
    • Organizace dopravy a komunikace o casu doruceni.

Nabytek samotny vypada dobre, obchodu bych doporucila zlepsit system logistiky. Druhy den po objednani mi dorazil email s tim, ze zbozi bylo predano dopravci. Ocekavala jsem tedy, ze v nejblizsich dnech bude dodano anebo budu dale informovana o terminu dodani.
    Po 9 dnech jsem telefonovala do obchodu s dotazem, jak to s dodanim vypada. Bylo mi sdeleno, ze zbozi je na rozvozu, ze bude dodano dnes nebo zitra. A ze me bude ridic kontaktovat. Ridic zavolal, ze za 30 minut bude u nas…
    Nahodou jsem byla doma a tak nebyl s prevzetim problem, ale nechapu, jak muze takovy system fungovat, kdyz lide chodi do prace, jezdi na dovolenou…
    Bylo by dobre zavest prubezne informovani o stavu objednavky a informovat zakazniky o planovanem terminu dodani driv, nez bude zbozi na rozvozu!

Nákup poprvé a spokojená

Spolehlivost a rychlost. Zboží v perfektní kvalitě.

Rychlá expedice, ochotná komunikace ze strany obchodu

• snad prý český výrobce
    • hezký nábytek z masivu
    • přehledný web
    • trochu zmatky s dodáním

Postel je krásná, ale chyběly v ní součástky, takže na ní ještě nespím. Součástky mi už byly doposlány, tak snad zítra dokončíme montáž.

• Nekomunikují. Neodovoláte se když valm objednávka stalle nedorazila.

Na stránkách firma uvádí dodání do 1 - 2 dnů, ve skutečnosti tomu tak není. Objednávka mi byla potvrzena obratem 20.7., zboží bylo skladem, 24.7. jsem obdržel zprávu , že zboží bylo vyskladněno, ve středu 27.7. jsem po telefonickém kontaktu kdy mi sdělili, že zboží obdržím někdy v dalším týdnu to je i dalším měsíci tuto objednávku zrušil. Firma lže zákazníkům o termínu dodání!!!

• Vše naprosto perfektní.

Zboží doručeno včas a v pořádku