• o slevy z voucheru se musíte připomínat nečtou poznámky
    • nemají pole v objednávce pro uplatňování voucherů

Nechápu co dělá název premium v názvu těch kořenek. Doplňte si tam, že se nejedná o mlýnky. Z fotky a popisu to opravdu není patrné. Ukázal sem váš produkt na webu 6 lidem a zeptal se jich co očekávají, že dorazí. Do jednoho podle fotky a popisu odhadly, že se jedná o malé mlýnky na pepř a sůl. Když sem ji dal do ruky to co opravdu přišlo byli stejně v šoku jako já. Tohle je normální šméčko na lidi. Za ty prachy výsměch a to i po odečtení voucheru.
    V popisu máte toto: keramika/plast/ocel | výška 10 cm | sada obsahuje slánku a pepřenku | povrch s měkkým povlakem | určeno pro ruční mytí

Dorazí vám plastový kořenky za 5,50 jak někde z wishe. Docela by mě zajímalo, kde tam najdu keramiku nebo ocel. (ocel možná štítek s logem). Ale keramika nepřítomna. Doplňte si tam, že to nejsou mlýnky nebo fotku zhora, aby byli vidět otvory na sypání. Takhle to je fakt brutálně zavádějící popis. Ještě že sem tam nebral grill ani nechci domýšlet co by mi dorazilo...

Reakce obchodu Americký GRIL WEBER

děkujeme za zpětnou vazbu. V rámci Weber příslušenství máme v nabídce klasickou slánku a pepřenku Premium ve výšce 10 cm a také mlýnek na pepř a sůl Premium ve výšce 19 cm. Už v názvu produktu je vidět rozdíl - v prvním případě se opravdu jedná pouze o slánku a pepřenku (to je zboží, které jste si zakoupil), ve druhém již o mlýnky. Naší snahou je mít popisky u produktů aktuální, samozřejmě se stane, že se vyskytne chyba (jsme pouze lidé), ale tady zřejmě došlo ke špatnému pochopení z vaší strany - u vámi zakoupeného produktu není nikde napsáno, že se jedná o mlýnky... Přesto věříme, že budete nakonec s výrobkem spokojen.
    S přáním hezkého dne team e-shopu americkygril

• Zboží se tváří skladem ale skladem není !