Zboží jsem objednal před více jak 10ti dny, kdy mi obchod psal, že objednávka dorazí do 5-7 dní.
    Zatím stále nedoručeno, ale na kvalitu se ptají, trochu hloupý tah...

Dostal jsem jako dárek k diskům i nové šrouby. Lidi bacha - jejich kvalita je hrozná, jsou to navíc nějaké univerzály. Montáž provedl servis s dotažením na momentový klíč. Po ujetí cca 50Km jsem jeden ztratil a ostatní bylo možno vytočit rukou - držely na 3 závitech. Vyměnil jsem je za původní originál a je to OK. Díky bohu, že sem to přežil.

15.1.2024 jsem objednal a zaplatil sadu Alu kol Arceo DY356 16x7 5x114,3 ET40. Dnes je 8.3. 2024 a dosud nemám ani kola a bohužel ani vyjádření firmy.

• Obchod nedodal platební údaje.

Dobrý den
    Před cca 3 měsíci jsem si zakoupil v tomto obchodě mimo jiné 4ks ventilků TPMS senzor za 3503 Kč dodnes nejsou funkční . Po několika telefonátech s panem Pavlíčkem který mi doporučil návštěvu u s nimi spolupracujících pneuservisech v Praze kde jsem se ve třech osobně zastavil pro spárování
    s mým novým autem 2023 toto nevyšlo. Přesto že jsem této firmě před nákupem poskytl jimi požadovanou přesnou specifikaci automobilu tak i VIN kod. Ventilky jsou bohužel stále nefunkční po opakované telefonátu této firmě mi bylo řečen že se mi někdo neprodleně ozve už dvakrát jsem to zkoušel ale bohužel neozvali nekomunikují. Kdybych zakoupil ventilky obyčejné kovové výsledek byl stejný ale zaplatil bych cca 300 Kč

• Zboží jsem se nedočkal

• Slabá komunikace

Špatně vytvořenou objednávku jsem zrušil chvíli po vytvoření (a zaplacení). Nejprv emailem a v otevíracích hodinách taky telefonicky. Zrušení bylo potvrzeno, na mail jsem dostal dobropis, ale do dnešního dne jsem peníze zpátky nedostal. Už jsou to 2 týdny, na mailové urgence nikdo neodpovídá, telefon nikdo nezvedá.
    Paralelně jsem vytvořil objednávku novou (již správnou), která měla taky pár zásekov. Objednané disky nebyli na skladě (to se ještě dá pochopit), pak jsem byl telefonicky upozorněný, že objednaná barva náhradní objednávky taky nesedí, nakonec se ukázalo, že sedí. Docela chaos. Ještě jsem disky nenamontoval, tak doufám, že nebudu muset s nimi komunikovat znova kvůli připadné reklamaci...
    Obchod rozhodně nedoporučuji.

• Ventilky se senzoram byly označeny v obchodě jako značka SSangyong a po doručení byly značky UNI. Tak snad budou fungovat.

Největší problém je s dopravcem 123kurýr.
    Obchod odeslal rychle... za 2 dny to bylo na depu v Praze....tam se to ale jaksi zasekla týden.
    Po určování stále nic.

• Žádná komunikace ze strany prodejce

Reakce obchodu Alukola-obchod.cz

při objednávce jste zadal platbu kartou online - byl jste tedy přesměrován na platební bránu pro zaplacení. To bohužel z Vaší strany neproběhlo. Pakliže byste platbu nějakým způsobem provedl, již Vám přišel email s dalším postupem.

Šrouby jsou jiného tvaru. Přestože píšou, že jsou na Peugeot, tak na originál alu kola Peugeot napasujou.

Reakce obchodu Alukola-obchod.cz

šrouby na originální ALU kola Peugeot jsou dva druhy. Jeden je pro starší vozy cca do roku 2002 a druhý na novější až současné vozy. U šroubů je to popsáno.
    Nepoužité, nepoškozené šrouby lze samozřejmě vrátit či vyměnit.

• podložka šroubu velká, neprošla přes aludisk

Dobrý den ,bral jsem zboží jako výhradně pro citroen, ale staré šrouby se vlezou do alu kola a ty Vaše nové ne, musel jsem je upravit za což jsem platil další peníze, včetně starostí kdo a za kolik Kč mi někdo podložku upraví, měli jste si zjistit jaký je otvor na alu kola cca běžně a jak velká je podložka u Vašich "Citroen" šroubů, s pozdravem Lada

Reakce obchodu Alukola-obchod.cz

Daný problém jste mohl s námi řešit, abychom našli řešení. Bohužel doopravdy nemůžeme předvídat, co máte za disky bez konzultace s námi.

• Nedodržují termín dodání, záměna výrobců zboží, nulová komunikace, reakce na dotazy emailem ani tel. číslo

Obchod je sice levnější, ale už zaslání každé položky za 150,- si myslím je nestandartní když balíky jsou dva po dvou discích a účtují 4ks. Neskutečně mě vadilo namíchání výrobců oc disků .

Reakce obchodu Alukola-obchod.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel se netýká našeho obchodu, nicméně jiného s podobným názvem. Příště poprosíme psát recenzi na správnou společnost.

Byla doručena jiná varianta zboží než bylo objednáno.

• Zboží je nefunkční

• zajímavé ceny
    • jednoznačně doprava

Dopravce 123kurýr.cz dodal zboží o 1 den později než bylo dohodnuto. Mě to stálo zbytečné náklady když jsme musel řešit náhradní řešení. Celou dobu bez jakékoli komunikace, řidiči ani centrále se nedalo dovolat a domluvit si přesný čas doručení, na e-maily nikdo nereaguje. Doporučuji prodejci aby přidal ještě další možnost dopravy (ideálně jiného dopravce). S 123kurýr.cz už nikdy nic.

• Matice jsou pěkné, rychlá komunikace, pohotové dodání
    • Matice mají poměrně velkou vůli. Po našroubování na šteft s nimi mohu hýbat. Po přeměření, rozdíl oproti původním 0,7mm, což mi přijde fakt dost. Nakonec jsem si je nechal, ale nejsem si jistý, jestli jsem udělal dobře....

• Rychlé vyřízení+dodání

Matice mají po našroubování poměrně velkou vůli.

• Slušné ceny
    • Přehlednost eshopu
    • Nepřehledné zpracování objednávky.
    • Žádné potvrzení o vytvoření objednávky, provedené úhrady.
    • V mém případě se online platba nespárovala s objednávkou, nicméně se nic nedělo, musel jsem se druhý den ozvat já, jak to vypadá s mojí objednávkou.

Objednal jsem si příslušenství k diskům, zboží měli skladem. Po uskutečnění objednávky neproběhlo žádné potvrzení, nepřišel email, objednávku jsem tedy udělal znovu. Nyní se akorát na webovkách zobrazila zpráva o uskutečnění objednávky. Nic dalšího nepřišlo ani se nestalo. Platbu jsem vybral online převodem, čekal jsem přesměrování na bránu nebo něco podobného. Po nějaké době přišel email s odkazem na méně známou platební bránu. S trochou pochyb jsem platbu uskutečnil. Další den se nic nedělo, večer jsem do e-shopu napsal, že jsem provedl objednávku, tu jsem uhradil a co se bude dít? Druhý den mi odpověděli, že vidí dvě objednávky bez úhrady. Musel jsem poslat potvrzení o úhradě. Následně byla objednávka expedována. Spolupracují pouze s jednou společností 123kurýr, která doručila zboží o další dva dny později.