Rychlé zaslaní, nejnižší cena zboží...

Po dvou týdnech od objednávky mi bylo oznámeno, že zboží vlastně není skladem. Domluvili jsme se na dodání jiného produktu, ale ten nedorazil a obchod nekomunikuje.

• nekomunikuje, penize nevraci

• spokojenost

Doposud jsem žádné problémy neměl, zboží bylo vždy doručeno do dvou dnů. Teď nevím co se děje, že to trvá tak dlouho.
    Jinak s obchodem jsem spokojen.

• vše rychle vyřízeno
    • kvalitní zboží

• Naprostá ignorace ze strany obchodu. Doručili jiný produkt. Nereagovali na telefony ani 3 odeslané emaily. Jedenkrát co jsem se dovolala mi vyděšená brigádnice sdělila, že o ničem neví a že tam paní majitelka není. Zkrátka katastrofa. Tohle se mi ještě nikdy nestalo, opravdu doporučuji objednat zboží jinde.

Zboží jsem objednal 6. dubna. Do dnes (17. dubna) stále žádné doručení, žádná e-mailová upozornění o stavu objednávky, a také žádná komunikace (na mé zprávy nereagují).

• Opakovaně nakupuji, velmi příjemný obchod, rychlé dodání, perfektní.

• rychlé vyřízení a odeslání objednávky
    • dobré ceny
    • široký sortiment
    • aktivní jednání majitelky

Z důvodu neúmyslné chyby v popisu zboží, jsem řešila reklamaci, paní majitelka mě okamžitě kontaktovala, nabídla kromě jiného své zkušenosti a pomoc nad rámec nabízených služeb a reklamaci vyřídila ihned velice velkorysým způsobem a to v opravdu přátelském duchu. Je vidět, že má o spokojenost svých zákazníků skutečný zájem a ve svém oboru má přehled. Děkuji a e-shop doporučuji.

• zboží v akci za bezkonkurenční cenu
    • nové zboží s dlouhou dobou trvanlivosti
    • delší čekací doba

Objednala jsem 3 ks carun masti, měli skladem prý jen 2 ks, tak čekali na další dodávku. Nabídli mi, že pošlou 2 ks a 1 ks později, stále dodávka nepřicházela, začínala jsem být trochu nesvá (viz. negativní recenze), ale nakonec vše přišlo přepečlivě zabaleno a malý dáreček k tomu. 15.2. objednáno, zásilkovna převzala 27.2., mně bylo dodáno 2.3. Kdybych 1 ks nepotřebovala jako dárek, tak jsem maximálně spokojená, delší čekací doba by mi nevadila. Holky to mají asi velmi těžké obstát ve velké konkurenci...

dobré,jsem spokojen

Rychlé dodání

• Zboží nedorazilo a dotazník spokojenosti je jediná komunikace, kterou jsem obdržel od automatického potvrzení objednávky-

Zboží stále nedorazilo!

• Obchod zaslal jiný produkt - byla jsem velice zklamaná.

• Velice rychle nachystané zboží k vyzvednutí
    • Super cena

• Velmi pečlivě zabaleno!
    • Dobré ceny.