• Objednané zboží neměli skladem i když šlo objednat, platila jsem dopředu, vrátili peníze jen za chybějící zboží a poslali položky za pár korun i přes to, že jsem objednávku zrušila. Tohle je hrubé zneužití důvěry, kterou si nezasloužili. Varování pro ostatní: Platba dopředu - nikdy více.

Objednala jsem si u nich zboží za 1115,- Kč, které bylo normálně v nabídce a k tomu dvě položky za pár korun jako doplněk, při jedné objednávce a jednom poštovném.
    Je velmi zajímavé, že až po zaplacení zboží mi bylo telefonicky oznámeno, že zboží za 1115,- není skladem. Chtěla jsem, aby mi vrátili peníze za objednávku. Mají tu drzost, že vrátili peníze pouze za základní zboží, které bylo důvodem vytvoření mé objednávky, místo toho aby vrátili peníze za celou objednávku včetně poštovného. Při tom měli srozumitelnou informaci, že chci vrátit peníze za všechno včetně poštovného. Neměli by žádné náklady navíc a ja jako zákazník nejsem povinna platit poštovné proto, že se neobtěžuji aktualizovat stav zásob a chybějící zboží jde objednat. V normálním solidním e-shopu aktualizace stavu zásob je samozřejmostí.
    Normální člověk pochopí, že přece nebudu objednávat za pár Kč, jen abych zaplatila nemalé poštovné, takže to vypadá na záměr a podvodné jednání tohoto e-shopu.
    Takovou sviňárnu mi neudělal žádný e-shop za celou dobu existence internetových obchodů a to nakupuji často přes internet.
    Ani ve snu by mně nenapadlo, že tohle může někdo udělat.
    Jsou to takoví chudáci, že se třesou na marži z necelých dvou stovek.
    Dala jsem jim šanci napravit si reputaci a požádala o zaplacení poštovného, kdyby náhodou došlo k nějakému omylu, který mi není znám. Oni nejen že se neobtěžovali odpovědět a nic neposlali, tak je jasné že tohle byl záměrný podvod z jejich strany.

• Není

AlternativaShop

Je velmi zajímavé, že až po zaplacení zboží mi bylo telefonicky oznámeno, že zboží za 1115,- není skladem. Chtěla jsem, aby mi vrátili peníze za objednávku. Mají tu drzost, že vrátili peníze pouze za základní zboží, které bylo důvodem vytvoření mé objednávky, místo toho aby vrátili peníze za celou objednávku včetně poštovného. Při tom měli srozumitelnou informaci, že chci vrátit peníze za všechno včetně poštovného. Neměli by žádné náklady navíc a já jako zákazník nejsem povinna platit poštovné proto, že se neobtěžuji aktualizovat stav zásob a chybějící zboží jde objednat. V normálním solidním e-shopu aktualizace stavu zásob je samozřejmostí.
    Ani ve snu by mně nenapadlo, že tohle může někdo udělat.
    Jsou to takoví chudáci, že se třesou na marži z necelých dvou stovek.
    Takže varování pro všechny, kteří hodlají nakupovat v tomto e-shopu - NEPLATIT DOPŘEDU, POUZE NA DOBÍRKU!!!. Pokud by objednávka byla na dobírku, NEPOSLALI BY NA SVÉ NÁKLADY zboží za pár korun. Milada Haroková

Do dnešního dne (od 2.4.) mi zboží nebylo doručeno a na vzpomínku neodpovídají a od pátku mi neberou telefon.

Zboží bylo objednáno a zaplaceno 27.03.24, ale stále nebylo doručeno. Na e-maily obchod nereaguje. Nedoporučuji.

Vše v pořádku, rychlé dodání.

• Obchod při objednání píše - "zboží skladem" ale na dotaz o stavu objednávky po 7dnech od objednání, zboží není......

Dne 3.3.24 objednané dva sirupy na imunitu pro dceru. Zboží zaplaceno, nedodáno. Na email nikdo nereaguje.

• Neserióznost

zboží skladem, ihned zaplaceno, zboží nedoručeno a nikdo neodpovídá na maily.

• Zboží, označené skladem, týden po objednání zatím nemám. Na emaily nereagují, telefon ale zvedají a komunikují. Zatím však nemám tušení, kdy (a zda vůbec) zboží dorazí.

Nekomunikují, na e-maily nereagují. Objednávka mi přišla po více jak 14 dnech od zaplacení po tom co jsem požádala o vrácení peněz. Pracovnice na infolince mi sdělila, že do zákaznického e-mailu nemá přístup, tudíž ani neví že jsem posílala dotaz ohledně dodání zboží. Ten kdo do e-mailu přístup má se nenamáhal reagovat. Tento e-shop už nikdy více.

• Rychlé dodání, na dobírku dle recenzí na Heurece
    • Krémy s trvanlivostí do 8/2024

Zkusila jsem tento obchod poprvé, zboží jsem objednala a ihned rychlou platbou zaplatila 14.2. 15.2. mi z obchodu dorazilo potvrzení, že platbu obdrželi. Od té doby - ticho po pěšině. To je myslím velmi neseriózní.

Zaplaceno pred vice nez 5 tydny a nic. Takze pozor!

• Neodpovídají na e- maily, nedoručují zboží. Co si od obchodníka více přát?

Zboží jsem zaplatila před dvěmy týdny a žádná informace z obchodu. Zboží nebylo doručeno.

Objednávala jsem poprvé a doufám, že budou dobré úspěchy

• Zboží je zaplaceno týden. Zboží nemám a obchod nezačal komunikovat.

Rychlé dodání

• příjemné jednání