• Rychlé dodání, kvalitní zbozi

Obchod byl rychlý a zboží kvalitni

• Rychlé jednání, profesionalita

• rychlost dodání

rychlé bezchybné dodání

rychle spolehlive, jednoduche

rychlost, kvalita

vše OK

• objednání přes eshop, doručení na prodejnu a možnost si obuv či zboží vyzkoušet, následně buď koupit nebo ponechat v obchodě
    • nemám

Vše rychle bez čekání

Nakupuji zde pravidelně. S kvalitou výrobků jsem plně spokojená.

zboží vyberete z pohodlí svého domova, objednané zboží odpovídá velikostně i vzhledem.

výborné

• Bleskové dodání.

Milá obsluha, rychlé vydání, možnost vyzkoušet a rovnou vrátit nesedící zboží.

• Vstřícné paní prodavačky, ve zboží se vyznají.

• rychlost vyřízení

rychlost vyřízení

Prostě jsem spokojena

• Placené vyzvednuti na pobočce
    • Pokud Vám není velikost, lze to směnit za jiný produkt, ale stejne velikosti

Obchod bych doporučil, ale novinky, které jsem zaznamenal, mi opravdu nepripadaji k lepšímu. Zdarma vyzvednuti až od, teď jestli se nepletu, 2000 Kč a za tuto částku už máte i dopravu zdarma na adresu, tak to se opravdu vyplatí.
    Poplatek není horentni, ale opravdu nerozumím tomu, proč mám platit něco extra, když už dělám tržbu obchodu a ještě je to třeba i skladem na pobočce. Rovnou můžeme zavést poplatek za pozdrav obsluhy.
    Dále, mám velikost L. Mikina mi v té velikosti není, tak výměna je možná pouze opět za velikost L‍♂️ Takže vrátit problém není, ale pokud chci jen mikinu, tak si ji můžu objednat a zaplatit za vyzvednuti a nebo ještě dokoupit do dvou tisíc. Tak výsledek je, že si tu mikinu už znovu objednávat nebudu a třeba až toho budu chtít víc, tak se k ní vrátím a nebo taky ne. Škoda.
    Je škoda, že snaha vylepšit si zisk, udělá z oblíbeného krámu loterii. Když budu chtít jen pár věcí a nebude velikost skladem, tak si zajdu o kousek vedle ke konkurenci. Bohužel

Reakce obchodu ALPINE PRO

děkujeme za recenzi. Jen pro upřesnění recenze a zároveň správné informace pro naše zákazniky opravujeme některé údaje.
    U zboží, zakoupeného na našem e-shopu www.alpinepro.cz, umožňujeme provést výměnu velikosti, ale pouze u stejného zboží, na kterékoliv naší značkové prodejně do 30ti dnů. Expedici zboží nabízíme zdarma od 1499,-.
    Rádi Vám pomůžeme s výměnou mikiny, zavolejte nám na zákaznickou linku +420222530700.
    Ale jinak můžete vyměnit mikinu na prodejně i na e-shopu.
    Děkujeme a přejeme krásný den
    Tým ALPINE PRO