• Hezké zboží
    • Poslalu mi o 3 cčisla menší velikost. Místo 3XL mi dorazila bunda L.

Reakce obchodu ALPINE PRO

v objednávce máte uvedenu vel. L u KISH pánské bundy. Proto Vám byla doručena tato velikost. Určitě doporučujeme kontaktovat zákaznickou linku ALPINE PRO pro snadnější řešení situace.

U zboží, zakoupeného na našem e-shopu www.alpinepro.cz, umožňujeme provést výměnu velikosti, ale pouze u stejného zboží, na kterékoliv naší značkové prodejně do 30ti dnů.

V případě, že budete chtít zboží vrátit, nabízíme možnost vrátit zboží (nové, s cedulkami) bez udání důvodu ve lhůtě 30 dnů na tuto adresu:
    E-shop
    ALPINE PRO a.s.
    Kodaňská 1441/46
    101 00 Praha 10

Nabízíme také zboží (nové, s cedulkami) předat na naší značkové prodejně, která poté zboží přepošle na naši centrálu.
    Pokud žádáte o výměnu zboží, stačí napsat do poznámky o výměně.
    Při vrácení zboží nebo pokud nebude skladem při výměně, Vám do 14ti dnů od obdržení balíčku vrátíme peníze.

• Velikost neodpovídá

Doručené zboží - čepice, neodpovídalo velikostí vzorku, který jsem si zkoušel v kamenné prodejně Alpine Pro. Tam měli mou velikost, ale nikoliv barvu. Z toho důvodu jsem si čepici ve své velikosti a barvě objednal na e-shopu. Čepice je však jaksi vytahaná, jakoby byla snad nasazena na figuríně? Je vytažená nejen do obvodu, ale i do délky. Hned jsem ji vyhodil a již nikdy si na e-shopu Alpine Pro nic nekoupím.

Reakce obchodu ALPINE PRO

velice nás mrzí Vaše zkušenost s nákupem čepice. Určitě jste měl napsat, abychom zjistili, zda Vám přišla správná velikost. Pokud ji stále máte doma, rádi čepici vyměníme. Zavolejte na zákaznickou linku +420222530700 nebo napište na email [email protected]. Budeme rádi, když situaci kladně vyřídíme.

s přáním příjemného dne
    Tým ALPINE PRO

Nelze bezplatně vyměnit velikost,pokud nemáte kamenný obchod v blízkosti. Velikosti neodpovídají (triko krátký rukáv- úzké , proti triku s dlouhým rukávem- široké).

Reakce obchodu ALPINE PRO

děkujeme za recenzi. To nás mrzí, že Vám velikosti nesedí. Příště nás určitě kontaktujte na zákaznické lince 222 530 700, můžeme Vám u všech artiklů říci přesné míry pro jednoduché rozhodování při výběru velikosti.

Přejeme krásný den
    Tým ALPINE PRO

• dlouhé čekání na zboží, které stále nedorazilo.

Reakce obchodu ALPINE PRO

objednávka byla 13.12.23 vyexpedována. Z důvodu nepřevzetí zásilky se vrátila zpět na e-shop a byla Vám znovu zaslána. Tak snad už je vše v pořádku.

Přejeme krásný den
    Tým ALPINE PRO

Na obrázku bylo zboží v tmavě šedé, z obalu jsem vyndala zelenošedé.
    Mám oblečení barevně sladěné, zeleno šedá mi nesedí k ničemu.
    Musela jsem zboží vrátit.

Reakce obchodu ALPINE PRO

děkujeme za recenzi. To nás mrzí, že barva není dle očekávání. Někdy monitor může barvu ovlivnit. Omlouváme za komplikace a když si nebudete jista barvou, stačí zavolat na naši zákaznickou linku +420222530700, barvu potvrdíme.

děkujeme za 100% hodnocení a přejeme krásný den
    Tým ALPINE PRO

Dostal jsem darem poukázku tak jsem si na stránkách našel zboží ale při dokončování objednávky jsem bohužel zjistil že poukázka nejde použít.

Reakce obchodu ALPINE PRO

nabízíme na e-shopu dárkové poukázky, které lze uplatnit na e-shopu www.alpinepro.cz i na prodejnách ALPINE PRO. Pokud byla poukázka zakoupena na prodejně, lze ji uplatnit pouze tam.

děkujeme za pochopení a přejeme krásný den

Po 6 dnech nevím,kde je objednané zboží

Reakce obchodu ALPINE PRO

objednávka byla 5.12.23 (vzhledem k víkendu a většímu množství objednávek) vyexpedována ze skladu.
    Česká pošta ji bude doručovat v nejbližších dnech. Má uvedeno poslední datum 6.12.23 "přeprava zásilky" k dodací poště. Asi toho mají také hodně. Tak poprosíme o strpení. Pokud nebude doručena začátkem příštího týdne, neváhejte kontaktovat zákaznickou linku eshopu,
    zkusíme zjistit, proč ještě nebyla zásilka poštou doručena.

děkujeme za strpení a přejeme krásný víkend
    Tým ALPINE PRO

Vyzvednutí na prodejně za poplatek a navíc platba předem jako jediná možnost ? Nechci, děkuji.

Reakce obchodu ALPINE PRO

děkujeme za recenzi. Vždy máte možnost si udělat rezervaci zboží na prodejnu zdarma!! Objednávka z eshopu je doručována na prodejnu z centrálního skladu. Účtujeme minimální manipulační poplatek. I z toho důvodu je požadována platba předem.
    děkujeme za pochopení a přejeme krásný den
    Tým ALPINE PRO

Mikina Siusa XL neodpovídá velikostní tabulce, je o dost menší.

Reakce obchodu ALPINE PRO

to nás moc mrzí, že mikina velikostně nesedí. Určitě ji můžete vyměnit za jinou velikost na kterékoliv naší značkové prodejně ALPINE PRO nebo vrátit do 30ti dnů. Také není problém zavolat na zákaznickou linku a předem si velikost ověřit. Můžeme Vám říct přesné míry každého artiklu.

děkujeme a přejeme krásný den
    Tým ALPINE PRO

Nulová komunikace ze strany obchodu, dlouhá doba od objednání do doručení ve srovnání s jinými e-shopy

Reakce obchodu ALPINE PRO

děkujeme za recenzi. Vaše objednávka dnes byla vyexpedována. Vzhledem k akci, která běží na našem e-shopu www.alpinepro.cz 30% sleva pro klubové zákazníky, máme vyšší počet objednávek. Věřte, že pracujeme na tom, aby byly objednávky co nejdříve vyexpedovány, ale v období výprodejů, slevových akcí a vánočních nákupů, může být expedice zpožděna.

Přejeme krásný den a spoustu nákupů v akci.
    Tým ALPINE PRO

Zboží mi stále nepřišlo a už je to víc jak měsíc

Reakce obchodu ALPINE PRO

Vaše objednávka byla automaticky zrušena 18.9.2023. Objednávka nebyla zaplacena. Příště určitě doporučujeme se o stavu své objednávky informovat na zákaznické lince:

+420 222 530 700
    (po - pá 9.00 - 16.00)
    [email protected]

Pokud je objednávka zaplacena nebo na dobírku, expedujeme ještě týž nebo následující den.

Děkujeme a přejeme krásný den
    Tým
    ALPINE PRO

V Alpine Pro nakupujeme už řadu let a to především pro naše syny. Tehdy malí špunti, dnes již dospělí chlapi. Takže si dovolím říct, že mám o sortimentu této značky maličko přehled.
    - Kdysi bývaly slevy za uskutečněné nákupy a vše bylo jasné a přehledné. Dnešní hra na kupony za stovku s expirací - mě přijde spíše trapná.
    - Web je jedna obrovská katastrofa. Něco je skladem, něco na prodejně. Ovšem jen na jedné v ČR. Poslední rozhovor s operátorkou byl "sterilní" - takto si řešení dotazu opravdu nepředstavuju.
    - Sortiment je solidní, výběr klasicky rozsáhlý, jen ta kvalita provedení začala maličko pokulhávat.
    - Katastrofální prodejnu v Šantovce jste nakonec uzavřeli bez jakékoliv informace. Na Ostružnické už nejste roky a jezdit za město do Olympie? Kdo měl v Apline tak skvělý nápad?

Za mě velká škoda. Značku Apline Pro máme rádi, ale nějak mi poslední dobou přijde, že přešlapuje jak slon v porcelánu.

Reakce obchodu ALPINE PRO

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že u nás nakupujete tak dlouho. Jen nás mrzí Vaše zkušenosti. Ohledně věrnostního programu nabízíme velmi příjemné odměny za nákupy. Za každých 2000 bodů (1 bod = 1 korunka) se věrnostnímu zákazníkovi vygeneruje bonusový voucher v hodnotě 100,-. Vouchery mají platnost 4 měsíce. Taktéž získáte narozeninový voucher v hodnotě 100,- každý rok, pokud máte uvedené datum narození. Skladové zásoby jsou vždy vidět u jednotlivého zboží. Pokud je poslední kus skladem pouze na prodejně, jedná se o doprodej zboží ze starší sezóny. Pokud je to franšíza, je možné se domluvit, zda by Vám vybraný produkt prodejna neposlala. Vždy si můžete vše ověřit na stránkách www.alpinepro.cz nebo na zákaznické lince.

Tým ALPINE PRO

Obchod mi zatím ani po týdnu od objednání nezaslal instrukce pro platbu předem. Asi nemají zájem prodat.

• Kvalitni produkty. Slusny vyber.
    • Zpusob nakupu.

Platim temer 50 korun za to ze si zbozi vyzvedavam ve firemni prodejne. Objednane zbozi musim zaplatit napred. Ne az u prevzeti.

Reakce obchodu ALPINE PRO

děkujeme za rezenci. Možnost vyzvednutí objednávky z e-shopu na prodejně je novinka. Je to nejlevnější možnost dopravy, pokud máte naši prodejnu blízko. Jedná se o zboží, které je posíláno z centrálního skladu, tzn. že není na prodejně skladem.
    Objednávka na e-shopu s vyzvednutím na prodejně musí být zaplacena předem. Můžete si objednávku na prodejně převzít, rozbalit, vyzkoušet a pokud Vám něco nepadne, je možnost si to přímo na té prodejně vyměnit za jinou velikost nebo zboží vrátit.
    Prodejna nevyhovující zboží přepošle zpět na e-shop a budou Vám vráceny peníze nebo zaslána ta správná velikost.

• Zboží velice pěkně zpracované
    • Při objednávce nad 3500,- vrácení zboží na vlastní náklady i když u nich mám účet? Hrůza

Reakce obchodu ALPINE PRO

děkujeme za recenzi. Nicméně nabízíme možnost zboží (nové, s cedulkami) předat na kterékoliv naší značkové prodejně https://www.alpinepro.cz/prodejny?branchTypeId=5&region=, která ho poté přepošle zpět na náš eshop. Ušetří Vám to čas i poštovné.

Tým ALPINE PRO

Zboží jsem objednal 14.9. ten den jsem u zboží viděl, že je skladem a převoz na vybranou prodejnu je 2 dny. Zboží jsem musel i uhradit platební kartou.
    Dnes je to týden, a zboží stále nemám. Pouze 16.9. jsem obdržel informaci, že je expedováno. Dnes je 21.9. a zboží stále není k vyzvednutí. Je to tedy týden.
    Nákup přes e-shop už rozhodně ne.

Dobrý den pane Majlingu,

objednávka byla vyexpedována 16.9.2022, přes víkend neexpedujeme, takže od pondělí na Vás čeká v prodejně ALPINE PRO v OC Letňany.
    Děkujeme a přejeme krásný den
    Tým ALPINE PRO

• objednala jsem si podle velikostní tabulky šaty ve velikosti L-L. bohužel šaty byly příliš velké. proto jsem si objednala o číslo menší, rovnou ve dvou barvách, protože jsem myslela,že budou sedět. První,co přišly, byly sice M-L, ale velké úplně stejně jako předchozí objednané. Druhé byly taky označené M-L, ale pro změnu tak malé, sotva jsem se do nich oblékla. vracím všechny troje, další objednávat nebudu :-(

Reakce obchodu ALPINE PRO

moc nás mrzí, že šaty neseděly. Velikostní tabulka je orientační. Vždy je možné v případě rozhodování u výběru velikosti kontaktovat naši zákaznickou linku
    +420 222 530 700 nebo napsat email [email protected] a my Vám velmi rádi poskytneme přesné míry vybraného artiklu.

Tým ALPINE PRO

Kombinace doruceni a vyzvednuti… je komplinovana a nepozitelna.

Reakce obchodu ALPINE PRO

u nás máte mnoho možností způsobu doručení. Nabízíme kurýry PPL, DPD, GLS, Českou poštu (balík do ruky, balík na poštu, balík do balíkovny), zásilkovnu a nově i možnost vyzvednutí na kterékoli naší značkové prodejně. Vše je velmi jednoduché.
    Zkuste nás příště kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem kurýra.

Tým ALPINE PRO

Co se týká logistiky apod., vše v naprostém pořádku. Ale dámské sportovní šaty mě zklamaly, i ve velikosti XS příliš velké (nosím normálně 36), neforemné střihy, jedny na sobě měly mastné skvrny)

Reakce obchodu ALPINE PRO

Děkujeme za pochvalu ohledně logistiky apod. Ohledně dámských šatů, pokud Vám neseděly, vždy je možné zboží (nové, s cedulkami) vyměnit nebo vrátit do 30ti dnů. Na naší zákaznické lince Vám poskytneme přesné míry oblečení pro ulehčení rozhodování.

• Hrůza při vrácení zboží

Dobrý den paní Domínová,

proces vrácení zboží je jednoduchý. Můžete ho poslat na naši centrálu do 30ti dnů nebo nechat na kterékoli naší značkové prodejně, která poté zboží na naši centrálu pošle. Peníze vracíme maximálně do 14ti dnů od převzetí vráceného zboží.