• +poradí
    • +flexibilita
    • +komunikace
    • +spolehlivost

Spokojenost

• Nadstandardní výběr zboží.

• Specializace na komponenty vodniho chlazeni
    • Pri velikosti naseho mistniho trhu je to naprosto ocekavatelne, ale i tak - rada veci neni skladem a dodaci lhuty jsou nekdy i vice jak tyden.

Velice doporucuji, vedeni obchodu jedna na rovinu a s velkou trpelivosti. Poradi s vyberem na foru, doporucuji to nejvhodnejsi pro zakaznika. Jde jim v prvni rade o vasi spokojenost a ne jen o zisk. Je to jako nakupovat u znameho - pristup je osobni a vstricny.

• Sortiment
    • Odbornost obsluhy

• Rychlé a slušné jednání
    • Žádné jsem nenašel

Provedení požadované instalace bylo rychlé a bez problému. Mohu jen doporučit.

• nejlepší cena zboží
    • dobrá cena dopravy

• Zboží které není jinde dostupné

Jsem spokojen. Očekával jsem delší dodací lhůtu, ale přišlo podle mé potřeby. Nevidím nakupovat dále.

• Overeny obchod
    • Sortiment zbozi

U neskladoveho zbozi je nutno pocitat s delsi dodaci lhutou, mozne datum dodani obchod vzdy sdeli pred nakupem. Jinak skvely obchod na komponenty vodniho chlazeni

• Největší výběr
    • Slušné ceny
    • Komisní prodej
    • On-Line chat
    • Velký výběr značek
    • Věci co jinde nekoupíte
    • Dost věcí není skladem na prodejně

Pokaždé spokojenost,
    jednou jsem obdržel nekompletní produkt(chyběl větrák) stačil jeden telefon a zdarma mi poslali nový.
    90% jen kvůli "malému skladu" ,ale při ceně produktů,výběru a "specialitkám" 100%
    Rozhodně doporučuji

• dokonalý obchod pro příznivce vodního chlazení,ale i pro nákupy komponent PC(grafické karty,paměti,PC do auta) od ne zcela obvyklých firem (na rozdíl od jiných obchodů).Bez problémů se lze domluvit i na jiném zboží,které není v přímé nabídce.Ceny i rychlost dodání je velmi přijatelná.
    • nevím o žádné

• Kvalitní PC komponenty
    • Sortiment který jinde není k dostání

Nyní jsem nakupoval paměti které vyšly i s dopravou levněji než v jiných eshop-ech
    Zkušenosti mám ty nejlepší
    Doporučuji velmi protože zde najdete opravdu značky které jinde neseženete

• velký výběr a relativně dobré ceny.
    • Nemožnost telefonického kontaktu v případě potřeby konzultace před nákupem.

kupoval jsem komponenty na vodní chlazení - perfektně došlo co jsem objednal -pouze jsem omylem objednal cosi špatně z důvodu neznalosti a zjistil jsem to až při dodání. Asi bych se tomu vyhnul mít možnost krátké telefonické konzultace s prodejcem či specialistou.

Jinak spokojenost

Bohumil Dvořák

• Nabizi bezne nedostuny sortiment.

• Zboží, které jinde neseženete
    • bezproblémová komunikace
    • ochota při změně objednávky
    • zboží dorazilo v dohodnutém termínu

Dodací lhůta sice není do příštího dne, ale to proto, že jde o exkluzivní zboží, které se hůř shání. Dohodnutý termín byl dodržen.

• Nabízí komponenty a různé PC doplňky, které v jiných obchode ČR budete hledat marně.

Velmi doporučují!

• přehlednost
    • podrobné popisky nabízeného zboží
    • solidní jednání
    • velký sortiment, v nabídce je chlazení u nás méně dostupných značek (Phanteks)
    • hodilo by se více možností filtrování produktů (např. rozměry, průtok vzduchu, ventilátory s LED diodami/bez nich, regulace otáček, udávaná hlučnost apod.)

Perfektní obchod. Všem doporučuji!

• Velky vyber vodniho chlazeni
    • Zadne

Perfektni

• Zboží které není v ČR dostupné.
    • O žádných nevím.Co jsem potřeboval jsem sehnal zde.

• Cena...
    • prehlednost stranek...

levny,rychle dodani...jen ty stranky by to chtelo trosku doladit,ale cena to vynahrazuje vice,nez adekvatne :)

• Obchod nabízí zboží,které jiné obchody nenamají.
    • Pěkné a přehledné WWW stránky.
    • O žádných nevím.
    • Část objednaného zboží budu vracet, neboť bylo dodáno mírně odlišné než bylo vyobrazeno v eshopu a bohužel to má vliv na funkčnost.
    • Bylo mi nabídnuto po zaslání zboží zpět vrácení peněz.

Dobrý obchod se zajímavým zbožím.
    Ochota řešit nesrovnalosti a problémy.
    Nakupuji zde opakovaně a mohu doporučit.