• nadstandartní sortiment méně obvyklých značek a produktů
    • nezjištěny

• vodní chlazení, které jinde u nás nekoupíte

zkušenosti s obchodem jenom pozitivní:)

• +poradí
    • +flexibilita
    • +komunikace
    • +spolehlivost

Spokojenost

• Nadstandardní výběr zboží.

• Specializace na komponenty vodniho chlazeni
    • Pri velikosti naseho mistniho trhu je to naprosto ocekavatelne, ale i tak - rada veci neni skladem a dodaci lhuty jsou nekdy i vice jak tyden.

Velice doporucuji, vedeni obchodu jedna na rovinu a s velkou trpelivosti. Poradi s vyberem na foru, doporucuji to nejvhodnejsi pro zakaznika. Jde jim v prvni rade o vasi spokojenost a ne jen o zisk. Je to jako nakupovat u znameho - pristup je osobni a vstricny.

• Sortiment
    • Odbornost obsluhy

• rozmanitý výběr vodního chlazení pc-zahraniční zboží
    • nedokáže doručit zboží do 3 dnů z Ústí nad Labem do Mostu, když ho má v německu skladem

nechtěl jsem čekat tak dlouho...nicméně mi obchod zrušil objednávku sám jen proto že jsem jim napsal že potřebuju info když zboží nedokážou doručit do 3 prac. dnů...se zrušením jsem pak teda souhlasil a sehnal si zboží od jinud a do druhého dne jsem měl paměti doma...sice to nejsou GSkill ale do druhého dne mi je Alza doručila na pobočku:)to i czc je v tomhle o dost horší...alza nikdy žádnej problém...bohužel pro konkurenci...dodací lhůtu paměti měli psanou přes 1 týden od přijmutí objednávky..to je trošku síla i když jsou paměti v německu ve skladu:)navíc paměti GSkill jsou žádané zboží pro fajnšmekry...nechápu proč nemůže mít obchod 1-2 kombinace(2x8 GB a 4x4 GB) na prodejně v Ústí nad Labem...to bych si pak hned ten den pro ně zajel a nebyl by problém

Reakce obchodu Alphacool.CZ

původně jsem se chtěl rozepsat trochu více, ale vezmeme to stručně:
    1) Vážně nevím, na základě jaké logické úvahy jste dospěl k závěru, že produkt, u kterého je jasně v detailu produktu uveden termín dostupnosti příští týden ve středu Vám budeme schopni doručit ještě tento týden do pátku ? Proč takový produkt objednáváte, když s tou dostupností nesouhlasíte ?
    2) Proč lžete, když píšete, že "nicméně mi obchod zrušil objednávku sám jen proto že jsem jim napsal že potřebuju info" ? S dovolením sem zkopíruji tu podstatnou část emailu, který jste nám napsal - píšete tam:
    "já počítal že je budu mít v Mostě maximálně do pátku...jinak budu nucen objednávku zrušit". Tedy jasně píšete - objednávka nebude dodána do pátku, v tom případě ji zrušit. Objednávku jsme tedy zrušili. Kde je problém ?
    3) Nechápu logiku "jinde jsem objednal jinou značku pamětí a měl jsem jí druhý den doma tak proč to nemohlo být stejně i u G.Skill". Za prvé, je to asi stejné, jako přijít do autosalonu Ferrari a vztekat se na prodejce, že Vám auto nevyrobí za 8 týdnů jako Škodovku ale za půl roku a za druhé, kdybyste u nás objednal "ty jiné paměti", tak Vám je druhý den doručíme úplně stejně jako Alza nebo CZC...
    4) G.SKill paměti normálně držíme skladem, máme skladem kapacity 2x4GB, 2x8GB, 4x8GB, frekvence 2133MHz, 2400MHz, 3200 MHz. Doporučuji se lépe podívat.
    5) Zkuste se zamyslet, proč dodání "z Německa" trvá tak dlouho. Nápověda - víte, kolik stojí doprava ? Víte, jaký obrat v té komoditě vůbec musíme mít, aby se nám zaplatila doprava a vůbec jsme na tom začali něco vydělávat ? Proto tam objednáváme "jen" 1x - 2x týdně a ne denně, protože jaksi dotovat ten obchod vážně nemáme v úmyslu.

Alphacool.cz.

• Rychlé a slušné jednání
    • Žádné jsem nenašel

Provedení požadované instalace bylo rychlé a bez problému. Mohu jen doporučit.

• nejlepší cena zboží
    • dobrá cena dopravy

• Zboží které není jinde dostupné

Jsem spokojen. Očekával jsem delší dodací lhůtu, ale přišlo podle mé potřeby. Nevidím nakupovat dále.

• Overeny obchod
    • Sortiment zbozi

U neskladoveho zbozi je nutno pocitat s delsi dodaci lhutou, mozne datum dodani obchod vzdy sdeli pred nakupem. Jinak skvely obchod na komponenty vodniho chlazeni

• Největší výběr
    • Slušné ceny
    • Komisní prodej
    • On-Line chat
    • Velký výběr značek
    • Věci co jinde nekoupíte
    • Dost věcí není skladem na prodejně

Pokaždé spokojenost,
    jednou jsem obdržel nekompletní produkt(chyběl větrák) stačil jeden telefon a zdarma mi poslali nový.
    90% jen kvůli "malému skladu" ,ale při ceně produktů,výběru a "specialitkám" 100%
    Rozhodně doporučuji

• dokonalý obchod pro příznivce vodního chlazení,ale i pro nákupy komponent PC(grafické karty,paměti,PC do auta) od ne zcela obvyklých firem (na rozdíl od jiných obchodů).Bez problémů se lze domluvit i na jiném zboží,které není v přímé nabídce.Ceny i rychlost dodání je velmi přijatelná.
    • nevím o žádné

• Kvalitní PC komponenty
    • Sortiment který jinde není k dostání

Nyní jsem nakupoval paměti které vyšly i s dopravou levněji než v jiných eshop-ech
    Zkušenosti mám ty nejlepší
    Doporučuji velmi protože zde najdete opravdu značky které jinde neseženete

• velký výběr a relativně dobré ceny.
    • Nemožnost telefonického kontaktu v případě potřeby konzultace před nákupem.

kupoval jsem komponenty na vodní chlazení - perfektně došlo co jsem objednal -pouze jsem omylem objednal cosi špatně z důvodu neznalosti a zjistil jsem to až při dodání. Asi bych se tomu vyhnul mít možnost krátké telefonické konzultace s prodejcem či specialistou.

Jinak spokojenost

Bohumil Dvořák

• Nabizi bezne nedostuny sortiment.

• Zboží, které jinde neseženete
    • bezproblémová komunikace
    • ochota při změně objednávky
    • zboží dorazilo v dohodnutém termínu

Dodací lhůta sice není do příštího dne, ale to proto, že jde o exkluzivní zboží, které se hůř shání. Dohodnutý termín byl dodržen.

• Nabízí komponenty a různé PC doplňky, které v jiných obchode ČR budete hledat marně.

Velmi doporučují!

• přehlednost
    • podrobné popisky nabízeného zboží
    • solidní jednání
    • velký sortiment, v nabídce je chlazení u nás méně dostupných značek (Phanteks)
    • hodilo by se více možností filtrování produktů (např. rozměry, průtok vzduchu, ventilátory s LED diodami/bez nich, regulace otáček, udávaná hlučnost apod.)

Perfektní obchod. Všem doporučuji!

• Velky vyber vodniho chlazeni
    • Zadne