• rychlost doručení
    • nefunkční produkty

Bohužel jsem skočila na reklamy na FB, stálo mě to 1600 Kč a většina z nakoupených produktů je k ničemu. Přípravek na plíseň mi dokonce zanechal na bílé zdi narůžovělé mastné fleky, které nejdou pořádně ani přemalovat. Celkem dobrý je přípravek na granitové dřezy, ale roztok vody s octem udělá podobný efekt a za zlomek ceny. Čistič na nerez také nemá žádný zázračný efekt, ten z DM drogerie je lepší a také stojí zlomek ceny. Předražené a buď průměrné nebo nefunkční produkty, už bych tam nikdy nekoupila. Doporučuji vyzkoušet ihned po obdržení a vrátit ve 14ti denní lhůtě, já to prošvihla, moje blbost.
    Nejhorší je, že negativní hodnocení pod reklamou na FB Alori maže a tím pádem zůstává jen "chvála" (nejspíš zaplacená). Pokoušela jsem se tam napsat mnohokrát, ať to ostatní nekupují, že to nefunguje (pod příspěvek o odstraňovači plísně) a přidat fotografii, co mi to udělalo na zdi. Za pár minut komentář zmizel a i pár jiných, které vyjadřovaly to samé. To není férové jednání prodejce. Klamou zákazníky.

bez problémů

• Super výrobky

• Rychlé jednání ,dodání .
    • Nevím

• Rychlost dodani

• perfektní zabalení
    • rychlost dodání

• rychlost doručení, ochota řešit problémy

• Super rychlé vyřízení objednávky

• vše dobře zabaleno
    • rychle dodáno

• rychlost dodání

bohužel výrobky nefungují

• Rychle dodání
    • 20% sleva na nákup
    • Česky výrobek

• Rychle vyřízení objednavky i reklamace

• Vše rychle a bez problémů

• výběr opravdu účinných přípravků

výběr opravdu účinných přípravků, rychlé dodání

• Snad jen rychlé dodání
    • Ze zakoupených produktů jsem vyzkoušela jenom čistič granitových dřezů a ochranu na granitové dřezy. Podle popisu přípravků na stránkách obchodu jsem očekávala něco úžasného, to se ale nestalo. Efekt stejný jako při běžné údržbě. Další produkty - na sprchové kouty a čistič nerezu jsem raději nezkoušela a odeslala
    • Naprosto žádná komunikace

Ze zakoupených produktů jsem vyzkoušela jenom čistič granitových dřezů a ochranu na granitové dřezy. Podle popisu přípravků na stránkách obchodu jsem očekávala něco úžasného, to se ale nestalo. Efekt stejný jako při běžné údržbě. Další produkty - na sprchové kouty a čistič nerezu jsem raději nezkoušela a odeslala zpět na adresu uvedenou na stránkách obchodu.
    Zboží mi bylo doručeno 5.10.2023, 10.10.2023 jsem poslala email o odstoupení od smlouvy, 12.10.2023 jsem vše poslala zpět. Na email nikdo nereagoval, kde je zboží netuším a peníze do 14 dnů taky nepřišly.

• Veškerá komunikace s obchodem v pořádku. Vždy rychlé dodání zboží.

• Rychlost odesílání
    • Přípravek nefunguje, jak tvrdí v reklamě.
    • Zboží odesláno zpět, napsán mail o odstoupení od smlouvy. Na mail firma vůbec nereaguje, zásilku si nepřevzali.

Rozhodně nedoporučuji!!! Na stránkách slibují možnost vrácení zboží ve čtrnácti denní lhůtě. Přestože jsem podmínky splnila, firma vůbec nereagovala, zásilku nepřevzala a vrátila se mi zpět. Nebojím se nazvat je podvodníky! Když jsem psala slušně tyto připomínky do komentářů na FB, komentář smazali a zablokovali mě... Hledali jsme je na uvedené adrese v Olomouci, ale firma tam vůbec nesídlí. Jednoznačně podvod!!!