• rychlé doručení
    • klamné informace o produktech
    • Obchod nereaguje na můj dotaz se žádostí o objasnění klamných informací

Na e-shopu je u prostředku proti plísni uvedeno "Neobsahuje těžké kovy, rozpouštědla a chlór." Po obdržení výrobku je ovšem u složení uvedeno "obsah aktivního chloru 4%. Po aplikaci se nejen netvořila pěna, jak uvádí postup, ale velmi tekutá konzistence stékala po stěně a zanechávala stopy. Velmi silný zápach chlóru jsme větrali několik hodin, navíc se u mě projevila velmi silná alergie, a to jsem místnost, v níž byl aplikován navštívila až po několika hodinách od aplikace. Pár kapek přípravku bohužel nedopatřením spadlo na povlečení, u kterého došlo k nenávratnému zničení. Zbytečně vyhozené peníze a ještě s negativním dopadem na zdraví.

• Špatná komunikace ze strany obchodu, dlouhá dodací lhůta, kdybych se nezeptala, kde je moje zboží, nic bych nevěděla.

• Bez komunikace

• Snad jen rychlé dodání
    • Ze zakoupených produktů jsem vyzkoušela jenom čistič granitových dřezů a ochranu na granitové dřezy. Podle popisu přípravků na stránkách obchodu jsem očekávala něco úžasného, to se ale nestalo. Efekt stejný jako při běžné údržbě. Další produkty - na sprchové kouty a čistič nerezu jsem raději nezkoušela a odeslala
    • Naprosto žádná komunikace

Ze zakoupených produktů jsem vyzkoušela jenom čistič granitových dřezů a ochranu na granitové dřezy. Podle popisu přípravků na stránkách obchodu jsem očekávala něco úžasného, to se ale nestalo. Efekt stejný jako při běžné údržbě. Další produkty - na sprchové kouty a čistič nerezu jsem raději nezkoušela a odeslala zpět na adresu uvedenou na stránkách obchodu.
    Zboží mi bylo doručeno 5.10.2023, 10.10.2023 jsem poslala email o odstoupení od smlouvy, 12.10.2023 jsem vše poslala zpět. Na email nikdo nereagoval, kde je zboží netuším a peníze do 14 dnů taky nepřišly.