• Zbytečně předražené zboží bez účinku

Jedním slovem zklamání…
    Zakoupen odstraňovač skvrn na bílé prádlo. Dle reklamy mělo maximálně působit, odstraňovat skvrny (dokonce od potu), oživovat bělost prádla atp.
    Hned vyzkoušeno a bohužel nic z výše uvedeného NEPLATÍ.

Zbytečná ztráta peněz, času a důvěry… reklama na Facebooku kdy se vybělí zašlé ponožky je zcela klamavá. Škoda

výrobky nefungují tak, jak je inzerováno

• Přípravek je úplně ničemu,nefunguje. Vyhozené peníze

Dorazila lahvička s pumpičkou, která byla jiné velikosti, nešla nasroubovat, takže jsem si musela koupit svoji lahvičku s rozprašovačem, abych vůbec mohla použít.... ☹️

• Za ty peníze strašně male baleni a efekt na plíseň? Haha...legrace? Ani nahodou. Absolutně žádný účinek. Aplikováno, přesně dle návodu. Vyhozené peníze...po rozbalení jsem se nestačil divit mad objemem to snad nikdo nemůže myslet vážně... děkuji za produkt... již nikdy více...

• Naběhla jsem si na sociální síti na falešné recenze. Odstraňovač plísně je naprosto nefunkční věc/cosi. Přemýšlím, jak to celé slušně pojmenovat...

• dlouhá dodací lhůta
    • produkt nefunguje

• Doba doručení.

• Prakticky nefunguje vůbec! Nezaznamenal jsem sebemenší zlepšení!! Bohužel!

Objednání a doprava vše v pořádku. Přípravky jsou svou účinností stejné jako se dají koupit obdobné v obchodě levněji.

Do dnešního dne čekám na vrácení peněz za výrobky, které absolutně nesplňují to, co v mega reklamě nabízí.
    Vůně do domácnosti - dřevěnou šišku jsem si mohla sebrat pod stromem a zadarmo. A sprej proti plísni...normální Savo. Nekupujte, nefunguje!!!

Rychlé dodání, ale ceny vysoké

Čistič obsahuje chlor

• Reakce obchodu byla rychlá,zboží dorazilo vpořádku
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Ani po opakovaném použití nejsou známé známky jakékoli účinnosti.

• přišel jiný výrobek, než jsem si objednal

Klamavá reklama Zboží nefunguje jak reklama říká.Zlate Savo

• Bez komunikace

Na základě negativních recenzi co sem si mohl přečíst, sem objednávku zrušil.
    Vyhazovat peníze za nefunkční prostředky fakt nebudu.