• Rychlé potvrzení objednavky a následně velmi rychlé doručení objednáno v pátek,v sobotu bylo dodáno. Super a děkuji

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Česká pošta dokáže být opravdu rychlá, když tedy chce. :-)

• potvrzení objednávky telefonicky prakticky obratem po jejím vytvoření
    • zboží nové za velmi příznivé ceny
    • doručení objednávky následující den

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, snažíme se.

• Rychlé dodání a kvalitní zboží. Spokojenost.

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Jsme rádi, že jste náš další spokojený zákazník. Díky.

• Rychlost doručení

A rychle i děkujeme.

• Extrémní rychlost - v pondělí večer objednáno, v úterý předáno poště, ve středu mám.
    • Nejnižší cena na trhu.
    • žádná

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme, jsme moc rádi, že jste spokojený zákazník.

• Tak to jsem teda čuměl v pátek cca v 10:00 jsem objednal mobil a v sobotu volal dopravce české pošty že mi veze mobil.obchchod vynikající ,komunikace taky.tady již v krátké době 2 mobil.proto Jsem se sem zase vrátil.originál,žádný repas.

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme. Snažíme se fungovat tak, jak bychom chtěli, aby se k nám e-shopy chovaly jako k zákazníkům.

• Serioznost

Skoda ze pak rychlost obchodu kazi doprava ceske posty :-(

• hodně rychlé dodání
    • vše funguje jak má
    • dobrá cena, jinde je to dražší (kupovala jsem iphone 14)

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, potěšila.

• Byla snadna rychla doručovací doba. Nadstandardní jednání s klientem. Profesionální přístup
    • Poprvé co jsem zažila tak Perfektní službu. Můžu jedině doporučit

Tento obchod nemá konkurenci . Chtěla jsem objednávat jinde ale po 14 dnech kdy mi měl telefon přijít mi řekli že musím ještě počkat dalších 14 dní a jestli chci objednávku zrušit tak stačí prý napsat sms což se mi nezdá z pohledu zákazníka jako profi přístup

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme za recenzi, snažíme se.

• Rychlé předání,zboží připravené

Doporucuji

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Telefonní kontakt obratem po odeslání objednávky pro potvrzení tel. čísla i o víkendu
    • Velmi dobrá cena

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

A o víkendu i děkujeme za Vaši recenzi.

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Rychleji děkujeme za Vaše hodnocení.

• Byl to první nákup a vše bezproblému
    • Originální produkty
    • Super ceny
    • Rychlost vyexpedování a dodání objednávky
    • Vřele doporučuji

Nevěřil jsem ale po přečtení recenzí jsem objednávku vytvořil, během hodiny personál obchodu volal a potvrdil objednávku.
    Excelentní vyexpedování objednávky.
    Ochota obchodu je super, i když toho měli po víkendu hodně, stačili mi objednávku i ten den odeslat, garantovanou dopravu.
    Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc tak, jak bychom očekávali i my od jiných eshopů.

• Rychlé jednání
    • Brzké dodání zboží
    • Spolehlivost

Vše jak má být

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

To je i vaše hodnocení, děkujeme za něj.

Rychlost dodání, super cena, spokojenost.

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme za Vaši recenzi.

• Dobré ceny
    • Rychlé odeslání
    • Bohužel musím souhlasit s jednou z dřívějších recenzí a sice v tom, že při potvrzení objednávky byl pán po telefonu docela dost odměřený
    • Doručení jen Českou poštou

Druhý nákup v tomto obchodě a spokojenost. Jen s Českou poštou byl problém, ale to není chyba obchodu.

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Pán, vyřizující objednávky, se Vám mohl zdát strohý, neboť jeho náplní je od 9.00 - 21.00 každý den ověřovat platné telefonní číslo objednávky a potvrzovat ji. A vyřizuje denně opravdu dost objednávek. Na informace o zboží či o dostupnosti, dopravě apod. slouží naše infolinka nebo email.
    Česká pošta, ač se to nezdá :-) , je stále nejrychlejší doručení v ČR s velkou sítí výdejních míst.

• poměrně rychlí v odeslání zboží i vrácení peněz
    • nečekaná logika - příplatek za platbu na účet, sleva za dobírku?

Vlastně se mi to za ty roky co nakupuji na internetu ještě nestalo. Po učinění objednávky mi volali, zda jsem zboží koupil. (To jsem přeci koupil už tlačítkem Objednat.) Až poté mi poslali číslo účtu, kam zaplatit. Překvapil mě poplatek 50kč za platbu převodem na účet. Domníval jsem se, že platba na účet je varianta, která obchodníka nejméně finančně zatěžuje a proto jsem ji zvolil. Bolelo mě srdce, když si ji obchodník zpoplatnil 50 korunami, ale co se dá dělat, když pro něj chcete dobro.

Až teď jsem se dozvěděl o zvláštní logice, že kdybych neplatil na účet, ale nechal si balík poslat na dobírku, platil bych o 50kč méně. Takovou logiku bych nečekal. Za dobírku se jinde připlácelo. Za platbu na účet se jinde neplatilo nic. Jsem takto naučený. Nevěděl jsem, že mám dávat extra pozor na to, že to bude jinak, než jsem zvyklý. Možná byste tam mohli dát cedulku, která na to upozorňuje.

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávku telefonicky ověřujeme zejména kvůli správnému kontaktnímu telefonnímu číslu, při nefunkčnosti či špatnému vyplnění nemusí být zásilka doručena a náš zákazník nedostane ani číslo track and trace ČP. Tomuto se snažíme předejít. Poplatky spojené s expedicí jsou jasně a přehledně vypsány jak při vytvoření objednávky ve kroku doprava a platba, a jsou i vypsány ne stránce doprava. Mrzí nás, že Vám Samsung S22 nevyhovoval.

• Super ceny
    • Zboží nové originální balení
    • Potvrzení objednávky po tel pan dost odměřený ale jinak vše v pořádku

Reakce obchodu ALLMOBILE.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kolega bude příště méně odměřený. :-)

• Rychlost odeslani

Děkujeme Vám.