• vse

to ze v baleni je neoriginalni nabijecka bych jeste prekousnul ale to ze se prodavaj mobily pouzity a vydava je za novy to je moc konkretne v mym pripade mi apple sdelil ze muj telefon je vystavni a podle zakona se nesmi prodavat a co myslite ze tento clovek z tohodle obchodu udelal? samozrejme mi to prodal jako novy iphone...volani otresny jednani a kdyz clovek prijde do obchodu naprosto odporny odpadky smrad no vyhnete se tomu obloukem kupujte jinde! na tohodle cloveka brzo dojde!!!!!!”

Zboží do dnešního dne nedorazilo. Podvodníci!!!! Na telefony a emaily nereagují :-(

Objednávka nebylo doručeno až do dneška. Komunikace pouze telefonicky, email a pošta bez odezvy, Drzý do telefonu, Storno bez oznámeny zákazníkovi ... absolutně NEDOPORUČUJI!!!!

• 3.9. Jsem si v tomto obchodě zakoupil mobilní telefon Apple iPhone 5c..jen co jsem dojel domu, zjistil jsem, ze nefunguji senzory otáčení displeje, jelikož jsem tam kupoval den na to přítelkyni telefon, hned jsem jim vadu nahlásil a oni mi telefon vyreklamovali..bohužel s telefonem me přítelkyně to tak nebylo..během 3 měsíců byl 3krat v servisu a naposledy jsem požádal o vracení peněz..na rekl. protokol to bylo napsáno..poslali nový telefon..a v obchodě mi řekli, ze peníze nevrátí, ze mužů byt rad za to co mám..
    • Jsou to podvodníci..kteří tahají z lidi jen peníze a prodávají sunty

NIKOMU NEDOPORUČUJI TENTO SERVER

• Vše co se týká tohoto obchodu.

Před pár dny jsem si koupil iphone 4s od tohoto obchodu. Když mi přišel domu poštou, tak se mi zdála folie na telefonu trochu potrhaná. Hned naráz jsem přišel na to, že se jedná o kravičku od iphone 4 a má jen dolepené "S" na boku. Neváhal jsem a ihned jsem jim to tam jel reklamovat. Řekli mi, že mi peníze vrátí do 1 měsíce. Jelikož jsem ale zde v recenzích četl, že peníze nevrací, tak jsem tam telefon nenechal. Oslovil jsem proto mého kamáda, který má 2 metry a posiluje aby jel semnou do obchodu ještě jednou. A co se stalo? Peníze mi vrátili hned na ruku. Už nikdy více.

• Majitel obchodu je podvodník, který prodává použité telefony jako nové. Máte li někdo podobnou zkušenost a nechcete si to nechat líbit, kontaktujte mě na mailu: [email protected]
    • Řešení není nijak složité, ale musíte být odhodláni to řešit a ne si nechat na hlavu.

nechte ho zkrachovat

• Kritika: Na allmobile.cz jsem si ani né před rokem koupila mobilní telefon za 7180,- kč s prodlouženou reklamací 36 měsíců.Po koupi mi přišel mobilní telefon bez nabíječky a na mou prosbu mi poslaly jinou nabíječku která ani nebyla originálem k tomuto mobilnímu telefonu.Ani né po roce mi mobilní telefon začal blbnout nefunkovaly nějaké písmena na klávesnici,obrazovka přeskakovala a spoustu dalšího.Mobil jsem tedy zabalila a poslala na allmobil k reklamaci s tím aby ho opravily.Po cca 3 týdnech mi přišel domu mobil s komentářem že reklamace byla zamítnuta v plném rozsahu ( mobil poškozený pádem ) absolutně jsem to nechápala ,ještě více mě nasr...... když jsem po zapnutí telefonu zjistila nejen to že mobil ani neopravily jak jsem je v dopise žádala ale navíc byl mobilní telefon ještě více rozbitý než byl ....Almobile neodpovídá na e-maily ani na reklamaci po telefonickém spojení nyní dávám telefon k posouzení znalecké komisy nenechám si sr........ na hlavu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V životě bych si u této společnosti už nic nekoupila .......!!!!!!!!!!!!!!! Ani bych se nedivila kdyby tato společnost prodávala mobilní telefony které už dříve byly nějakým způsobem rozbité a vyměnily jen kryt a prodávaly je za nové ......BUDOUCÍ ZÁKAZNÍKY DŮRAZNĚ VARUJI PŘED TOUTO SPOLEČNOSTÍ ......

Chvála na tuto společnot rozhodně není !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• nic nekupujte jsou to podvodníci
    • strašné a sprosté chování

i my naletěli. chudák moje dcera našetřila si na telefon 10tisíc. objednala koupila a zničeho nic přestal jít. jenže nevěděla kam dala zaručák. snažila jsem se s nim domluvit ale za tento rok mají už danně hotové tudíž kopii nepošlou. jenže dcera ho našla mezi učebnicema. po přečtení hodnocení jsem telefon napřed odnesla k posouzení do jiného servisu a potom reklamovala. přesně jak píšete. neznáma kapalina. nesmysl. zítra jdu na policii.

• NICCCCC
    • Prodává nefunkční kusy , NEKUPUJTE NIC U TĚCHTO ZLODĚJŮ!!!

ZLODĚJI, PODVODNÍCI, NEVRACEJÍ PENÍZE ANI NEBEROU REKLAMACE, NEOPRAVENÉ ZBOŽÍ MAX.ZAŠLOU ZPĚT , NA POLICII JE NEKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ A ŽALOB, DORUČUJI PŘEDŽALOBNÍ VYPOŘÁDÁNÍ POTÉ PŘEDÁVÁM RODINNÉMU PRÁVNÍKOVI, ,,, UŽ KAŠLU NA PENÍZE, TED SE TVRDĚ POMSTÍM !!!

• NIC
    • Podvodníci a zloději !!!!!

Koupila jsem si telefon u podvodníku telefon byl ihned mimo provoz, reklamace trvá 5 týdnu a já nemám ani telefon ani peníze koumunikace žádná praští mi vždy s telefonem, na emaily nereaguje, jsou to sprostí zloději, samozřejmě jsem podala trestní oznámení a podnět pro čoi, taky na finanční a živnostenský úřad to jsou všechny uřady kteřé zajímají tyto figurky co si hraji na obchod, okamžitě se tím začaly zabývat a za to jim děkuji

• Výrazně levnější zboží
    • Nefunkční telefon s vadami
    • Rozbalené balení
    • Telefon používaný a skládaný
    • Neoriginální příslušenství

Nákup nedoporučuji!

• Ne nE NE nekupuj zde nic!!

__

• Nikdy zde nic nekupujte!!! neudělejte takovou blbost jako ja! Mobili použité, neli skadané! Reklamace nulová ! Do kryminálu.!! hajzlové

!!!!!!!!!!!!!!

Měl jsem zájem včera pořídit iPhone 6, mám to kousek, tak jsem se zastavil v zakouřené a zatuchlé prodejně byl mladý kluk, prý čeká na kolegu, který všechno ví.
    Telefon, dle webu skladem neměli, leda na objednání. Arogantní chování "kolegy" mě trochu odradilo a řekl jsem, že objednám přes internet. Naštěstí jsem narazil na tyto reference a koupil jinde, sice dráž, ale s klidem v duši a hlavně hned a ne na objednání.

• dohoda platila ,moje spokojenost
    • to prostredi :)

Na cem jsme se domluvili to dodrzeli. Hodne jsem o telefon stal protoze normalne jiz neni v prodeji.Bylo receno bez krabice a bylo to bez krabice a s bezkontaktni nabijeckou jako nahrada
    navic . Telefon jsem si peclive prohledl a nechal zapnout , vyzkousel hned pametovku ze sveho a vsecho v pohode. Proti spouste zapornych recenzi zas jedna kladna . Mozna si prebirat zbozi osobne , hned zkontrolovat a byt opatrny. Spokojenost

• -Prodává vadné kusy
    • -Nepřijímá reklamace a pokud ano, tak jen napíše, že proběhla oprava, ale ve skutečnosti nic neproběhlo.

Jednou jsem zde nakoupil skrze příznivou cenu telefonu, ale ukázalo se, že cenu kterou jsem zaplatil byla vysoká. Vadný přístroj, který odmítali opravit, nebo vůbec přijmout na reklamaci -> na poštovném jsem prodělal dalších 500+- , naprosto hrozné jednání. Jak takový obchod může do dnešního dne fungovat, to mi hlava nebere.

• ...
    • Jedná se o podvodníky. Zboží vám pouze slíbí ale nepošlou . Tento obchod nedoporučuji !

PODVODNÍCÍ !!!

• Pro? To snad ani nic není ne:'D
    • Úplně všechno! Déby!!

Nekupovat

• VAROVÁNÍ VŠEM NAKUPUJÍCÍM, TADY NEKUPUJTE NIC.......PODVODNÍCI........
    • Prodává MT určené pro jiné trhy- Polsko
    • U nás nikdo neopraví na záruku.
    • Neuznává záruky MT nikam neposílá.
    • MT jsou vadné- nově překrytované zřejmě už někde používané.
    • Krabičky mají porušené bezpeč nálepky.
    • Jeden zákazník MT vrátí a druhý vadný obratem koupí.
    • Návody v Polštině.
    • Fiktivně navýšení ceny PO TELEFONU s příslibem většího příslušenství které nakonec není..
    • Vše co slibuje na stránkách je klamavá reklama.
    • Desítky zklamaných a podvedených lidí.

Mega hnusné smradlavé prodejní místo- jako u bezdomáčů zahulená díra, špína - nechápu.
    Telefony šméčka kdo ví odkud jsou?
    Telefonický kontakt navýšení ceny o 200kč za sluchátka, která nakonec přiložena nebyla.
    český návod nikde.( ze zákona musí obsahovat !!!!!!)
    Nedodána zaplacená redukce na micro cartu.
    účtenka- a záruční list v jednom bez infa o DPH a datem starým 6 týdnů?
    Nikde napsáno co balení obsahuje.
    Lživé internetové stránky.
    Pokud MT koupíte buďte si jestí tím, že až MT přestane fungovat vám neuzná reklamaci a vy pak zaplatíte jinde za drahou opravu pokud půjde vůbec MT opravit. Pak bude cena vysoká tak, že vám nezbude nic jiného než koupit nový v prodejně kterou dobře všichni znáte z TV tam si tohle totiž nedovolí vás takto obrat a rozdíl v ceně je třeba jen 100kč ale je to v klidu.
    JAK JE MOŽNÉ, ŽE TATO PRODEJNA KTERÁ PODVEDLA TOLIK LIDÍ JEŠTĚ FUNDUJE ???????

Každý má právo po 3 reklamací dostat nový MT a vždy dostat servisní list (třeba jen kopii) která, ale nemůže nést razítko ALL mobil (e) záruka se prodlužuje o dny strávené v servisu.
    Jenže jak jsem psala záruku vám neuzná vymyslí si něco, což vy nemůžete vyhodnotit. NA TO ON SAZÍ.

Buďte drsný a bojujte o své peníze NENECHTE SE ZASTRAŠIT. JSTE V PRÁVU.
    Výhodu mají Pražané dojedou si osobně a je větší šance na vrácení peněz, než něco po tel domlouvat a posílat poštou.
    Ty co to mají daleko jsou bohužel v nevýhodě.

Jděte vždy s někým který vám případě dosvědčí to či ono.
    Vše si kopírujte fotťe a nedávejte originál účtu z ruky.

Nebojte se na policii podat TO jsou tu pro vás. Nikdo z vás přeci nic neudělal chce jen zpět co mu patří.

Pokud jsem vám alespoň trochu pomohla, jsem ráda.

• Nedostatečný popis telefonu v obchodu
    • Při dotazu na upřesnění barvy a mém následném odmítnutí, že bych měl zájem o jinou mi bylo řečeno, tak proč si telefon objednávám když ho nakonec nechci a telefon byl típnut.

Kupoval jsem tam telefon před x-lety a všechno bylo v pořádku, ale s dnešním chováním jsem se ještě nikdy nesetkal. OBCHOD V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!!!!