Nedá sa platiť na dobierku, kde v súčasnej dobe už aj Čína predáva s platbou pri preberaní objednávky formou dobietkx! Doposiaľ som od Vás kupoval Activitus, nerozumiem, že v súčasnej dobe nemate záujem predať Vaš výrobok. Mám cez 30 blokovanych čísiel a emailov z celého sveta v snahe dostať sa k mojim účtom a to je dôvod, prečo platím len formou dobierky .
    Prajem pekný deň - Pavel M

Reakce obchodu Allivictus.cz

Vážený pane Pavle, velice nás to mrzí, ale jak jsme Vás již minulý týden informovali emailem, bohužel na Slovensko zboží s dobírku již delší dobu nezasíláme. Zásilky odeslané do zahraničí na dobírku se nám vraceli zpět a poštovné nám nikdo neproplatil. Navíc u takových typů zásilek vznikali kurzovní rozdíly ve výši až 6 EURO a zákazníci nebyli spokojeni. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli dobírku do zahraničí zrušit. Děkujeme Vám za zájem o naše produkty. S pozdravem Allivictus team

• telefony ani e-mail nefungují , 1439,00Kč jsem uhradila předem

Reakce obchodu Allivictus.cz

Bohužel jste uhradila převodem bez variabilního symbolu. Platbu jsme tak museli lokalizovat a párovat ručně což zabere pár dnů.

• ne

Reakce obchodu Allivictus.cz

Doufáme, že jde o překlep na display smartphone. Anebo se dozvíme, co máme zlepšit
    Díky.
    Allivictus team

• To co přišlo jako dárek zařadilo tento obchod na úroveň Obchodníků pořádající předváděcí akce. Zaschlý EFFFI gold EXCLUSIVE. Bez krabičky. Pravděpodobně pro to aby nebylo možno zjistit doba spotřeby. Nefunkční.

Reakce obchodu Allivictus.cz

Vážený zákazníku, dovolte nám reagovat na Vaše hodnocení ohledně zaslané emulze EFFFI gold EXCLUSIVE jako dárek zdarma. Velice nás mrzí, že Vám emulze přišla v "zaschlém" stavu, určitě by se to stávat nemělo. Expirace této emulze by určitě měla být nalepena na spodní straně produktu. Dnes Vám na Vaši adresu zašleme emulzi novou, jako náhradu za nefunkční kus. S pozdravem a přáním pěkného dne Allivictus team

Cena výrobku sa nezhoduje s cenou pri preberaní na poste.... o 5,5 euro je to viac....

Vážený pane Kováči,

u objednávky na našem webu je zřetelně uvedeno, že při platbě "na dobírku" na Slovensko budete doplácet "poplatek cca 6 € Slovenské poště". Toto Vám přišlo do mailu také na potvrzení objednávky. Doprava zdarma je pouze při platbě kartou předem. Prosím čtěte pozorněji instrukce při vyplňování objednávky na našem webu. Allivictus team

Objednávka byla učiněna 25.1. Dodnes nemám její potvrzení v mailu, ani fakturu, nic. Za to hodnocení přijde spolehlivě.

Reakce obchodu Allivictus.cz

Dobrý den pane Ma...tko. Podívejte se prosím do nevyžádané pošty, nebo do spamu.
    25.1. Vám z emailu [email protected] odešlo potvrzení objednávky, 26.1.2018 z emailu [email protected] faktura - opět s platebními údaji, tentokrát v souboru PDF. Odečítali jsme Vám navíc "ručně" jako věrnému klientovi ještě jeden voucher a faktura byla tedy ponížená o dalších 400 Kč, což online eshop z 25.1. v režimu automat nezvládá. Pokud poštu u sebe nelokalizujete - napište nám prosím SMS na +420603171954 a my Vam údaje buď zavoláme, nebo pošleme ve zprávě. S úctou. Ing. Martin Dindoš, za Allivictus team

• žádne, je to poděl!!!
    • Je to podvod!

PODVOD

Reakce obchodu Allivictus.cz

Pan Hýža se patřičně odprezentoval a uvedl. Zatím nám nesdělil co je podvod, ale třeba se to dozvíme. Zboží za 1 SP Lyoness převzal.