• Když jsem chtěl zboží vyměnit, tak mě napsali že objednali kurýra který si pro zboží prijede a zároveň mě doveze nové, kurýr ani po 3 týdnech nepřijel a když jsem poté psal e-mail tak mě už ani neodepisují.

Komunikace obchodu je strašná a za mě rozhodně nedoporučuji.

• + Cena zboží které jsem si objednal
    • Nevím

Doporučuji, výborná online komunikace.

• Nejlevnější Dodavka do tří dnu

Těšim se na další nákup.

maximální spokojenost a rozhodně vás všem doporučuji

• Rychlost doručení objednaného zboží Velký výběr zboží za přijatelné ceny

Obchod doporučuji všem.Nejvíce mě překvapila rychlost dodání zboží.Zboží bylo úhledně zabaleno a dodáno v perfektním stavu.Našel jsem tam to, co jinde ne.To je hlavní důvod proč jsem tam nakupoval.To je ale individualní.Záleží na tom kdo co shání.Po zkušenosti z posledního obchodu budu vždy nejdříve koukat na tento obchod a pak až na ostatní.Jsem spokojen

• Velmi špatná komunikace, chápu že byly svátky, ale psal jsem 2x mail, jak to vypadá s objednávkou a až když jsem napsal, že objednávku ruším, poslali mi číslo zásilky, kterou odeslali už před 2 dny.

Komunikace sice vázne, ale byly svátky, takže obchodu dám určitě ještě někdy šanci. U DPD ještě vznikla chyba s neúplnými informacemi, takže mi zboží přijde až po víkendu. Snad bude bez vady, když jsem na něj musel tak dlouho čekat :)

Dobrý den p. Tomáš Trusina z Horní Lideče,

Nevím jestli jste postřehl kolik bylo svátků a víkendů. Před Vánocemi jsme pracovali na 100%. I pracovníci AllForHockey oslavovali Vánoce stejně jako vy. Je na tom něco špatně?

Pokud ano tak se omlouváme.

Team AllForHockey

• Obchod ma prehledne stranky,dobra recenze ajiz sem kupoval produkty a byl sem spokojen.

Vsem obchod doporucuji.Jiz sem v obchode nakupoval.Kvalitni a spolehlivy obchod.Ivana.

• rychlost a spolehlivost
    • slabší sortiment značek

rozhodně doporučuji

Solidni a důvěryhodný obchod.

• super ceny

• Dobrá cena.

Doporučuji.Nákup bez problému.

• 1.krátka doba čakania na tovar
    • 2.jediný obchod, v ktorom som našiel požadovaný tovar
    • neprehľadná internetová stránka a prehľad miest, v ktorých si môžem daný tovar vyzdvihnúť

dobrý

• Dobra cena zbozi, jestli nejake ma
    • Omluva prijde mailem, ale ivital bych odbornika, ktery mi nabidne jine zbozi nebo sdeli termin kdy bude dane zbozi na sklade.

Kdyz vam dane zbozi dorazi, tak jste meli stesti!! Ja cekal na holejku nekolik dni, abych zjistil ze to zbozi nemaji i kdyz jsem obdrzel potvrzeni objednavky a termin dodani.

Reakce obchodu AllForHockey.CZ

Hezký den i Vám pan Jiří Hoffman z Hradce Králové.

jak jsme Vás v mailu informovali, na jedné z prodejen zaměstnanci omylem zaměnili tvrdost 85 za tvrdost 65 (nesprávně namarkovaly při prodeji), a tím zůstala na stavu v počítači ale ne fyzicky. Tohle se občas při posledních kusech stává. Samozřejmě je to i pro nás nepříjemné.

Následně jsme vám nabízeli jako alternativu hokejku CCM RBZ130, které máme skladem ve velkém množství. Více jste se již ale neozval, tak nevím v čem byl problém.

Pěkný víkend i Vám.

team AllForHockey

• u mě ruzhodovala cena zboží,doprava zdarma a rychlé dodání.
    • zatím o žadných nevím

Ten kdo chce kvalitní zboží za super ceny tak tento obchod všem doporucuji.

• Nizky ceny
    • Nutnost registrace
    • Způsob zabalení zboží

Nelíbí se mi, že jsem se MUSEL registrovat při objednávce to jsem ještě neviděl aby v nějakým jiným eshopu si nešlo objednat bez registrace. Objednal jsem si helmu CCM, která je v takové zkosené krabici, takže není 100% chráněná kartónem už od výrobce a přišla mi zabalená jen 2x omotaná smršťovací folií a přelepená páskou což vůbec nechránilo tu helmu před poškozením. Myslím, že nějaký kus kartonu by šlo přes ten roh dát aby to bylo chráněný před poškozením. Web by chtěl taky nějak optimalizovat, používám Firefox a ne zrovna ideálně se mi zobrazují písmena s háčkem. Toť asi vše :-)

Hezký den pane Hort,

Nutnost registrace jsme na Váš podnět na testovací období odstranili, a pokud se to takhle osvědčí, bude to ponecháno i do budoucna ..
    O zvýšení kultury balení zboží se samozřejmě vynasnažíme ke spokojenosti všech zákazníků.
    Font písma optimalizujeme tak, aby vyhovoval pro různé jazykové mutace. Do budoucna se asi nevyhneme tvorbě vlastního.

Děkujeme za všechny podněty a těšíme se na další.

team AllForHockey

• Výrazné slevy zboží.
    • Sekají se webové stránky.

Objednal jsem, zboží přišlo, vše v pořádku...

• Cenově výhodné, kvalitní zboží.

Doporučuji ostatním. Určitě tohle nebyl poslední nákup. Děkujeme

• cena, rychlost dodání

Doporučuji obchod.

• dobré ceny
    • malý výběr velikostí

mohu doporučit

Reakce obchodu AllForHockey.CZ

Pro úplnost je třeba napsat že jste měl zájem o starý model který je ve výprodeji. Logicky již nejsou všechny velikosti skladem.
    Nové kolekce jsou samozřejmě v plném sortimentu.