• 8 dní od objednávky a stále nemám objednané zboží doma. Obchod uvádí, že má zboží skladem, ale nemá skladem nic a jen přeposílá objednávky, proto jsou dodací lhůty dlouhé. Příště budu nakupovat jinde.

Reakce obchodu allforcars

bohužel Vaše recenze se nezakládá na pravdivých faktech. V momentě, když jste zboží objednával bylo na našich stránkách uvedeno, že další dny máme zavřeno a nebudou se expedovat zásílky a může dojít ke skluzu. Vaše objednávka byla hned první den po otevření prodejny vyexpedovaná a odeslaná. Z naší strany bylo dodrženo, co deklarujeme, že zboží odesíláme do 48hodin.
    Proto Vás prosím o korektnost a stažení nepravdivé recenze, která poškozuje naši společnost.
    A.Magyar, jednatel

po týdnu nečinosti se ozvali s tím,že mnou zvolená zásilkovna nemůže z důvodu hmotnosti převzít balík a pošlou to dopravou přímo na adresu.To by snad neškodilo na toto upozornit již při objednávce.Takže teprve uvidím kdy zboží dorazí.KKaždopádně v dnešní době exisuje spousta daleko pružnějších shopů.Auto dnes potřebuje každý na dojíždění do práce a pod,takže ta doba na dodání součástek pro opravu je pro mě důležitá.Taky nechápu,jak mě může přijít dotazník o spokojenosti se zbožím a obchodem a přitom se dodání zboží neuskutečnilo.Nazdar

Reakce obchodu allforcars

na začátku chci poděkovat za nákup v našem eshopu.
    Musím však uvést na pravou míru uvedené skutečnosti, které nejsou úplně pravdivé. Objednávku jste vytvořil ve středu 5.4, když na našich stránkách bylo uvedené, že 6.4 máme uzavřenou expedici. Následně 7.-10.4 byli velikonoční svátky. Objednal jste si akumulátor, který skutečně nelze přepravovat přes Zásilkovnu, tady už došlo k úpravě, aby to systém neumožnil. O téhle skutečnosti jsme Vás hned informovali a bez výhrad jste souhlasili.
    Balík byl předán dopravci 12.4, takže ve lhůtě, kterou deklarujeme, do 2 pracovních dnů.
    Proto bych Vás požádal a stažení této rezence, která nás poškozuje a je vytržená z kontextu a nereflektuje relevantní skutečnosti.

Attila Magyar
    jednatel

Dodaný převodový olej je 3 roky starý!

děkujeme za Váš nákup.
    Objednal jste si olej v provedený, který se již nevyrábí. Z tohoto důvodu nemůžete očekávat, že Vám dodáme "čerstvou výrobu". Prostě to nejde a není to realizovatelné, nikde to nekoupíte.
    Měli jsme skladem a obratem Vám i dodali. Tomu odpověděla i cena. Náš obchod udělal vše pro Vaši spokojenost a nějak nepochybil.
    Takže si nemyslím, že Vaše hodnocení je správné a vystihuje pravdivé fakta. Byl bych rád, kdyby jste odstranil recenzi, nakolik se snažíme o maximálně kvalitní služby zákazníkům.

Attila Magyar
    jednatel

Objednávka a platba předem 25.10.2022 dosud zboží nedorazilo ikdyž obchod napsal, že zboží odeslali. Po telefonické komunikaci - prověří zásilku s dopravcem - a dodnes nemám ani peníze ani zboží. Telefon nedostupný!!!!

Reakce obchodu allforcars

zboží bylo od nás odeslané v deklarovaném termínu. Bohužel chyba nastala u dopravce, že se balík ztratil. Museli jsme zahájit reklamační řízení s dopravce. Naštěstí se balík dohledal a byl doručen zákazníkovi. Se zákazníkem jsme mluvili telefonicky a taky jsme ho informovali mailem o situaci a dalším vývoji.
    Omlouváme se za komplikace, ale chyba vznikla na straně dopravce, z naší strany jsme udělali maximum pro rychlou nápravu.
    AllForCars

Zboží bylo označeno jako skladem ale objednávka byla zrušena s odůvodněním nedostupnosti zboží.

• Jelikož stále čekám na zásilku tak nemám co hodnotit.....

Reakce obchodu allforcars

zákazník zvolil platbu předem, převodem na účet. Objednávka nebyla uhrazená a došlo k stornování objednávky. Takže k pochybení ze strany obchodu nedošlo.
    Telefonicky zákazníkovi vysvětleno, takže negativní rezenze je neadekvátní.

• 1.Nabízené zboží nebylo skladem za uvedenou cenu ... vyřešeno telefonicky..ok
    • 2. Ani po týdnu zboží nedorazilo..telefonická urgence .. zboží zapomněli zabalit a odeslat...
    • 3. Zboží zaslána na fakturační a ne doručovací adresu

Dobré ceny, dlouhé doby doručení. Před týdnem jsem koupila zboží, které bylo skladem, a stále nebylo doručeno. Ani jsem nebyla informovaná, kdy má dorazit. Pokud ho tedy odešlou.

• Čekám týden na zboží

• Deklarované zboží nemají skladem.

Reakce obchodu allforcars

bohužel vámi objednané zboží nebylo dostupné u žádného ze 4 dodavatelů, a to ani na zahraničních depech. Náš řetězec dodavatelů je postaven tak, aby se výpadky minimalizovali, aby dané zboží bylo možné objednat u více dodavatelů. Úplně výjimečně něco takové nastane, jako u Vás. I přes to jsme se k tomu postavili čelem, telefonicky Vás kontaktovali, vysvětlili situaci.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.
    AllForCars

Potah na sedadlo došel, ale zdaleka není univerzální. Na trochu větší sedadlo (Toyota RAX4) nepasuje, což v popisu nebylo. Je použitelný až po úpravách a to nedokonale.

Reakce obchodu allforcars

to mě velice mrzí, že jste nebyl s produktem spokojen, jen mě celkem zaráží proč jste tedy produkt nevrátil nebo se alespoň neozval? Vše se dá vyřešit. Bohužel se může něco takového stát, jen se stačilo ozvat a dořešili bychom to. Pokud o problému nevíme nemůžeme pomoci.

Přeji krásný den

mělo to být lepidlo na plast, ale loupe se a lišta spadla

Reakce obchodu allforcars

s tímto lepidlem byly doposud všichni spokojeni, nevím co jste přesně lepil a jaký jste měl postup, zda jste dobře odmastil povrch atd. Ale bohužel ne vždy jde vše přilepit. Myslím, že tato recenze nemá s kvalitou obchodu bohužel nic společného, protože tohle neovlivníme. A kdyby jste zavolal, mohli jsme situaci vyřešit popřípadě tím, že se vám odeslalo jiné lepidlo, nebo bychom poradili.

Mějte se moc hezky

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zboží nemám

Reakce obchodu allforcars

vaše zboží bylo ihned vyexpedováno a je na cestě, bohužel jste si ho objednal 20.12.2019 v 16:20 v pátek odpoledne, já v pondělí v první pracovní den 23.12.2019 předala dopravci, bohužel to, že oni jej zatím nedoručili a je na cestě, se dalo vzhledem k vánocům očekávat, mnoho výdejních míst přes svátky nefunguje. Je mi líto vaší nespokojenosti, ale já za ni nemůžu. Svou zásilku můžete sledovat, já jsem vám i volala, 30.12.2019, bohužel jste telefon nevzal.

Přejeme vše nej do Nového roku 2020