• Rychlá reakce na objednávku a rychlé dodání zboží
    • Nevím o ničem

• rychlé, vstřícné jednání

spolehlivý obchod

po týdnu nečinosti se ozvali s tím,že mnou zvolená zásilkovna nemůže z důvodu hmotnosti převzít balík a pošlou to dopravou přímo na adresu.To by snad neškodilo na toto upozornit již při objednávce.Takže teprve uvidím kdy zboží dorazí.KKaždopádně v dnešní době exisuje spousta daleko pružnějších shopů.Auto dnes potřebuje každý na dojíždění do práce a pod,takže ta doba na dodání součástek pro opravu je pro mě důležitá.Taky nechápu,jak mě může přijít dotazník o spokojenosti se zbožím a obchodem a přitom se dodání zboží neuskutečnilo.Nazdar

Reakce obchodu allforcars

na začátku chci poděkovat za nákup v našem eshopu.
    Musím však uvést na pravou míru uvedené skutečnosti, které nejsou úplně pravdivé. Objednávku jste vytvořil ve středu 5.4, když na našich stránkách bylo uvedené, že 6.4 máme uzavřenou expedici. Následně 7.-10.4 byli velikonoční svátky. Objednal jste si akumulátor, který skutečně nelze přepravovat přes Zásilkovnu, tady už došlo k úpravě, aby to systém neumožnil. O téhle skutečnosti jsme Vás hned informovali a bez výhrad jste souhlasili.
    Balík byl předán dopravci 12.4, takže ve lhůtě, kterou deklarujeme, do 2 pracovních dnů.
    Proto bych Vás požádal a stažení této rezence, která nás poškozuje a je vytržená z kontextu a nereflektuje relevantní skutečnosti.

Děkuji

Attila Magyar
    jednatel

Dobrý den,vše je ok ale dopravce je prase! Zboží po rozbalení - jedno ze dvou balení vyteklé v balíčku.Dopravce s tím háže jako s cihlou bylo by dobré před odesláním víčka přelepit páskou a potom se nemohou při špatném zacházení otevřít.Jinak vše v pořádku.

• Jen ty nejlepší zkušenosti. Jelikož odebírám pravidelně a za větší částky tak obchod mi umožnil i slevy na vybrané produkty které ve velkém nakupuji. Všem doporučuji.

Vše bylo v pořádku

Vše OK bez problému

Doporučuji.

Jsem s obchodem spokojen

spokojenost

Dodaný převodový olej je 3 roky starý!

Reakce obchodu allforcars

děkujeme za Váš nákup.
    Objednal jste si olej v provedený, který se již nevyrábí. Z tohoto důvodu nemůžete očekávat, že Vám dodáme "čerstvou výrobu". Prostě to nejde a není to realizovatelné, nikde to nekoupíte.
    Měli jsme skladem a obratem Vám i dodali. Tomu odpověděla i cena. Náš obchod udělal vše pro Vaši spokojenost a nějak nepochybil.
    Takže si nemyslím, že Vaše hodnocení je správné a vystihuje pravdivé fakta. Byl bych rád, kdyby jste odstranil recenzi, nakolik se snažíme o maximálně kvalitní služby zákazníkům.

Děkuji

Attila Magyar
    jednatel

• Kvalitní výrobek, přijatelná cena, naprostá spokojenost.

• vse super

super

• Dobrá komunikace

Vše proběhlo rychle a bez problémů

• Komunikace ,rychlost doručení

• Skvělá cena
    • Velmi rychlé vyřízení a odeslání objednávky

Obchod určitě doporučuji, střešní box byl zde nejlevnější, doručení zdarma a velmi rychlé vyřízení a odeslání objednávky.

Super obchod.

Rychlost, kvalita