Balík jsem objednávala pro bráchu k narozeninám myslela jsem že mi přijde, ale ono nic už 7 dní čekám a stále nic přišel jen první e-mail že objednávka byla potvrzena, ale žádný jiný nepřišel

Reakce obchodu all4players

Pokud by jste četlaupozornění,na stránkach eshopu bylo uvedeno ,že máme dovololenou od 3.1.-10.1.

• Funguje
    • Místo anglického přebalu přišel v němčině

Reakce obchodu all4players

I méně inteligentní jedinec který neumí číst má nárok udělit recenzi.
    Stačí když umíte pouze psát.Přejeme Vám hodně zábavy se zakoupeným produktem.

• I cancled the order and still did not received the money yet

Dear sir,

If you know how do a feedback we also think you know how do a cancelation form.After receiving a form,we can refund your payment.

Have a nice day

• PlayStation přišel nefunkční

Dobrý večer,

Bohužel neposíláme nefunkční zboží, veškeré použité zboží je před odesláním otestované.Pokud se Vám konzole seká při hraní grafický náročnějších her stačí si upravit rozlišení nebo koupit výkonnější verzi pro.

8 dní čekám aspoň na email jak to se zbožím vypadá

Vážena Paní,
    Pokud nezvedáte telefon a nečtete emaily,které Vám spadnou do spamu za to bohužel nemůžeme.
    Není možné zakazníkům více krát volat a psát.Zboží je již od 3.12. nachystáno k vyzvednutí.Po týdnu se po nevyzvednutá objednávka stornuje.Děkujeme za hodnocení a přejeme Vám hezké svátky.

• Nefunkční ovladač originál PS4

Reakce obchodu all4players

Neposíláme nefunkční ovladače,návod na spárování máte na YouTube.

Přejeme hezký den

• Dorazilo jiné, než objednané zboží

Někdy se člověk splete.
    Máte odeslanou správnou hru .

• Bez komentáře

Pane Petráš,
    Bombardoval jste nás kvůli hře driveclub.Kdy Vám kolega popsal stav a perfektně na vaší žádost zboží zabalil.Je vidět , že člověk nemůže každému vyhovět.

Hezký den

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Relativně dobrý stav bazarových her
    • Velice pomalé doručení
    • Hry v německém obalu

Na stránkách obchodu uvedeno doručení do 24h. Já jsem obdržel balíček 4. den s tím že až 3. den byl odeslán.
    Na stránce s jednotlivými hrami není nikde uvedeno, že se jedná o hry z německa s německou krabičkou.

Pane Broda ,
    kolega Vám psal ,že někteří zaměstnanci mají covid a nebo jsou v karanténě.A ze hry Vám pošle kolega který bude mít po karanténě.Pokud si myslíte ,že ohrozíme zdraví kohokoli kvůli třem her tak to v žádném případě.Z Vašeho komentáře je vidět že jste chápající člověk :-) Veškeré hry byli v angličtině ,pokud Vám vadí přebal hry můžete hry vrátit.Děkujeme za hodnocení a přejeme hodně zábavy se zakoupenými hrama.

• Bylo napsáno do dvou dnů, ale čekal jsem do pondělka. (objednal jsem to ve středu.)

Reakce obchodu all4players

Pane Jakym,když jste psal že se zakoupenou hrou nejste spokojený a chcete ji vrátit jsem psal že nejsme půjčovna her.Bohužel i takoví experti jako Vy mají právo udělit komentář.
    Doufám že příště se Vám povede koupit hru co Vás bude bavit .

Hezký den

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Objednal jsem si k tomu 2 hry a nepřišla mi ani jedna

Dobrý večer,

To bude asi tím, že jsme Vám hry posílali zvlášť. Dle sledovacího čísla PPL:40762329573 máte hry již doručené. Za komplikace se omlouváme a děkujeme za doporučení. Není našim cílem zákazníky okrádat.
    Přejeme hodně zábavy.

Hrůza

Váženy pane Řezáč,

Hrůza je když převezmete od přepravce poškozené zboží a hodnocení píšete nám.Na zásilce byla páska na které je vytištěné nepřebírejte v případě poškození zásilky.
    Když neumíte číst a zkontrolovat si zásilku při převzetí a přeberete i přesto zásilku tak jste s prominutím víte co.
    Přejeme Vám hodně zábavy.