• Krásné přehledne stránky, vše maji skladem ale jen k lákaní zákazníku, přijde jen potvrzení o přijetí s pokyny k platbě a tím to končí.Zboží si nechají zaplatit, a pak už nekomunikují... A neberou telefony, jen přeplněný záznamník
    • Neposílaji zaplacené zboži
    • Nekomunikují

Podvodný eshop

Vážení zákazníci,

velmi se omlouváme za způsobené škody a problémy. Firma se nacházela ve velmi složité situaci a nebyli jsme schopní přísun objednávek včas zastavit. Uděláme nyní vše pro nápravu škod ke spokojenosti našich zákazníků. Prosím, aby se tedy ti, kteří stále neobdrželi své zboží, případně zboží obdrželi chybně, obrátili na e-mail [email protected] a věc bude individuálně vyřešena.

Sport Mall s.r.o.

• Přehledné internetivé stránky plné zboží
    • NEDOPORUČUJI
    • Neobjednávejte neposílají zaplacené zboží
    • NEKOMUNIKUJÍ PŘES EMAIL ANI TELEFON

Prostě vůbec u nich neobjednávejte, příjdete o peníze

Sport Mall s.r.o.

Je to 10 dni co jsem odeslala peníze i objednávku a zatím stále nic, obchod běh reakce a telefon na hlasovou schránku!!

zboží nedorazilo ani po 12 dnech

Sport Mall s.r.o.

• OKRÁDAJÍ LIDI, NIKDY SI NIC NEKUPUJTE, ZBOŽÍ ZA 1700,- NEDORAZILO A UŽ ANI NEPŘEDPOKLÁDÁME ŽE DORAZÍ, JSOU TO ŠMEJDI!!!!!!!!!

Sport Mall s.r.o.

• přišlo mi zboží, které nevyužiji
    • žádná komunikace s obchodem ohledně kompenzace

Sport Mall s.r.o.

• Místo objednaného zboží dodali jiné. Na emailové urgence nereagují. Nikde neuvádí kontaktní telefon. Dávám podnět na ČOI.

• rychlé vyřízení objednávky
    • hrnek pěkný,ale dodána jiná barva než byla uvedena v bjednávce

Uplynulo 10 dni od objednávky a zboží nedorazilo. Platil jsem předem. 2x jsem kontaktoval obchod pomoci emailu a bez komunikace. Takovou neochotu a chování jsem ještě nezažil.

• Nekomunikují, neodpovídají na dotazy

• Podvodníci,peníze přijmou a zboží nedodají !!!!!!

Neobjednávat,přijdete o peníze !

• Na zboží už čekám 14 dní a nic, obchod nekomunikuje
    • Určitě nedoporučuji zde nic objednávat. Je to podvodný obchod, který s klientem nekomunikuje
    • obchod nemá telefonní kontakt

Rozhodně bych si u tohoto obchodu nic už nekoupil.. zaplatil jsem za zboží bankovním převodem a už je to 13 dni a nic nepřišlo a na email neodepisují.. nevím jestli je nějaká šance že zboží dojde.. :-(

• Nedoporucuji

Zbozi nedorazilo, penize nevraceny. Nikdo nereaguje. Radim,nic neobjednavat.

Objednavka probehla 16.5., platba prevodem z me strany byla provedena jeste tyz den. Od te doby zadna zasilka, informace, proste nic. Dokonce ani reakce na muj dotaz, ktery jsem posilal pred nekolika dny. Takze nakup poprve a naposledy.

• Zaplatil jsem, zboží nedodali, peníze nevrátili
    • Zlodeji, pozor!!

Určitě si od těchto šmejdů nic nekupujte.

Objednala jsem před měsícem a nikdy jsem nic kromě potvrzovacího emailu neobrdžela :-(

• Dobrá přehlednost e-shopu
    • Doprava

Sport Mall s.r.o.

Byl mi bez uvedeni důvodu změněn dopravce. Pro zboží jsem musela cestovat do centra Brna a 20 Kg balík si sama dopravit do auta i domu. Pan Studený nereagoval na me dotazy, ani se mi neozval na me Tel. číslo. Sám na me telefonáty také nereagoval.

• Výhodná cena

Objednala jsem si a až zpětně prošla recenze a upřímně jsem litovala a čekala jsem jak to dopadne. Balíček přišel včas a úplně v pořádku! Jsem moc spokojená a nelituju :) a objednávám znova a budu doufat že to teda klapne i tentokrát! :D