!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:::::::::::::::::POZOR :::::: POZOR :::::::: POZOR ::::::::: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Před tímto podvodníkem důrazně varuji. Jedná se o tohoto podvodníka:

*editováno*
    Vyinkasuje peníze, ale pak nedodá zboží a zcela se odmlčí. Telefony nezdvihá, a nebo má plný záznamník. Na maily nereaguje, a když, tak uvede, že peníze vrátil - v reálu nevrátí nic. Podávejte oznámení policiii a nebo přimo žalobu k soudu, jinak se takových šmejdů internetový obchod nezbaví !!!!
    Jeho podvodné weby jsou: all4fit.cz, sport247.cz, lionfitness.cz
    Všechny tyto weby se sbíhájí k *jméno editováno* a na všech lidi podvádí.

• Dobrý den, no jak bych hodnotila obchod.Mám jedu zkušenost a to špatnou objednala jsem si zboží zaplatila a už je to asi tak 1.měsíc a zboží nikde a vlastně ani peníze nemám :-( Bohužel ani písemná reakce tu není :-(

„Vážení zákazníci,

velmi se omlouváme za způsobené škody a problémy. Firma se nacházela ve velmi složité situaci a nebyli jsme schopní přísun objednávek včas zastavit. Uděláme nyní vše pro nápravu škod ke spokojenosti našich zákazníků. Prosím, aby se tedy ti, kteří stále neobdrželi své zboží, případně zboží obdrželi chybně, obrátili na e-mail [email protected] a věc bude individuálně vyřešena.

Sport Mall s.r.o.“

Místo objednaného zboží dorazilo úplně jiné a o cca min. 400,- Kč levnější. Na reklamaci bohužel nikdo nezareagoval. V žádném případě tento obchod nedoporučuji.

• Výhody žádné.
    • Pozor podvodníci - objednáte, zaplatíte a přijde něco jiného daleko levnějšího.

Pozor jsou to nesolidní zloději. Objednal jsem zboží, přišla potvrzená objednávka. Vyzvedl jsem a zaplatil. V balíku bylo jiné zboží s cenou cca o 1000 Kč nižší než, co jsem zaplatil. Na reklamaci e-mailem a na telefon nereagují. Firma, která dodává je úplně jiná, než ta, od které přišlo potvrzení objednávky. Dodavatel Sport Mall cz. Nechápu jak může Heuréka propagovat takovéto dodavatele na svých stránkách.

Sport Mall s.r.o.“

• Zaslali spatne zbozi podstatne nizsi ceny.
    • Nereaguji na maily ani telefony
    • Jednaji podvodne.stejny problem resi desitky dalsich.bohuzel jsem si nevsimla drive.

Sport Mall s.r.o.“

Dostala jsem uplně jiné zboží něž jsem objednala ,na e-mail nikdo neodpovida,jsou to podvodnici.

Sport Mall s.r.o.“

• nekomunikuje,odesláno úplně jiné zboží které můžu vyhodit...nelze vyreklamovat,není komu...řeší ČOI

Sport Mall s.r.o.

• Přišlo úplně jiné zboží obchod nekomunikuje na stránkách d test v oddělení stížnosti jsou na tento obchod desítky stížnosti - podvodníci!!!

Podvodníci

• žádná
    • zboží objednáno,došlo od jiné firmy a v jiné chuti,bez jakékoliv domluvy,bez jakékoliv reakce na maily a telefon nedostupny,hlasová schránka přeplněná,nedoporučuji,spíš varuji

NEOBJEDNÁVAT,NESERIOZNÍ,MOHU MLUVIT O ŠTĚSTÍ,ŽE MI DOŠLO ASPON ZBOŽÍ,JINÉ,ALE DOŠLO

• Žádné

Místo objednaného zboží dorazilo úplně něco jiného.Na telefon ani e-mail nikdo nereaguje.Je to jeden velký podvod.

Sport Mall s.r.o.

• Doruceny vyrobok nesuhlasil s objednavkou. Bolo dorucene menej kvalitny lacnejsi tovar od ineho vyrobcu.

Sport Mall s.r.o.

• přišlo neco jiného než jsem si objednal

Sport Mall s.r.o.

zboží dorazilo úplně jiné, než jsem objednala. V mnohem horší kvalitě, než to, které jsem zaplatila. Na emaily firma nereaguje. Telefon nikdo nezvedá.

Sport Mall s.r.o.

Přišlo úplně jiné zboží než jsem si objednal a navíc nikdo nekomunikuje ani nereaguje na reklamaci.

Sport Mall s.r.o.

• Rozhodne jiz nikdy neobjednam vubec nic! Zbozi sice dorazilo vcas, ale dosli mi uplne jine věci nez jsem si objednala. Zamena za levnejsi znacku co dodavatele. Navic oriskova masla byla rozdelana alobalova folie. Absolutni katastrofa. Pozaduji vraceni penez a dodani originalniho mnou objednaneho zbozi a na email neodepisuji, telefon je hlasovka.

Nedoporučuji nikomu!

Sport Mall s.r.o.

Místo 1kg balení Myprotein arašídové máslo přišlo balení dvou zcela jiných. Mandlové máslo přišlo také zcela jiné a vrcholem všeho bylo, že místo cca 30 proteinových tyčinek mi to jelito poslalo raw tyčinky!!!!! Rád bych si prodávajícího podal osobně, ale nemá nikde uvedenu adresu a tel samozřejmě

• Komunikace žádná
    • Zboží žádné

Jedná se o podvod. Nekupovat vůbec nic.

Sport Mall s.r.o.

• Poslali mi jiné zboží než jsem si objednal - kvalita nulová
    • Nikdo neodpoví na email
    • Telefonní kontakt je nefunkční
    • Jsou to podvodníci

Nic neobjednávejte, ale hlavně neplaťte předem!!!

Sport Mall s.r.o.

• Poslali něco jiného a levnějšího

• Přišlo úplně něco jiného , 3 × levnější
    • E-shop nekomunikuje