• velký sortiment nabízeného zboží

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé. Zásilka dorazila nekompletní. Po mém upozornění následovala okamžitá odpověď obchodu a zaslání chybějícího dílu.
    Obchod doporučuji.

• nezaznamenal jsem

Slušný a spolehlivý obchod

• Zboží - plechová skříň dorazila poškozená, ale byla promptně vyměněna.

• Pro mne byl poměrně velký výběr zboží.

Nakupoval jsem poprvé, a byl jsem naprosto spokojen s dodací lhůtou,komunikací s obchodem o dodávce zboží a také platbou u dopravce kartou.
    Obchod bych vřele doporučil ostatním a velice si vážím a oceňuji Vaše služby. Pokud budu v budoucnu potřebovat něco nakoupit,rád se na Vás obrátím a všechny Vás zdravím!

• Cena,rychlost dodání.

Vše ok.

• -Zboží nebylo kontrolováno před zabalením = 1 ks Kbelíklu byl děravy a způsobilo to při jaho použití zdtátu produktua více nákladů
    • - uvedený rozměr průměru kbalíku je rozměr dna, což není uvedeno v datech = hladli jmse průměr kbelíkus víkem s údaji o víku

- Doporučuji prověřovat si údaje o zboží před objednáním
    - Okamžitě po dodání prověřit kvalitu zboží

Reakce obchodu All4.cz

Dobrý den pane Mališi, i za Vaši byť hodně problematickou recenzi děkujeme. **** Je docela nefér obvinit nás z nekontrolování zboží před odesláním, když sám do děravé nádoby něco nalijete! Když jste vadu předem neobjevil Vy, jak jsme to měli udělat my?? Celkem bylo dodáno 9 nádob. My opravdu nemáme žádný zájem dodávat vadné zboží a platit zbytečně dopravu reklamovaného zboží k nám a nového zase k zákazníkovi!! Jsme si vědomi, že k poškození zboží může dojít při přepravě. A stejně jako Vy ostatním doporučujete „okamžitě po dodání prověřit kvalitu zboží“, to samé píšeme i my a to velmi výrazně do e-mailu s potvrzením expedice a s fakturou, zasílaném všem zákazníkům. A pochopitelně i e-mail pro Vás toto upozornění obsahoval. **** Druhé poznámce těžko porozumět …? U tohoto typu plastových kónických nádob (256055) je uváděn horní a dolní průměr, výška a objem. Případné přesahy víka a držadla se neuvádí. **** Shrnutí: zboží bylo firmou DPD doručeno 25.6. v předem avizovaném hodinovém rozmezí. U zboží skladem garantujeme dodání do 2. pracovního dne následujícího po dni učinění objednávky. Vzhledem k času objednávky nemohlo být zboží ani dodáno rychleji. Zákazník při převzetí nevytkl poškození zásilky a neudělal tak ani v následujících 2 pracovních dnech. Zákazník se na nás neobrátil do dnešního dne tj. 10.7. s žádným problémem, reklamací nebo nesrovnalostí. Jediné co zákazník udělal – napsal zde recenzi. Podle hvězdiček byl spokojen s dodací lhůtou 90% (??), s přehledností obchodu 80% (tady opravdu uvítáme jakýkoliv konkrétní podnět na zlepšení), s kvalitou komunikace 100% a nespokojen byl s 1 kusem z 9 dodaných nádob. Z toho mu vyšlo celkové hodnocení 1,5 hvězdičky – 30% a NEDOPORUČUJE OBCHOD!. **** Ještě jednou tedy děkujeme za toto dehonestujicí hodnocení panu MALIŠOVI a spoludík patří železné logice hodnotících formulářů HEUREKA.cz!!!

• Objednali jsme zboží na fakturu, dorazilo dobírkou.

Reakce obchodu All4.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. *********** Ano, stalo se, naše chyba při objednávce dopravy. Zákaznici, když volala, že po ní chce dopravce peníze, jsme se omluvili a přislíbili zboží dodat bez dobírky druhý den. Nakonec se vstřícně rozhodla dobírku zaplatit. Děkujeme.

• Velká nabídka a dobře přehledná.
    • Info zákazníkovi - termín dodání byl včera 7.5. (podle e-mailu který přišel), ale zboží nedorazilo a nevíme proč..

To co jsem poptával bylo za, pro mne, přijatelnou cenu, výtky nemám. Pokud zboží dorazí. :)

Reakce obchodu All4.cz

Dobrý den pane Doležale, děkujeme za Vaši recenzi. ******** Co se informací týče - při objednání automatický mail. Cca za hodinu jsme Vám zaslali následující zprávu: "Vaše objednávka obsahuje zboží, které nemáme momentálně skladem (101340). Předpokládaný termín dostupnosti 7.5. Přejete si vyčkat na kompletní zásilku nebo máme expedovat částečně?". Vaše volba byla dodat komplet. ***** Dodací lhůta plyne od možností dodavatelů - máme-li zboží skladem, expedujeme nejpozději druhý den. ***** 7.5. odpoledne opravdu zboží dorazilo a po svátku 8.5. a víkendu, jsme jej dnes 11.5. expedovali s předpokládaným termínem doručení 12.5. a opět jsme Vám zaslali zprávu. ***** Myslíme si, že jen 1 + 1/2 hvězdičky za kvalitu komunikace je příliš příkré hodnocení - provozujeme e-shop a ne internetový chat. ****** Doufáme, že zboží v pořádku dorazí a že se k nám budete rád vracet.

• Telefonicky jsem si mohl s obchodem domluvit termín předání, který mi vyhovoval

• Rychlé dodání, dobré ceny, kvalitní zboží

• Přehlednost nabídky
    • Rychlost realizace
    • Sortiment

Hledal jsem na internetu konkrétní typ zboží a nabídka tohoto obchodu byla na předním místě. Vlastní objednávka zboží i způsob dodání jsou jasné a přehledné. Realizace dodávky rychlá a bez problémů.

Nemám co vytknout, prostě nákup se vším všudy jak má být.

• Nákup z domu
    • nevím

Dobrý nákup z domova

• Dobrou spolupráci se zákazníkem.
    • Obchod je obchod výrobce zboží

Obchod je obchodem výrobce zboží, které jsem poptával.
    Doporučuji i ostatním.

• Výborná komunikace a poradenství

• Zboží přišlo v jiném rozměru. Ale bylo okamžitě vyměněno, na náklady prodejce.

• rychlost vyřízení objednávky
    • žádne