Všechno naprosto v pořádku.
    Sortiment opravdu velký.
    Když člověk neví co k narozeninám nebo k Vánocům, tak na tomhle eshopu ten problém vyřeší.
    Doba dodání cca 5 dní.
    Komunikace přes telefon okamžitá.

přidáno do sbírky

Byla jsem velice spokojená

• zajímavý sortiment
    • ceny

Vše v pořádku, děkuji a doporučuji!

• Velký výběr
    • Přehledný e-shop
    • Týden od objednávky nemám ani fakturu, ani zboží
    • Dnes jsem psala e-mail s dotazem na stav objednávky a zatím nic

Týden od objednávky a zboží nikde. Těžko tedy psát recenzi.

už čekám týden na odeslání objednávky :(

Komunikace byla rychlá, zboží, které mi přišlo bylo originální. Zboží jsem si mohla vyzvednout ihned

Nadstandartní komunikace ze strany eshopu, kvalitní zboží, rychlá doprava.

• Skvělá komunikace
    • Originální dárky

Rychle dodání,pěkně zabaleno..

V obchode jsem objednala poprve a urcite naposledy. Komunikace prodejce slaba, dlouha doba dodani, expedice zbozi az na muj dotaz. Objednala jsem celkem 3 veci. Z toho prisla jedna vec jina, nez jsem si objednala a jedna vec ponicana. Cely nakup navic divne zapacha. Vzhledem k tomu, ze jsem vsechny 3 produkty objednavala do darkovych balicku k narozeninam, je mi cely nakup k nicemu.

Reakce obchodu Alkoweb.cz

Dobrý den Zuzano,

mrzí nás Vaše reakce, na e-mail jsme Vám odepisovali o stavu objednávky, bohužel ale nedokážeme ovlivnit dopravce a jeho zacházení se zbožím,určitě je ale možné se na nás obrátil s reklamací pokud přišlo poničené a poškodilo další zboží, ozvěte se nám prosím, abychom mohli s doručovací firmou vyřešit reklamaci a dali vše do pořádku :)

S pozdravem Jakub z Alkoweb.cz

• komunikace
    • originalita

Všechno naprosto v pořádku skvělá komunikace, vřele doporučuji:)

bohužel z obchodu volali že na stránkách mají chybu a zboží již není skladem.

• Krásný dárek
    • Rychlé doručení

Vše bez problému, doporučuji.

• Žiadna komunikácia. Darček k pedesiatinam a nič. Objednávku som chcel zrušiť až potom mi poslali faktúru. Nespokojnosť vôbec neodporúčam!!!

• Do dnešního dne nemám ani peníze, ano zakoupené zboží. Nikdo se mnou nekomunikuje, neodpovídá na mail, proč mi nebylo zboží doručeno.

Do dnešního dne nemám ani peníze, ano zakoupené zboží. Nikdo se mnou nekomunikuje, neodpovídá na mail, proč mi nebylo zboží doručeno. Tohle není slušné obchodní jednání.

• ceny
    • výběr

• Velky vyber super darek pro kamarada

Již druhá objednávka vždy rychlé dodání. První vak byl též super akorad jsme ho museli během 14 dní přesit rozpárali se švy ,tak věřím že tento bude už pevně držet jinak spokojenost doporučuji .