• zadne,
    • uz skoro dva mesice cekame na objednavku

Nespolehlive

• nelze zjistit
    • neprofesionální jednání, při obj přes e-shop a jejího zaplacení přes PaySec jsou stránky stále v rekonstrukci (prý do 2.3., dnes je 9.3. a to není první termín jejich znovuzprovoznění). Na moje e-maily ohledně stavu obj (na založený zákaznický účet není přístup s jakýmkoliv vysvětlením) nikdo nereaguje, přitom mám již obj zaplacenou.

Možná je to dočasná otázka rekonstrukce, ale způsob neinformování a neodpovídání na e-mail mě u e-shopu zklamal.

• komunikace se zakaznikem . Zbozi bylo objednano 9.2. a dnes 23.2. stale nic....
    • Mimochodem objednavka byla za temer 13 tis kc!!! Asi nebyla dostacujici......

nedoporucuji!!!!!!

Komunikace nulova.

• moznost osobneho vyzvednuti
    • Hmmm ... koupil jsem si u Vas kvalitni alkohol, jen nejsem si jist, ze to co bylo v lahvi odpovedelo tomu, co bylo na etikete ... sami uznate, ze kdyz nekdo pozna dobrou whisky a pak si naleje neceho jineho tak to je citit ... mozna se tam jenom jedna flase zatoulala ... pochybnoti jsem mel i kdyz u jedne lahve byl protrzeny kolek

Cena vyborna
    rychlost vyborna
    obsluha vyborna
    dostupnost vyborna
    slabiny jsem popsal vyse

• Netradiční zboží (duff a jiné)
    • email je pouze na okrasu.

Neplaťte předem! Poslali část objednávky a na dotaz přes email nereagují. Od 15.12. čekám na dvě odpovědi.

• prehlednost, ceny
    • vysoke postovne, absolutne nejsou schopni prizpusobit se potrebam zakaznika

Opravdu pekne stranky, solidni ceny, ale ackoliv jsem jim 3x psal, ze nutne potrebuji objednavku do silvestra, neobtezovali se ani s odpovedi (automat nepocitam). Zbozi stale nedorazilo, ale verim, ze dorazi.

Pro priste znacne zlepsit komunikaci.

• široký sortiment
    • nedostatečná komunikace s klientem, jednají s Vámi jako byste je obtěžovali

nedoporučila bych ho - ale může to být jen moje špatná zkušenost...

• Pěkný internetový obchod, dobře vybavený.
    • Když mi někdo řekne, ať nechodím osobně a raději si objednám, ať mám jistotu, že zboží dostanu. Pak čekám, dle výzvy, na potvrzení o stavu zboží na skladě (dodnes se nikdo neozval). Protože nikdo nebere nebo dokonce zavěšuje telefon, jdu do obchodu, kde mi řeknou, že lahev už prodali, proč jsem si nezavolal.
    • To už beru jako uplný výsměch. Kdybych nedal na odbornou radu a prostě si to došel koupit rovnou, měl bych, co jsem chtěl.
    • Takhle jsem čekal dva dny na potvrzení, to nedošlo a ještě mi zboží na obchodě prodali (ač jsem teda učinil oficiální objednávku, abych se tomu vyhnul)před nosem s výmluvou, která po celodenních pokusech, se dovolat, člověka leda nasere.

Špadné rady, žádná zpětná komunikace, průser na prodejně.
    Díky, že jsem kvůli Vám musel běhat 23.12. po práci po vaší konkurenci!
    Sbohem

• Dobrá cena
    • Velký výběr
    • Komunikace slabá
    • Zboží nepřišlo

• Široká nabídka zajímavého i klasického alkoholu s dostupností v centru Prahy.
    • Neochota, naprosto tristní, resp. nulová komunikace, informují zákazníka o otevírací době a pak mají zavřeno, pro objednávku jsem jel čtyřikrát! Nakonec mi bylo sděleno, že zboží jim dorazilo jiné, než jsem objednal, ale samozřejmě až na místě.

Nechte si zajít chuť a raději nakupte třeba v Tescu.

• Objednala jsem si zboží a objednávka byla potvrzena. Po třech dnech mi bylo oznámeno, že polovina objednávky nemůže být vyřízena, protože zboží již není. Pokud mám zájem, vyřídí mi druhou část objednávky. Zájem jsem měla, objednávka nebyla dosud vyřízena ( 10 dní).

nespolehlivý

• komunikace se zákazníkem, ochotnost

• nize ceny, siroky sortiment
    • komunikace, dodaci lhuty. Chapu ze byly svatky, ale kdyz mi obchodnik po tydnu slibi v telefonu ze se mi nekdo do pul hodiny ozve (slibeno dvakrat, volal jsem vzdy ja) a neozve se nikdo, je to spatne ...

snad je to mimo svatky lepsi, mozna to jeste zkusim

• široký sortiment, dobré ceny
    • zboží nelze vyzvednout o víkendu, zboží jsem objednala před více než týdnem a dosud nedorazilo, vhodná by byla alespoň omluva

Obchod nabízí přehledné stránky a široký sortiment za výhodné ceny, ale zboží nebylo doručeno ani za týden, konkurence je schopná dodat objednané zboží do druhého dne.

• Špatná komunikace se zákazníkem, nikdo nebere telefon (měla jsem k dispozici 3 čísla) před 10 ráno a po 16 odpoledne, což je v předvánoční době tristní. Na e-mail nereagovali vůbec.

Doporučuji objednat zboží včas a neustále kontrolovat stav objednávky.

• levné zboží
    • ani po zaplacení obchodník nekomunikuje a zboží ani po uplynutí dvojnásobku avizované doby nepřišlo, neshledal jsem zatím žádnou odezvu ani na urgenci objednávky

neplaťte v žádném případě předem

• Kamenná prodejna v centru Prahy.
    • Neschopnost dodržet dodhody. Jednoduchý a neprofesionální personál.

Pokud potřebujete dodat větší množství položek, a přesto, že Vám po telefonu potvrdí, že vše co potřebujete mají skladem než se pro zboží vydáte, počítejte s tím, že část objednávky mít nebudou.

Zboží mi nakonec dodali pouze pod podmínkou, že objednávku zruším. Jinak se na mě vykašlali. Dodací termín byl nakonec o 5 dní později než dohdodnuto.

Neprofesionální přístup. Vhodné tak na nákup jedné flašky a nesmíte ji chtít včas.

• Nekomunikace se zákazníkem.

• Žádné
    • Zboží bylo doručeno v pořádku na dobírku, v balení však nebyly žádné doklady (balící list, faktura, doklad o zaplacení).

Komunikace s obchodem při potvrzení objednávky byla v pořádku. Po převzetí zboží, jeho kontrole (úplnost, nepoškozenost) nebyla nalezena faktura a dodací list.
    Ihned e-mail poštou bylo urgováno a požádáno o zaslání dokumentů, opakovaně urgováno. Ze strany obchodu žádná reakce. Byl to můj poslední nákup v tomto e-shopu.