• Výborné

• Rýchle dodanie, bezpečné doručenie

Vše proběhlo v pořádku.

• spolehlivost

• Vše rychle bez problémů
    • Nevim zda lze,uvítal bych mít možnost poslat přes
    • Zásilkovnu

Vysoká kvalita, vstřícnost a profesionalita.

• Skvělá komunikace a přístup, kdyby takový přístup měli všichni na eshopech, tak to by bylo panečku nakupování. Profesionální vystupování a informovanost. Doporučuji k nákuTo ani v kamenných obchodech nemáte takový přístup!
    • Žádná nevýhoda, jen positiva!

Mrkněte na jejich stránky a nebojte se nakoupit šperky přes internet, tady neprohloupíte a kvalita je zaručena!!!

Hezká práce a brzké doručení

• kvalitní a originální díla
    • vstřícnost a individuální přístup

Služeb firmy Aljančič jsem využil cca 5x, vždy bylo dodáno zboží ve vysoké kvalitě. Vím že služeb firmy využiji i v budoucnosti.

Spokojena.

• s internetovými obchody moc velké zkušenosti nemám, ale v tomto případě nebyl problém

obecně známý názor lidí, kteří tuto formu uplatňují mohu jenom potvrdit - pohodlí!

• Široká nabídka uměleckých originálů, precizní práce, nabídka kontaktu se zákazníkem ohledně detailů zakázky i dodání zboží.
    • žádná

Komunikace s obchodem bez problemu. Objednala jsem si medailonek s Jezulatkem. Je to opravdu nadherna prace. Jsem z neho nadsena.

Vyrobeno s láskou a pro radost i krásu... Mnohokrát děkuji!

Reakce obchodu Aljančič - madonky

Mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám naše madonky líbí!

• Vše bylo v naprostém pořádku děkuji Šulc

• Výborná komunikace
    • Rychlé dodání - 2 dny od objednání
    • Kvalitnější madonky jsem na trhu neviděl. Mám od pana Aljančiče druhý výrobek a krása té práce se nedá srovnat s jinými.
    • První madonce je už šest let, manželka jí z krku nesundá a přitom vypadá stále jako nová.

Detaily a řemeslné zpracování je minimálně tak dobré, jako na starých madonkách. Opravdu krásná práce, vřele doporučuji!

Seriozní jednání,rychlé vyřízení.

Doporučuji, medailonek je moc hezký, krásně se leskne, pečlivá ruční práce a výborná komunikace.