Doručena jiná značka zboží

Reakce obchodu ALITOM

Vážený zákazníku. Reaguji na Vaše hodnocení a to na výrok, že byla doručena jiná značka zboží než bylo objednáno a špatná komunikace s obchodem. Značku popisovačů máme Edding a Flysea. vy jste si objednala Flysea a ta byla doručena. Kromě vytvoření objednávky jste s námi nikdy nekomunikovala asi nebyl důvod. Objednávku jste vytvořila 13.1. v sobotu, expedice přes Zásilkovnu proběhla v pondělí 15.1. a doručena 16.1. Více k hodnocení nemám.

baterka za 400 ma spatbe kontkty, svetlo vypadava

• Bylo dodáno jiné zboží,než nabizí na eschopu / klamání zákazníka/

Reakce obchodu ALITOM

Za prvé: Objednávku, kterou recenzujete, byla stornována, jelikož jste ji neuhradil kartou. Za druhé: Vaše recenze je lživá, protože jak jsem Vám už vysvětloval po telefonu 11.4. , jednalo se o koupi diamantového kotouče se slevou 20% a kotouč je nyní v rámci spojení skladů pro Evropu dostupný s etiketou EXTREME CERAM TURBO, EXTREME CERAMIC TURBO nebo SUPER GRES XT. Vy jste dostal SUPER GRES XT jak je uvedeno v eshopu. Pravost kotouče si můžete ověřit u výrobce Saint Gobain Abrasives. Po vysvětlení jste reklamoval, že kotouč nebyl v papírovém obalu. Ano, jelikož mohl být poškozen nebo kotouč byl skladován na drátěném stojanu. Po návrhu, že Vám krabičku dopošleme, jste začal argumentovat, že se jedná asi o padělek. Jak jsem psal výše, lze si to ověřit. Kde není rady, není pomoci. 11.4.2022 jsme se dohodli, že kotouč vrátíte zpět, dnes 15.4.2022 jsme zatím nic neobdrželi.

Čtrnáct dnů po objednání zboží nedodáno.

• 3 ze tří nefungují !!!!!!

Vážený pane Zelenko,

K dnešnímu dni neevidujeme žádnou reklamaci k Vaši objednávce. V případě, že výrobek není funkční, lze jej reklamovat.

Retušovací tužka Fixit.

Zboží přišlo v pořádku, všechna čest, ale funkčně katastrofa. Dobře mi tak. Já blbej automechanik naletím na takový kecy, jaké jsou na přiloženém videu. Vůbec to nefunguje.

• cena a přehlednost stránek
    • Zboží jsem objednala 15.6,dnes je 1.7 napsáno bylo 14 dní a kromě slibu nic

Kdo pospíchá, ať se radši podívá co mají na skladě a ne někde v Mezopotámii.