• Špatná komunikace zboží stále není u kupujícího.

• Zatím žàdné, nemám vůbec žádnou odezvu.
    • Nic mi nedorazilo, ani se nikdo neozval ohledně dodání.

Zboží mi stále nedorazilo. Kromě toho ani žádná bližší zpráva o tom, kdy jej můžu očekávat.

Dodání zboží bylo přislíbeno 3x. Když jsem slyšela 4.termín, kdy by mělo zboží naskladnit, tak jsem objednávku zrušila.

• na první pohled široký sortiment, jedná se ale o Dropshipping a zboží ve skutečnosti nemají skladem a neodesílá je provozovatel eshopu
    • nulová komunikace, téměř 3 týdny od objednávky a ani zmínka o tom že by objednávku vůbec zpracovali
    • zboží asi hned tak neuvidím, jsem zvědav jak dlouho z nich budu dostávat peníze zpátky

Asi dva roky u nich nakupuju Calibra renal a vždycky naprostá spokojenost.
    Až nyní po 8 dnech od zaplacení ani náznak komunikace. Asi mají finanční
    potíže.

Reakce obchodu Alfadogcz.cz

zboží máte připraveno k odeslání, ale neevidujeme vaší platbu za zboží.
    V případě dotazu nás kontaktujte na [email protected]

S pozdravem Alfadog

Zboží objednáno v pondělí, v pátek ještě nebylo zpracováno a odesláno. Proto jsem objednávku zrušila .

Objednávku jsem vytvořil 13. 8. 2024. Když se po týdnu nic nedělo, napsal jsem do obchodu mail - sídlí na Slovensku, k dispozici je pouze zahraniční telefonní číslo. Pán mi odepsal, že zkontaktuje dopravce. Další den mi napsal, že pošta se nevyjádřila a že další den pošle nový balíček, to bylo 20. 8. Od té doby opět nic, dnes je 26. 8. Žádná zpráva, jestli je zboží na cestě, balíček nikde. Naprosto neprofesionální jednání. Obchod rozhodně nedoporučuji!

tyden ubehl a nic

• Objednávka nebyla ani po týdnu zaslána, i když bylo uvedeno, že je skladem
    • Komunikace s obchodem strašná
    • Jedná se pouze o překupníky, ceny sice nízké, shrábnou peníze, ale zboží nezašlou

• dlouhá doba dodání

Balík odeslán až po urgenci, velmi podivná komunikace ze strany obchodu, doba dodání byla nakonec 10 dnů. Bála bych se nakoupit znovu, alespoň ne s platbou předem. Doporučuji se obchodu obloukem vyhnout.

• široký sortiment
    • komunikace
    • dlouhá dodací doba

Zboží jsem objednala před týdnem, záměrně jsem si vybrala e-shop se skladem v místě doručení, tak aby mi zboží bylo dodáno co nejdříve. Obchod inzeroval odeslání do 2 dnů a všechno objednané zboží bylo uvedeno skladem. Po 3 dnech jsem kontaktovala obchod s dotazem na dodání, p. Országh druhý den odpověděl, že urgoval sklad a ještě ten den zboží pošlou. Bohužel teprve další den, v pátek 19:00 přišla informace z Balíkovny, že je zboží na cestě. Dnes je pondělí odpoledne a zatím čekám, kdy bude zboží připraveno k vyzvednutí.

• Velmi pomalé dodání

Děkujeme za hodnocení :)

Snažíme se

• Dobrá cena produktu, který jsem sháněl
    • Rychle dodání

Děkujeme za hodnocení :)

• Velmi dlouhá doba doručení - 7 dní - přesto se zaručují 2-5 dny

Obchod se prezentuje, že doručí zboží do 2 až 5 dnů. Ve skutečnosti začal komunikovat, až po 5 dnech po mém e-mailu. Do té doby nic, nemáte možnost sledovat zásilku, prostě žádná komunikace. Můj první a zároveň poslední nákup.

Je to 6 dni a zatím mi nepřišlo ani info ze je objednávka na ceste

• Obchod od objednávky ani po týdnu nekomunikuje a telefony nezvedal, takže nevíte zda objednávku dodá či nedodá

Granule (12kg balení veterinární diety) uvedené jako na skladě byly do výdejního místa doručeny za týden. Objednávku provedl syn a bohužel si nevšiml,že dodání je přes Českou poštu,která v naší městské části (Praha 8) vzhledem k personálnímu podstavu nedoručuje zásilky (pouze se uloží na pobočce) a bohužel zaplatil předem. Jinak bych objednávku zrušila. Vzhledem k delší lhůtě jsem musela objednat granule v jiném e-shopu.