Splnil naše očekávání.

• Rychlost, spolehlivost

Spokojenost

• Spolehlivé dodani

• OK

Objednáno 26.11.2023 a zboží nikde.

Reakce obchodu Alfa-svitidla.cz

mrzí nás, že jsme Vás dostatečně neinformovali o dostupnosti. Termín dostupnosti uvádíme u každého produktu a následně v rekapitulaci objednávky a v potvrzení.
    Někdy se nám stane, že se objednávka mírně zpozdí. O této skutečnosti Vás ale vždy informujeme a děláme vše proto, aby byla objednávka poslána co nejdříve.
    Svítidla pro Vás odešleme 18.12.2023.
    děkuji za pochopení pavel z alfa svitidla

• cena + bezproblémovost + rychlost

• Velmi rychlé vyřízení mé objednávky, precizně zabaleno.

Kvalitní zboží , rychlé doručení , dobrá spolupráce .

Nedostatečná informace o zboží. Objednal jsem si stříbrnou lampu. Nikde jsem se nedozvedel, že není kovová ale z umělé hmoty natřená nota bene matnou stribrenkou. Z obrázku něco podobného dedukovat nelze. Řekl bych téměř podvod.

Reakce obchodu Alfa-svitidla.cz

Dobrý den
    musím reragovat na Vaši negativní recenzi, protože Vaše vyjádření, že se jedná o "podvod" je urážkou pro všechny kteří náš obchod dlouhou dobu provozují a rozvíjejí.
    Svítidlo LOLEK které jste si objednal, je vyrobeno z kovu, v popisu je uvedeno, že svítidlo a krk je kovové a klip je plastový, zde uvádíte nepravdivé obvinění. Dále z obrázku je zřejmé, že svítidlo není leskle chromované, ale je matně stříbrné, takže také to, co píšete, tedy že z obrázku nelze dedukovat barvu, se nezakládá na pravdě. Proto není pravdivé ani tvrzení, že je nedostatečná informace o zboží!
    Domnívám se, že Vám šlo především o zveřejnění negativní recenze a poškození dobré pověsti našeho obchodu. U poskytovatele služby HEUREKA budu požadovat zrušení této neoprávněné recenze.
    Pavel Bujáček jednatel www.alfa-svitidla.cz

Vše ok

• rychle,kvalitně

• přijatelné ceny
    • nad 500Kč doprava zdarma
    • rychlé dodání do druhého dne
    • platba kartou i online bankovním převodem
    • precizně zabalené zboží
    • přehledný jednoduchý web s možností třídění podle parametrů

Lustr vždy dorazil precizně zabalen proti rozbití. Doručeno následující den po objednání. Velká nabídka zboží s osvětlením a informace o dostupnosti. Již několikátý nákup k naprosté spokojenosti.

Rychlé dodání zboží, moc děkuji výborná práce, všem moc doporučuji

Trochu dráha doprava ale to se nedá nic dělat .

• Rychlé dodání zboží

U výrobku bylo napsáno, že produkt je skladem. Opomenuli dodat, že u dodavatele... Jsme v očekávání.

• rychlost, spolehlivost, ...
    • nevím o ničem

• Rychle, včasné informace o stavu objednávky

• Perfektní zboží i komunikace, velmi rychlé dodání.

Vše přesně podle očekávání. Děkuji.