• nabízené zboží vůbec nemá skladem, i když to tvrdí
    • neochota objednat ho nebo se nějak se zákazníkem domluvit

V eshopu Alfa-prádlo jsem si objednala šaty, které měly být skladem. Obratem mi přišlo potvrzení objednávky, ale pak už se nic nedělo. Až po týdnu mi bez jakéhokoliv vysvětlení nebo snahy o domluvu přišlo storno objednávky ze strany obchodu s tím, že zboží není skladem. Jednalo se jen o nějaký automatický mail. Žádná možnost, že ho zkusí objednat nebo jestli nechci něco jiného, zkrátka nic, komunikace žádná. Ještě že jsem dala úhradu dobírkou.
    Po této zkušenosti jsem si uvědomila, že jsem se na tento obchod obrátila už na podzim, měla jsem zájem o spodní prádlo, které měli v nabídce, ale popisek zboží nešel detailně rozkliknout pro další informace. Tak jsem psala nejdřív na jeden mail, co mají pro objednávky uvedený, jestli je možné si dané zboží objednat. Nikdo na mail nereagoval. Zkusila jsem to za několik dní znovu a poslala jsem to i na druhý mail, který mají uvedený, ale dodnes se nikdo neozval. Nejspíš by byla objednávka zase stornována. Takže obchod rozhodně nedoporučuji a pokud si něco objednáte, plaťte na dobírku, ať nemusíte čekat na vrácení peněz za storno. (Pokud by vám vůbec přišly)

• Pomalá komunikace (týden než mi sdělili že zboží není skladem, další dotazy bez reakce)
    • Neaktuální stránky (objednané zboží už nebylo skladem)

Zboží jsem objednala a ihned zaplatila dne 9.4.2017 s dodáním do 24hod a zboží mi stále nepřišlo. Na e-mail společnost nereaguje, po vytočení uvedeného čísla se ozvalo "volané číslo neexistuje".

• Jsem velmi zklamaná s délkou doručení a s komunikací.

Velmi dlouhá doba doručení a nikdo nereaguje na mail a podobně!

• Po deseti dnech nákupu žádná komunikace, zboží nedodáno, ani žádný email proč.

Už předchozí dodávka byla záměna zboží a nyní žádná reakce.

• Nekomunikuje, pouze potvrdil, že objednávku přijal a tím vše skončilo. Pokus o kontakt telefonem byl nulový

• Vůbec se neozvali.
    • Nespornou výhodou je výběr zboží z domova dodání přímo domů, ale jen v případě vše funguje i ve skutečnosti a ne jen na webu.
    • Nedodání zboží. Již jednou (asi před měsícem)jsem stejné zboží objednala telefonicky a nic jste mi neposlali.

Nabídka dobrá, nákup nefunguje.

• Mám zboží již vyskoušené.
    • Vyhovuje mi, že mají na skladě stejné druhy.
    • Nemají vždy všechny velikosti a barvy v daném zboží.

Zboží je cenově výhodné.
    Možnost výměny v případě špatné velikosti,
    sama jsem vyměňovala a bylo to velmi rychle.
    Poslední objednávku ale dosud nemám vyřízenou.
    Obchod bych doporučila ostatním, hlavně kvůli výhodným cenám.

• Zatím pro mne žádné, zboží dosud nebylo doručeno, ač bylo ihned uhrazeno!
  • Dodací lhůta do 24.hod není pravda od 19.4 do 1.5 jsem zboží neobdržela.Volala jsem několikrát ale nedovolala jsem se a na sms mi také nikdo neodpověděli.Tak jsem zvědavá jak moje objednávka dopadne.

• Sliby - chyby!!
    • Ruce pryč od tohoto "obchodu"..!
    • Ať nenaletíte, jako já...
    • Už 3 týdny mám objednané prádlo, zaplacené převodem z účtu a doplacenou dopravu PPL, s tím, že zboží obdržím do 24 hodin!
    • Urgovala jsem nejdříva mailem, poté jsem zkusila volat na mobil, uvedený v potvrzení objednávky, ale po celou dobu je nedostupný!!
    • Našla jsem na jejich stránkách i jiné mobil. číslo, na majitele p. Obrusníka (+420737375940), poprvé (a naposled) jsem se dovolala!). Chtěl poslat přes SMS číslo objednávky, že se na to podívá. A tím to skončilo, více mi tel. nevzal. Když jsem to zkusila z jiného čísla, zvedl to, ale jakmile zjistil, že jsem to já, ihned zavěsil!

Prosím o pomoc či radu, jak dostat finance zpět, nehodlám sponzorovat nějakého šmejda!
    Za jakou-koli naději předem děkuji.
    Ivana Uhrová, Brno,e-mail:[email protected].

• Obchod na svých telefonních číslech nekomunikuje,není možno se s nikým spojit. Zboží dodali v jiné pro mne nepoužitelné velikosti.

Pozor, obchod není provozován na profesionální úrovni, zaměstnanci pravděpodobně nenalézají v práci pro firmu žádné uspokojení. Buďte velmi obezřetní, zvláště při nákupech za větší částky. Dobírku musíte převzít a zaplatit, co však naleznete uvnitř zásilky může být šok. Uvidím, jak vyřídí vrácení peněz.

• O žádných nevím
    • Lživé informace ve chvíli objednávky

Nedoporučuji !!!!!!! Špatná komunikace s obchodem, neberou telefony. Zareagovali až na několikátý e-mail.

• Nekomunikativnost se zákazníkem.
    • Nespolehlivost.

• Výhody má akorát v cenách.
    • Neváží si zákazníků.

Nekupujte v tomto obchodě, zruší vám bezdůvodně objednávku, vy o tom ani nevite. Když jim napíšte stížnost, nereagují. Jedním slovem je to velký PODFUK.

• Obchod vůbec nepůsobí seriózně, což nelze poznat, doku člověk neodešle objednávku.

Stále čekám, až mi objednávku potvrdí a zatím dělají mrtvého brouka.

• Obchod má slabiny úplně ve všem.

Ještě jsem se nesetkala s tak hrozným internetovým obchodem. Na své stránce měli napsáno, že zboží mají skladem, tak jsem si chtěla připlatit službu kurýrem do 24 hodin, abych zboží měla na druhý den doma. Zboží nepřišlo ani po několika dnech, tak jsem jim zavolala a pán mi oznámil, že zboží se teprve bude objednávat. Když jsem se ho zeptala, proč na své stránce uvádí nepravdivé údaje, které neumějí dodržet, tak mi jen odpověděl, že v podstatě nemají reálný přehled o tom, jestli zboží mají nebo nemají na skladě.
    Tento internetový obchod NEDOPORUČUJI!!!!!!!!

• obchod vypadá lákavě a má hezké zboží
    • nekomunikuje a neplní, co nabízí

Objednala jsem pět položek, všechny uvedeny skladem nebo dodání 3-9 dnů, v objednávce jsem zaškrtla "nedělit". Po deseti dnech přišly 3 kusy bez vysvětlení proč není dodávka kompletní. Volala jsem do obchodu a dověděla se pouze, že dotyčný je mimo kancelář. Napsala jsem e-mail, nikdo neodpověděl. 1 kus jsem posílala zpět na výměnu, uvidíme, jak to dopadne.