• nemá slabiny a dobrá cena

• Zajímavé ceny.
    • ????

spokojenost

• CENA, DOPRAVA
    • NEVÍM

DOPORUČUJI

• Velmi přívětivá cena
    • Nepřehlednost webu

Recenze byly trochu rozporuplné, ale nakonec vše proběhlo bez problému.

• Špatná přehlednost stavu zásilky

Nejlepší momentální cena, zboží doposud bez objevené závady, průměrná dodací doba, špatná přehlednost dostupnosti zboží skladem, bez podrobnějšího sledování pohybu zásilky.

nemám výhrad

• Příznivé ceny vykoupené tím, že vám zboží, které je skladem, bude doručeno za 14 - v lepším případě
    • Doba doručení. Telefonicky mi byl příslíben již 4. termín, kdy mi bude zboží odesláno. Poté volám že mi nic nepřišlo. Další termín opět posunut, došlo k výjimečné chybě...

První dobrý dojem zhatilo to, že již dlouhou dobu čekám na doručení zboží, které je skladem. Telefonicky slibovány další a další termíny... Způsobili mi tím velké komplikace...

Reakce obchodu ALEXA

velmi nás mrzí co se v případě Vaší objednávky odehrálo. Bohužel se sešlo několik faktorů a skutečně jsme nebyli schopni dodat zboží tak jak jsme slíbili. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.

Tým Alexa.cz

• vyřizování reklamací

po 3 týdnech porucha přístroje. Poprvé čekam na reklamaci-opravu 3 neděle řekly , že mají podle zákoníku měsíc na vyřízení. Ani jsem si nového přístroje neužila. Koupila jsem adaptery kvůly dětem, kteří jsou u mě na prázninách. Mam lepší zkušenosti s jinímy prodejci. Takže poprvé a naposled co jsem u této prodejně něco kupovala.

Reakce obchodu ALEXA

Vaši reklamaci urgujeme v servisním středisku, dobu vyřizování nedokážeme ovlivnit . Neposkytujeme servis, zboží zasíláme k dodavateli. Budeme se snažit aby Vaše reklamace byla co nejdříve vyřízena. Pevně věříme, že tomu tak bude v příštím týdnu.

S pozdravem ALEXA.CZ - reklamační oddělení

• Neuvádí skutečnosti o zboží, ale jen polopravdy, které zvýší prodej.

Je to velké zklamání, cena dobrá, jen zapomenou uvést, že se jedná o demont, který nechce složit ani autrizovaný,servis. Protože, dane oterace mohou zničit celé zboží. Takže máte zboží, které použijete poze pokud naleznete blázna, který to prubne na vlastní nebezpečí. Jinak se můžete na kopírku tak akorát dívat.

Reakce obchodu ALEXA

v popisu produktu je uvedeno, že zařízení musí instalovat autorizovaná firma. Námi dodané zboží bylo nové, originálně zabalené.

Tým Alexa.cz

• delší doba doručení

příznivý poměr ceny

• je nutné čekat na určeném místě pro dodání
    • bez možnosti změny místa

• bezkonkurenční ceny, výborná komunikace ze strany obchodu, rychlost dodání

Objednávala jsem v obchodě poprvé a zaujal mě především nízkými cenami. Zboží jsem objednávala v pátek ve večerních hodinách a zvolila platbu předem. Bohužel jsem se k platbě dostala až v úterý ráno. Raději jsem do obchodu napsala email s potvrzením, že jsem platbu odeslala. Čekalo mě nemilé překvapení a bylo mi řečeno, že zboží již není skladem a bude to trvat tak týden (v době obj. bylo na stránkách "do 3 dnů skladem"). Nicméně mi nakonec vyšli vstříc, komunikovali se mnou a zřejmě udělali vše možné i nemožné (za to děkuji) a zboží zajistili. Ve středu měli peníze na účtu a v pátek bylo zboží doručeno.

Takže jen připomínka pro ostatní, při platbě předem počítejte s tím, že Vaši objednávku evidují a berou jako závaznou, až po připsání peněz na účet.

• ceny
    • -

spolehlivý obchod, velmi dobré ceny

• Nejlevnější ceny
    • Pěkný obchod
    • Dodací lhůta

I přesto že mi potvrdily objednávku a vypsaly nejpozdější den dodání nedorazilo to. Neodpovídání na emaily. Skvělé ceny.

Reakce obchodu ALEXA

žádný email od Vás neevidujeme. Vaše objednávka bude dnes expedována.

Omlouváme se Vám za prodlení a děkujeme Vám za pochopení.

• u tohoto konkrétního výrobku nejnižší cena na trhu
    • na žádné jsme nepřišel

Já jsem s nákupem spokojen. Cena byla podstatně nižší, než u jiných internetových obchodů. Dodání zboží okamžitě. Obchod mohu doporučit.

• nižší cena
    • dlouhá dodací doba
    • nedostatečná komunikace

• Vše proběhlo hladce :)

• Nižší cena oproti konkurenci
    • Informace o zásilce

Jestli proběhnou i další nákupy jako tento, mohu jen doporučit.

• rychlost a spolehlivost
    • nevím

• Společnost avizovala delší dodací lhůtu,ale zboží dorazilo dříve..a i jinak dobrý a přehledný obchod
    • žádné jsem nenašla