• Ma skvele ceny a na vyjimky se o vas dobre postara
    • ma jich velice malo jedine co mi vadilo tak ze kdyz nemeli jeden notebook skladem tak mi na mail ani neodepsali jestli ho nekdy budou mit. Jinak spokojenost

Kupujte.. vyplati se to.. jenom web by mohl byt prehlednejsi obcas sem se ztratil ale co se tyce dopravy a kvality zbozi davam 99% !to 100% bych dal jenom pokud by mi to dovezli v sobotu a ne az v pondeli ! :D

• příznivé ceny
    • spolehlivost
    • o něco delší dodací lhůty

viz předchozí

• Rychlost cena

Doporučují, jsem spokojen

• Omezený výběr možnosti placení za zboží

• Cena a rychlost

• nízké ceny

OK

• nezaregistroval jsem žádné

• Skvělé ceny.
    • Dodací lhůty neodpovídají deklarovanému na webu (deklarovány 3 dny od zaplacení, realita - 7 pracovních dní)

Pokud hledáte eshop s opravdu dobrými cenami, pak je Alexa dobrá volba. Nicméně z mé zkušenosti už vím, že nelze očekávat dodací lhůty, které obchod uvádí. Obchodník však komunikoval, omluvil se a poslal malou kompenzaci. Já v obchodě plánuji nakupovat znovu, ale jen v případě, kdy nebudu zboží potřebovat v určitém termínu.

• Cena, rychlost dodání, komunikace obchodu.

• zboží které jsem požadovala bylo na skladě
    • nevím o žádném

Zboží které jsem požadovalo bylo dostupné na skladě
    Přesto, že jsem zazmatkovala při objednávání velice ochotně mně objednávku předělali a byli velmi vstřícní
    Zboží bylo neporušené
    Podle mé první zkušenosti bych obchod doporučila

vše ok

• nízké ceny, dobrá komunikace
    • nelze třídit zboží podle moc parametrů a proto trvá delší dobu výběr vhodného produktu

doporučuji tento obchod, hlavně kvůli nízkým cenám, dobré komunikaci (potřeboval jsem změnit v objednávce položku a nebyl to problém)
    horší vyhledávání vhodných produktů na webových stránkách než u konkurence, nelze totiž zvolit moc parametrů pro vyhledávání

Objednal a hned zaplatil zboží dne 14.8. prvním emailem mně napsali, že zboží do dvou dnů obdržím a že platba proběhla v pořádku. Dalším emailem mně napsali, že zboží už nemají a že peníze pošlou zpět na účet ... je 24.8. a peníze stále nemám i přes x komunikací po emailu a telefonu ...

• Žádné ... průměrný obchod
    • Popisky u zboží ... Popisky jsem měl anglicky a kvůli tomu jsem si objednal špatný kabel ....

Jednoduše ... díky vašemu imbecilnímu popisování v anglickém jazyce jsem vám dal vydělat peníze za něco co nepotřebuji. Kdybych chtěl přijít o své poštovné tak vám to pošlu zpět, ať si to celý obchod naboucháte někam. Jsem absolutně nespokojený a doufám že na to lidi přijdou a nebudou u vás nakupovat. Už bych si u vás nekoupil, ani sponku na papír natož nějaký kabel či elektroniku. OBCHOD ALEXA JEDNODUŠE NE POKUD NEUMÍTE VŠELIJAKÉ *** ANGLICKÉ ZKRATKY.... Abych celý den seděl za překladačem a překládal si každé *** slovíčko co neznám .... Takže ... Thank you and to futur go to *** with you e-shop and your´s ***!!!! Tady máte něco ode mě na překlad ...

Reakce obchodu ALEXA

vynechám Vaše vyjadřování, které je dle i Heurka.cz v pořádku a patří do recenze, i když ve formě hvězdiček "*", kterými byly Vaše vulgarismy nahrazeny.

K Vaší objednávce, ano text u redukce / SVGA kabelu za 180Kč byl v angličtině. Toto je nedostatek, který jsme již opravili. Nicméně, pokud si nejste jist zda je pro Vás produkt vhodný máte zde několik možností jak tyto informace zjistit (zavolat nám, napsat dotaz mailem, google). Přesto všechno jste usoudil, že nejlepší varianta je objednání zboží u kterého si nejste jist zda Vám bude vyhovovat.

Pokud budete mít zájem kabel/redukci SVGA vrátit, tak pochopitelně můžete. Stačí postupovat dle obchodních podmínek.

tým Alexa.cz

• Perfektní přehled a možnost srovnání parametrů. Spolehlivost!
    • Bohužel jsem se o obchodu dozvěděl náhodou.

Velmi doporučuji.

• sortiment zboží
    • příznivá cena
    • rychlá, věcná a dostatečná komunikace
    • cena reaguje na konkurenci a období

Obchod je ověřený zákazníky, v oblasti prodeje má zkušenosti, reaguje na potřeby zákazníků i trhu. Zaujala mě také jeho transparentnost, a proto bych ho doporučila dalším zákazníkům.

• cena výrobku
    • výrobek který jsem jinde nenašla

Doporučuji super

• cena a přehlednost
    • Žádné

Určitě se není čeho bát, nejlepší cena, klidně nakoupím zas...

• Dobrá cena, při platbě předem, jsem neplatil poštovné.
    • Bezproblémová komunikace.
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Nic jsem nenašel.

Nakupoval jsem zde poprvé, vše proběhlo standartním způsobem, obchod doporučuji.