Velká spokojenost, krásný design, úžasná cena

Reakce obchodu Alesio.cz

Mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení.
    Přeji krásný den,
    Katka Šumpíková

• rychlost dodávky

Reakce obchodu Alesio.cz

Jsme moc rádi, že vše v pořádku a rychle dorazilo. Budeme se snažit i nadále. Děkujeme

• Rychle, přesně, s úsměvem

Děkujeme :-) :-)

Všechno ok.

Reakce obchodu Alesio.cz

Děkujeme mnohokrát. Balíček přes Zásilkovnu se podařilo doručit do 2 pracovních dní. Je super, že Zásilkovna tak skvěle funguje a můžete mít objednané zboží tak rychle na jejich pobočce :-). Přejeme, ať vše chutná.

Krásný den,
    Katka Šumpíková, Alesio

• Vždy rychlé vyřízení objednávky.Super komunice.Mohu jen doporučit.
  • Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

moc pěkně zabaleno i s poděkováním za nákup...milé

Moc děkujeme :-)

Nakupoval jsem poprvé. Dostal jsem slevu - super. Kávu jsem koupil poprvé na Slevomatu. Přímo v shopu jsem dostal slevu ještě větší. Káva je výborná. Jsem zaregistrován a jistě budu dále nakupovat.

Reakce obchodu Alesio.cz

To je skvělé! Moc děkujeme :-).

Objednávka byla rychle vyřízena, kvalitní a výborná káva. Děkujeme.

Reakce obchodu Alesio.cz

Děkujeme za krásné hodnocení. :-)
    Přeji krásný den
    Katka Šumpíková, Alesio

Vše proběhlo v pořádku a rychle. Děkuji

Děkujeme :-)

Dobré zkušenosti

• Vše proběhlo v pořádku

• Nabízené zboží, Hario dripper byl za nejlenější cenu na trhu.
    • Po přečtení kladných recenzí nebylo třeba váhat a došlo k objednání. Dodací doba 10 dní je trochu dlouhá dle mého názoru, ale to bych i neřešil.
    • Ovšem zboží bylo v pořádku.
    • Osobně mě o profesionálnosti obchodu nepřesvědčil email o potvrzení objednávky:"Momentálně se z ní radujeme a hned jak na ní začneme pracovat, dáme Vám vědět :)" Jinak byla komunikace bezproblémová. Celkový dojem? No, už si rozmyslím, zda objednám znovu, upřednostňuji rychlejší dodání.

• Zboží jsem objednával s tím, že je skladem s dobou dodání 1-2 pracovní dny. Dorazilo až za týden.

• Zaruka opravdu cerstve prazene kavy, nabidka kvalitnich caju a cokolad, rychla komunikace s obchodem, ochota vyjit vstric
    • Zadne

Skvela volba pro vyber cerstve prazene kavy, bio caju, cokolady, susenek.

• pestrá nabídka čajů
    • přehlednost