• Nabízené zboží, Hario dripper byl za nejlenější cenu na trhu.
    • Po přečtení kladných recenzí nebylo třeba váhat a došlo k objednání. Dodací doba 10 dní je trochu dlouhá dle mého názoru, ale to bych i neřešil.
    • Ovšem zboží bylo v pořádku.
    • Osobně mě o profesionálnosti obchodu nepřesvědčil email o potvrzení objednávky:"Momentálně se z ní radujeme a hned jak na ní začneme pracovat, dáme Vám vědět :)" Jinak byla komunikace bezproblémová. Celkový dojem? No, už si rozmyslím, zda objednám znovu, upřednostňuji rychlejší dodání.

Koupila jsem si dvě sady čajů a protože nebyly, tak mi poslali úplně jiné, aniž by se mě někdo zeptal, jestli náhradní zboží chci. Komunikace s obchodem a případná další výměna je otřesná. Nejprve jsem se nemohla dovolat, poté, když jsme se domluvili na předávce,tak paní dala řidiči špatné číslo, takže zatím stále čekám.

Reakce obchodu Alesio.cz

Dobrý den, mrzí nás nespokojenost s našimi službami. Bohužel se nikdo nezeptal na výměnu zboží, protože špatné zboží se dalo do zásilky omylem, nebyl to úmysl. Bohužel se to v předvánočním shonu občas stane. I přes to, že dnes dojde k předání správného zboží, odesíláme zpět zaslanou částku za celou objednávku. Spokojenost je na prvním místě, pokud jste nespokojena, náleží Vám vrácení peněz. Přejeme příjemný předvánoční čas a ať se produkty líbí. Kateřina Šumpíková