Ochotný personál, super infolinka, skvělé ceny

• Velký výběr, přesný popis zboží pro orientaci

• rychlost dodání

• Profesionální přístup ve všem.Děkuji
    • Nesehnala jsem zde anglickou verzi oblíbené hry.

Dobrý, spolehlivý prodejce!

• Celá ttransakce byla v pohodě.
    • Široký záběr nabídky.

• dobré ceny
    • velký výběr

• zasilka prisla okamzite do 2 dnu
    • naprosta spokojenost s obchodem
    • nakupuji deskovky prevazne zde

• Rychlost vyřízení objednávky, možnosti způsobu dopravy

U Alematu si připadám, že nakupuji v bazaru. Minulá objednávka (Off-axis Guider za cca 3500 Kč) dorazila zřejmě použitá a chyběla krytka 1,25" šachty. Poslední objednávka sice dorazila bez známek používání, ale zabalená způsobem, který svědčí o předchozím rozbalení. Chápu, že Alemat má své další dodavatele, ale měl by si u nich zjednat pořádek. Mimochodem stejné problémy jsem řešil s Alematem v roce 2020 (viz můj email z 2.6.2020).

Reakce obchodu alemat.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. V tomto případě nás ale Vaše hodnocení mrzí, protože se domníváme, že jsme udělali vše správně. Objednáváte u nás již od roku 2019 a toto byla Vaše 38. objednávka. Stálých zákazníků jako jste Vy si velmi vážíme a děláme vše pro to, aby byli spokojeni.

Zaslali jsme Vám skutečně nové, nepoužité zboží, což jsme před zabalením ještě zkontrolovali na Vaši žádost uvedenou v poznámce k objednávce. Máme k dispozici i fotografii krabičky před zabalením.

Problém je zřejmě ve Vašem předpokladu, že výrobky značky Baader, které si u nás často objednáváte, jsou originálně zabaleny v zapečetěné krabičce. Tak to není. Baader většinu výrobků dodává na trh v krabičce, kterou lze otevřít, aniž by člověk poškodil jakoukoliv pečeť. To ale samozřejmě neznamená, že výrobky jsou použité. Naše zboží pochází z oficiální distribuce.

Většinou objednáváte příslušenství pro dalekohledy, které může zahrnovat různé komponenty jako kroužky, šachty, redukce, tubusky atd. Někdy se může stát, že některé příslušenství je v obchodě testováno, protože ne každé příslušenství, které pasuje k dalekohledu, je také vhodné. Ale nikdy není používáno. Vždy se jedná o test se zákazníkem.

Co se týče Vašich předchozích objednávek (minulá objednávka a ta z roku 2020), domníváme se, že jsme se vždy k problému postavili čelem.

Každopádně Vám děkujeme za Vaši přízeň a budeme rádi, když u nás budete nakupovat dál. Pokud budete s čímkoliv nespokojen, vždy nás můžete kontaktovat telefonicky či e-mailem a budeme se snažit případné problémy vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Jako státní organizace oceňujeme možnost odebrat zboží na fakturu bez nutnosti platby předem.

Rychlé pohodové dodání .

Jsem velmi spokojená, e-shop přehledný, hezký. A rychlost dodání včetně perfektního balení.

• Očekávání splněno do puntíku
    • Dobrá cena
    • Překvapivá nemožnost založit účet

Solidní obchod s dobrými recenzemi a lepšími cenami než konkurence. Mnohem raději nakoupím u menšího e-shopu, než u alzy. Čekací doba byla trošku delší, ale to bylo jasně napsáno u zboží a dodrženo přesně podle avizovaného termínu.

• vstřícné ceny
    • přehlednost

Spokojenost

• Rychlost odeslani

• nízká cena oproti konkurenci
    • velice pečlivě zabaleno

• Již několik let od firmy Alemat nakupuji a nikdy jsem neměla negativní zkušenost. I při reklamaci vše vyřešeno bez problému.

rychlé doručení
    výrobek (hračka - vrtulník) kvalitní