Alatarji.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Alatarji.cz

HM

Přidáno: 18. března 2017

• Výhody oproti jiným obchodům s parfémy nevím, nemám srovnání.
  • Nákup na doporučení lektorky kurzu Markéty F. od Petry Hlavaté - důvěra.
  • Možnost vyzkoušet a otestovat parfémy na sobě, pak se rozhodnout.
  • Vážím si zaslání dalších vzorků k otestování.
  • Možnost slevy jak obchodní, tak kurzovní.
  • Online obchod - bez výše zmíněného zprostředkování bych se ke zboží nedostala, nemohla jej vyzkoušet a rozhodnout se, s ohledem na nákladnost a kvalitu parfémů je to nezbytné.
  • Příjemné překvapení je další sleva na nabízené zboží, ale měsíční lhůta mi přijde vzhledem k cenám zboží příliš krátká - sama bych nezvažovala v dalším měsíci koupi nového parfému - výhledově spíše v horizontu půl roku (pokud by se nenaskytla příležitost nebo osoba, která má možnost si Vaše zboží předem "očichat" a vybrat si), a přestože jsem sama z těchto vůní nadšená, není v mých silách ani časových dispozicích během takto krátké doby nadchnout někoho dalšího a třeba k Vám tímto způsobem přivést novou zákaznici. A to je podle mne trochu škoda :).

Doporučila bych spolupráci s lidmi, kteří od Vás parfémy odebírají (např.akce Rafaella - kde se s nimi mouhou osobně setkat), a pak přímý kontakt s Vaším e-shopem. Zároveň jsem velmi spokojená s komunikací ohledně vzniklých komplikací s online placením i s důvěryhodností Vašich služeb - a to díky zkušenosti dalších kurzistek, které na setkání přinesly vzorky od Vás a sdílely svoje zážitky a dojmy s parfémy i Vašimi službami. Děkuji.

Zuzana

Přidáno: 12. března 2017

• zľavy
  • ponúka vône z prírodných exotíckých a orientálnych olejov
  • zľavový kupón by mohol mať dlhšiu platnosť

doporučujem

b.

Přidáno: 11. března 2017

• jedinečné zboží

ladag

Přidáno: 23. října 2016

• Exkluzivní zboží, které není běžně na pultech.
  • Nevím.

Marie

Přidáno: 25. srpna 2016

• Luxusni parfemy
  • Zatim žadne jsem nenašla

Moc doporučuji. Velmi mila komunikace, rychle dodani. Darečky navic velmi potěšily.

dawid

Přidáno: 14. května 2016

• Kromě toho, že Juzoor al Oud nenabízí (pokud vím) jiný e-shop a asi ani kamenný obchod v ČR jsem byl nadmíru mile překvapen i doplňkovými vzorečky dalších skvostných parfémů, které jsem neznal a vzorkem tělového mléka Juzoor.
  • Pro mě prozatím žádné :-)

V ČR nevídaná komunikace obchodu - byl jsem informován o každém kroku při přípravě a odeslání zásilky, zásilka dorazila včas, navíc doplněna o vzorky dalších parfémů, přičemž všechny měly silnou osobnost. V přehršli obchodů se sériově vyráběnými parfémy je Altarji voňavou oázou s vůněmi, které kromě vůní dodají i náladu. A přiznávám - je to poprvé, co reaguji na dotazník, který hodnotí spokojenost, protože ta moje je stoprocentní!

Přidáno: 29. prosince 2015

• Nabízí zboží, které se jinde nesežene.
  • Rychlé vyřízení objednávky.
  • Různé akční nabídky, vzorky jako dárek.
  • Za jedinou slabinu považuji vzhled webových stránek. Různé typy, barvy a velikosti písma spíše zvyšují chaos než že by stránku zpřehledňovaly. Navíc jsou texty na černém podkladu, špatně se čtou. Nepochopila jsem ani systém řazení zboží, chvíli jsem myslela, že je to v rámci kategorií abecedně podle názvů, ale není.

Skvělý obchod, jen by potřeboval šikovného ajťáka.

Simmy

Přidáno: 29. listopadu 2015