• Široký sortiment

• prozákaznický přístup, kvalitní produkty

• Rychlost odeslání
    • Tyto vůně mne zlákaly krásnými flakony, ale, vzhledem k tomu, že je neznám,zakoupila jsem si za 500,- vzorky. Už když mi přišly, na první pohled bylo znatelné, které vůně se prodávají lépe, a které nikoliv. Ty alespoň trochu vonné byly na dně skleněnky, ostatní vůně už byly naplněny do 1/3. Ty jsou ovšem pro mne nepouzitelne. Vůně jsou velmi silné, těžké, některé až čpí.vyzkousela jsem všech 7 vzorků parfémů, ani jeden nevydržel déle než pár hodin, cca 4 hodiny. Některé jsem musela ihned po aplikaci smýt vodou. Bohužel, vůně jsou nevšední, ale tak těžké, že i pro mé okolí jsou nesnesitelné. Koupila bych si jen krásný flakonek. Je mi líto.

Těžké až otravujici vůně.

Reakce obchodu Alatarji.cz

mrzí nás, že Vám naše parfémy neseděly. Dovolte mi, abych Vám Vaši objednávku objasnil.
    Pokud se nepletu objednala jste si vzorky Oudu, což jsou velmi silné a intenzivní vůně, ale taky vůně nejdražší vzhledem k jejich původu. Proto jsou vůně baleny ve vialkách po 0,5 ml. Jak už jsem zmínil, vůně je velice výrazazná a ne káždému může při prvním setkání vonět. Zbývající vzorky s menší obsahem parfému byly dárky zdarma k Vaší objednávce. Pokud máte zájem můžete nám napsat na e-mail ([email protected]) a my Vám pomůže najít lehčí parfémy, které by se Vám mohly líbit.

Omlouváme se za zmatení, které mohlo dojít na našich webových stránkách.

S přáním pěkného dne
    Marek Mužík

Byla jsem velmi spokojena.

• veľmi rýchle jednanie a profesionálny prístup

Rychle dodani

• Zboží

• Výhody oproti jiným obchodům s parfémy nevím, nemám srovnání.
    • Nákup na doporučení lektorky kurzu Markéty F. od Petry Hlavaté - důvěra.
    • Možnost vyzkoušet a otestovat parfémy na sobě, pak se rozhodnout.
    • Vážím si zaslání dalších vzorků k otestování.
    • Možnost slevy jak obchodní, tak kurzovní.
    • Online obchod - bez výše zmíněného zprostředkování bych se ke zboží nedostala, nemohla jej vyzkoušet a rozhodnout se, s ohledem na nákladnost a kvalitu parfémů je to nezbytné.
    • Příjemné překvapení je další sleva na nabízené zboží, ale měsíční lhůta mi přijde vzhledem k cenám zboží příliš krátká - sama bych nezvažovala v dalším měsíci koupi nového parfému - výhledově spíše v horizontu půl roku (pokud by se nenaskytla příležitost nebo osoba, která má možnost si Vaše zboží předem "očichat" a vybrat si), a přestože jsem sama z těchto vůní nadšená, není v mých silách ani časových dispozicích během takto krátké doby nadchnout někoho dalšího a třeba k Vám tímto způsobem přivést novou zákaznici. A to je podle mne trochu škoda :).

Doporučila bych spolupráci s lidmi, kteří od Vás parfémy odebírají (např.akce Rafaella - kde se s nimi mouhou osobně setkat), a pak přímý kontakt s Vaším e-shopem. Zároveň jsem velmi spokojená s komunikací ohledně vzniklých komplikací s online placením i s důvěryhodností Vašich služeb - a to díky zkušenosti dalších kurzistek, které na setkání přinesly vzorky od Vás a sdílely svoje zážitky a dojmy s parfémy i Vašimi službami. Děkuji.

• zľavy
    • ponúka vône z prírodných exotíckých a orientálnych olejov
    • zľavový kupón by mohol mať dlhšiu platnosť

doporučujem

• jedinečné zboží

• Exkluzivní zboží, které není běžně na pultech.
    • Nevím.

• Luxusni parfemy
    • Zatim žadne jsem nenašla

Moc doporučuji. Velmi mila komunikace, rychle dodani. Darečky navic velmi potěšily.

• Kromě toho, že Juzoor al Oud nenabízí (pokud vím) jiný e-shop a asi ani kamenný obchod v ČR jsem byl nadmíru mile překvapen i doplňkovými vzorečky dalších skvostných parfémů, které jsem neznal a vzorkem tělového mléka Juzoor.
    • Pro mě prozatím žádné :-)

V ČR nevídaná komunikace obchodu - byl jsem informován o každém kroku při přípravě a odeslání zásilky, zásilka dorazila včas, navíc doplněna o vzorky dalších parfémů, přičemž všechny měly silnou osobnost. V přehršli obchodů se sériově vyráběnými parfémy je Altarji voňavou oázou s vůněmi, které kromě vůní dodají i náladu. A přiznávám - je to poprvé, co reaguji na dotazník, který hodnotí spokojenost, protože ta moje je stoprocentní!

• - Nabízí zboží, které se jinde nesežene.
    • - Rychlé vyřízení objednávky.
    • - Různé akční nabídky, vzorky jako dárek.
    • Za jedinou slabinu považuji vzhled webových stránek. Různé typy, barvy a velikosti písma spíše zvyšují chaos než že by stránku zpřehledňovaly. Navíc jsou texty na černém podkladu, špatně se čtou. Nepochopila jsem ani systém řazení zboží, chvíli jsem myslela, že je to v rámci kategorií abecedně podle názvů, ale není.

Skvělý obchod, jen by potřeboval šikovného ajťáka.

• Rychlost, kvalita

• perfektní služby