• Žádné zboží nedorazilo

Absolutně nedoporucuji, žádné zboží nedorazilo, na telefonáty nikdo nereaguje

• objednané zboží nedorazilo, telefony neberou

• Nulová komunikace přes email
    • Po telefonické kontrole stavu objednávky jsem zjistil, že čekají na dodávku a pak mi jí zašlou... Objednával jsem zboží vedené SKLADEM!

Katastrofa, zadna komunikace, zadne zbozi. Proboha nikdo nekupujte

Můj první a poslední nákup v tomto obchodě

• vyobrazení v eshopu neodpovídá zaslanému zboží

Reakce obchodu Akvaristika-FM

Vážený zákazníku, pokud kupujete zboží přes internet, doporučuji Vám, než si něco zakoupíte, přečíst si celý popis u produktu. Popis Vámi zakoupeného produktu uvedený v našem katalogu plně odpovídá a není tomu tak, jak uvádíte vy. Pokud jste s produktem nebyl spokojen, mohl jste nás kontaktovat nebo nám produkt vrátit zpět a ne zde uvádět nepravdivé údaje.
    Tým Akvaristika-FM

• Neznalost stavu skladu

Reakce obchodu Akvaristika-FM

Vážený zákazníku, osvětlení, které jste si objednal, jsme měli v době Vaší objednávky uvedené skladem, bohužel bylo těsně před Vaší objednávkou vyprodané a skladovou dostupnost jsme nestačili tak rychle upravit. Ihned jsme reagovali a o dostupnosti jsme Vás neprodleně informovali a nabídli Vám jiný podobný typ. I tak děkujeme za Vaší recenzí, která pomůže v rozhodování jiným zákazníkům. Snažíme se o jejích plnou spokojenost.

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

• Raději nic nakupovat.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi, i když jsme se z ní bohužel nedozvěděli,čím jsme si zasloužili negativní doporučení. Rádi bychom v budoucnu uvítali uvedení důvodu negativního hodnocení pro možné zlepšení našich služeb.Snažíme se tak o plnou spokojenost naších zákazníků.

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM